Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi A8 Bose Gala mago keitimas i Audi concert CD  (Skaityta 8700 kartus)

Neprisijungęs egis

  • Įrašai: 4012
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
vagu nieko sitoj masinoj nepadarysi, nera k linijos magui paduota, o taip pat kirpimai laidu nepades, cia ne audi delta kur su laidu persijungia i bose. Todel, dedi maga i masina kur jau yra chorus, concert ar panasu magas, jungiesi su vag com, ir keiti ji i bose. Negroja todel, kad esant paprastam rezimui veikia vidinis stiprintuvas, ijungus bose rezima persijungs i linijinius, o vidinis neveiks.

Mano ex ese buvo tas pats, ir padėjo nukirpimas tikrai. Buvo delta, įsimečiau concert cd. Kirpau laidą, tik dabar pradėjau abejoti, ar kitą tik nereikėjo nurėžti... Egi, kokie ten dar laidai pas tave? Gali surašyti?

rytoj ir fiskes nufotkinsiu. o kokie laidai jungiasi ant magiu tai pirmam poste idejau foto nufotkines kas buvo ir kas bus :)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
5 Atsakymai
2531 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2008 Balandžio 30, 11:24:35
sukūrė dainiulis
25 Atsakymai
7668 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Vasario 27, 13:31:27
sukūrė acc
31 Atsakymai
9008 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Liepos 02, 19:50:51
sukūrė LinasWest