na ka imk replutes kirpk nuo ploksteles melina ir raudona laida (bet kuo raciau ploksteles) tada ziuri y fyske kur pareina du susukti laidai(raudonai zales ir rudai juodas bent pas mane) antra ir trecia bliekute reikia nukirpti (nezinau kaip ten vadinasi bet zodziu per juos pareinaa signala is fyskes) tada prie ju prilituojami laidai kuriuos jau buvai nukirpes (melinas ir raudonas)raudonas prie zalei raudono melinas prie rudai juodo, lygtais taip, dabar neardysiu pas save duru kad suzinociau

del kondencatoriaus nepamenu kiek faradu reikia bet galima pasisakiciuoti
