Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Padėkite prašau išgaut muziką iš B4  (Skaityta 8531 kartus)

Neprisijungęs Fenixaz

  • Įrašai: 33
    • Žiūrėti profilį
Padėkite prašau išgaut muziką iš B4
« Topic Start: 2011 Balandžio 19, 23:34:30 »
Sveiki visi,
 Atsitiko tokia situacija, kad gavau naują transporto priemonę, liaudyje gerai žinomą kaip "beškę", universalą. Standartinė komplektacija, nupirkta buvo gerokai pavažinėta, bet per laiką daugmaž viskas sutarkyta, išvalyta.. Viskas daryta savomis rankomis, su meile, dėl to su ja važinėti ir ją prižiūrėti yra tik dar smagiau.. Tačiau yra viena bėda. Situacija ta, kad dažniausiai važinėju vienas, nei daug chebros nei ką, su kuo galima pakalbėt ar padainuot kelionėse (!?) O mašinos gaudesys kelionėse kartais gali įgristi, taigi belieka įsijungti magikę. Pagal liaudies matavimo kriterijus magikė gera (mp3/USB/SD), nors iki normalios aparatūros dar toli, tačiau 256kb/s+ mp3 atkuria neblogai, tačiau stockin'ė audi aparatūra tikrai varo į neviltį ir jau po 20 minučių dėl žemų dažnių nebuvimo ir triukšmo net ir mėgstamiausias gabalas tampa įkyrus. Kadangi pagrindiniai darbai su auto jau atlikti, pagalvojau, kad galbūt reiktų truputį pakelti ir važiavimo komforto lygį bent truputį pagerinant audio sistemą. Iš šio ir kitų forumų, susijusių su auto audio įranga radau, kad geriausias biudžetinis variantas būtų priekyje dėti komponentus ir kažkur į galą žemų dažnių kolonėlę. Turbūt daug kam visa tai yra paprasta ir aišku kaip 2x2, tačiau aš šioje srityje esu visiškai žalias ir tikrai labai sunku ne tik kad pačiam padaryti kažkokius planus ir išvadas, bet netgi skaityti daugumą su tuo susijusių straipsnių, todėl norėjau paprašyti patyrusių klubiečių padėti step-by-step susiplanuoti ir susirinkti minimalią audio įrangą visiškai žaliam šioje srityje asmenui.
 Kol kas planas kaip ir sakiau į priekį susidėti komponentus ir pagal poreikį į galą sub'ą. Turimas magas Tevion crm2005 nėra stebuklas, bet turi originalius linijinius išėjimus
 Viena bėda yra ta, kad beškės (94m.) priekinėse duryse nėra jokių skylių, tik dvi nedidelės kolonėlės ant panelės, tai norint kažką padaryt reiktų pjaustyt duris ar užtektų pakeisti tas nedideles originalias kolonėles komponentinėm? Esu užsekęs pardavinėjant Hertz ECX-165 kolonėles, tačiau man jos nieko nesako, tik pagal kitų atsiliepimus suprantu kad jos turėtų būti neblogos  (v) Ar tokios kolonėlės gerai atkuria ir žemus dažnius, ar jas galima jungti kažkaip tiesiai nuo mago be stiprintuvo?
 Tolesnis planas, jei anksčiau  minėtos kolonėlės nepasiteisins ir žemų dažnių atžvilgiu bandyti įmontuoti subą.. Šioje vietoje iškyla daug klausimų man, tačiau juos paliksiu vėliau. Glabūt kažkam sukels juoką, tačiau jei nededant labai galingo sub'o ar būtina dėti stiprintuvą? Gal yra kokių kitų alternatyvų žemiems dažniams vietoj sub'o?
 Žinau ką reiškia vatai prie įrangos ir supratau kad aukštų ir vidutinių dažnių kolonėlių kokybe rodo jautrumas db, o subų kokybę rodo RMS (whatever that means).. suprantu kad stiprintuvas padeda išgauti daugiau galios, bet ar jis padeda išgauti gražesnį, švaresnį garsą?
 Pradžiai klausimų tiek, bet darbų eigoje jų bus daug, daug daugiau.
 Esu 12tokas, taiki neturiu pastovaus pajamų šaltinio ir negaliu sau leisti daug išlaidauti, užteks minimalios kokybės. Man svarbu ne galingumas o kokybė. Iš anksto noriu padėkoti visiems, kurie supranta ir padės man :)
 P.S. ir prašau nepykti jei panaši tema kartojasi. Kiek peržvelgiau forumus, panašių temų radau, tačiau į mano klausimus jos neatsakė (arba pavargusios akys jau nesugebėjo to atsakymo rasti), todėl nutariau paprašyti pagalbos ir detalių instrukcijų atskiroje temoje.
 Fenixaz
« Paskutinį kartą keitė: 2011 Balandžio 19, 23:41:24 sukūrė Fenixaz »

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
52 Atsakymai
76566 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2018 Gegužės 28, 11:37:25
sukūrė Klaustukas
1 Atsakymai
1020 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Kovo 19, 14:20:23
sukūrė surkuC
1 Atsakymai
1000 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Spalio 01, 12:53:35
sukūrė Obščiako Vadovas