Cia pasiziurekyt www.laverna.lt
Ten tai geras
![laughing out loud :-]](http://www.audiklubas.com/forumas/Smileys/3rdpty/f10.gif)
Pažiūrėjau rekomendacijas prie kai kurių linijinių laidų: "Rekomenduojami: Montuojant virš 800W garso sistemas", "Rekomenduojami: Montuojant iki 500W garso sistemas"...
200 lt kainos linijiniai yra konkrečiai per daug daugumos mūsų sistemom