Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Patarkit ka det i gala  (Skaityta 9806 kartus)

justinasjg

  • Svečias
Patarkit ka det i gala
« Atsakymas #25: 2008 Balandžio 10, 21:08:06 »
yra  tokia (+) na as jau pjoviau palange biski nes kiausai netilpo i skyles, nevisai idealei gavosi bet juk nesimato :) seip pamasciau jei dar per vidury ispjausiu skyle nekazin kas ir liks is tos palanges... (-) 

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
11 Atsakymai
2738 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Vasario 11, 16:02:37
sukūrė djvaldas
9 Atsakymai
1985 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Vasario 24, 22:17:32
sukūrė diesel_power
7 Atsakymai
1915 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Liepos 13, 01:26:03
sukūrė Sanmarko4