Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: kas čia per daigtas??  (Skaityta 2090 kartus)

Neprisijungęs constant

  • Įrašai: 87
    • Žiūrėti profilį
Re: kas čia per daigtas??
« Topic Start: 2011 Balandžio 04, 20:03:28 »
nu jei naudoji neoriginalia mage tada galima be stipro jungti, tiesiogiai laidus kabink arba jei nori graziau galima ir su lituokliu pazaisti truputi, bet reikia deti kondensatoriu nes jie megsta plysti perzemai paleidus

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
14 Atsakymai
2446 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Gegužės 05, 07:47:02
sukūrė boostersas