Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi Concert CD klausimas  (Skaityta 13802 kartus)

Neprisijungęs skorpiona5

  • Įrašai: 438
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Audi Concert CD klausimas
« Atsakymas #50: 2010 Sausio 24, 17:18:06 »
O tai kur reikia ta laida prilituota pajungti kad sviestu normaliai, man biski sunku su anglu kalba, nesuprantu... :(

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
41 Atsakymai
11701 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Spalio 06, 13:01:55
sukūrė Sanmarko4
15 Atsakymai
2724 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Rugsėjo 10, 10:47:18
sukūrė Zuperiux
9 Atsakymai
2821 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Rugpjūčio 10, 20:33:02
sukūrė Veil