Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: walukonis audi b3 A90, turbo  (Skaityta 180951 kartus)

Neprisijungęs ArasCL

  • Įrašai: 7063
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: walukonis audi b3 A90
« Atsakymas #500: 2014 Liepos 06, 10:48:02 »
Abejoju ar pajusi skirtuma tarp kapralono ir poliuretano pirstais ciupinedamas. Aisku dar nuo kietumo priklauso, retai kas kreipia demesi, pamato pavadinima poliuretanas ir jau vsio, geriau nebuna. Neapsigauk.
Vadelioju darbine bulka priekyje neventiliuojami, gale bugnai, tai patikek, perlipus ir ant 1cil. ventiliuojamu stabdziai beprotiski atrodo :D netiketum, kad bulka gali taip nestabdyti. idomu koks efektas butu perlipus nuo tokiu i G60
gale dar diskinius stabdžius susidėk :)




:D tikiu kad butu sokas :D padedi koja prie pedalo nereikia nei spaust stoja iskart, o kaip buvo senieji tai reikdavo spasut :) is pradziu galvojau kad del to kad vakuumo pompa pagedus tai ir nesukau galvos, db viska perrinkus tai efektas nesveikas. Aisku noretusi kazko rimtesnio, bet jau cia kaip variklis bus idetas :)
su nevintiliuojamais tai speju kaip zigulio kiek spaudi tiek tavo :D
jei užspaudus normaliai ratai čiuožia, reiškias viskas gerai ir stabdžiai normalūs, nebent varinėsi po kokia Kačergine tada reikia kažko rimčiau, kad neperkaitintum stabdžių
« Paskutinį kartą keitė: 2014 Liepos 06, 10:50:28 sukūrė ArasCL »