Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: zigm-asas Audi A6  (Skaityta 5510 kartus)

Neprisijungęs zigm-asas

  • Įrašai: 25
    • Žiūrėti profilį
Re: zigm-asas Audi A6
« Topic Start: 2010 Rugpjūčio 15, 18:54:10 »
o jei be lempu nes dazant vistiek visa nenusidazo ir reflektorius kai pasilieka sviesus man nelabai graziai atrodo pvz kaip cia :)