Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Tribute Audi 100 Avant T&Q MC1  (Skaityta 68608 kartus)

Neprisijungęs Tribute

  • Įrašai: 1356
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Tribute Audi 100 Avant T&Q MC1
« Atsakymas #100: 2014 Balandžio 24, 11:57:01 »
Forumieciai, jei kas turit tvarkingas slenksciu apdailas nuo Audi v8 prasau praneskit (h) taip pat reikalingos juosteles nuo galiniu avanto fortkiu nesusigarbanojusios :)

Neprisijungęs Tribute

  • Įrašai: 1356
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Tribute Audi 100 Avant T&Q MC1
« Atsakymas #101: 2014 Birželio 20, 21:09:47 »
Naujausios zinios, pagaliau po ilgu kariavimu Audi isvaziavo renimacijai pas Bruta :-)

Neprisijungęs Tribute

  • Įrašai: 1356
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Tribute Audi 100 Avant T&Q MC1
« Atsakymas #102: 2015 Sausio 04, 21:58:51 »
Nupuciam dulkes, garazas merdejo kuri laika, po truputi pakrutinom reikaliukus :)
Uzdeti ragai...  ff
Labai akmenim nemetykit, taip nuspresta buvo senai ir kitaip jau nebus :-)





« Paskutinį kartą keitė: 2015 Sausio 04, 22:00:51 sukūrė Tribute »

Neprisijungęs quattro

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 3672
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Tribute Audi 100 Avant T&Q MC1
« Atsakymas #103: 2015 Sausio 04, 22:44:35 »
Suprantu, kad kitaip nebus ir nepyk už mano išreikštą nuomonę...

...nu bet NU N.X aš tau pasakysiu tokie ragai  (!?) (!?) Kaip tokią nesamonę galėjai sugalvot? Atrodė čia va tvarkaisi, restauruojiesi, viskas puiku, viskas gražu, nu bet dievaži, čia jau kai tėškei, tai net baisu žiūrėt į tokį tvėrinį...  :F

Neprisijungęs Lucifer

  • Įrašai: 4708
    • Žiūrėti profilį
Re: Tribute Audi 100 Avant T&Q MC1
« Atsakymas #104: 2015 Sausio 04, 22:50:46 »
drisciau pasigincyti, nes uz silkes originalius ragus jau geriau be ragu, sitie nepasikele nuo stogo per "sprindi", nera is 4 grieztai atskirtu daliu ir per viduri atrama graziai su stoike sueina, o ne siaip be jokios kebulo linijos tikraja to zodzio prasme per viduri stogo :facepalm:

Neprisijungęs quattro

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 3672
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Tribute Audi 100 Avant T&Q MC1
« Atsakymas #105: 2015 Sausio 04, 22:54:01 »
drisciau pasigincyti, nes uz silkes originalius ragus jau geriau be ragu, sitie nepasikele nuo stogo per "sprindi", nera is 4 grieztai atskirtu daliu ir per viduri atrama graziai su stoike sueina, o ne siaip be jokios kebulo linijos tikraja to zodzio prasme per viduri stogo :facepalm:
Kiekvienam savo nuomonė, savas dizaino supratimas. Man originalūs silkės avanto ragai yra gražūs ir tinkantys prie tos mašinos, o ir nepamirškim kada visa tai sukurta. Žodžiu arba originalūs silkės ragai arba jokių ragų, o kai uždedi bet kokius kitus, tai gaunasi urodas visiškas, nes tie ragai visiškai netinka silkiniam avantui. Tai tiek, mano nuomonė, prašom nepykti.

Neprisijungęs Lucifer

  • Įrašai: 4708
    • Žiūrėti profilį
Re: Tribute Audi 100 Avant T&Q MC1
« Atsakymas #106: 2015 Sausio 04, 22:57:05 »
reikia sulaukt pilnai surinkto varianto, tada bus galima palyginti kaip jie ziurisi ;)

Neprisijungęs quattro

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 3672
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Tribute Audi 100 Avant T&Q MC1
« Atsakymas #107: 2015 Sausio 04, 23:04:24 »
reikia sulaukt pilnai surinkto varianto, tada bus galima palyginti kaip jie ziurisi ;)
Aš matęs kaip jie žiūrisi, todėl ir drąsiai pasakiau , kad man tai yra žiauriai negražu, žiauriai ne vietoj ir nu načiort šedevras ff Dabar kad ir kokius ratus bedėtų, kad ir kaip ta mašina ledinė būtų, nu bet tie ragai tai visiškai ne vietoj ir visą vaizdą dergs, nes jie tiesiog netinka... Ant C4 , C4/A6 jo , prašau, nes jie tinka kartu su apvalesniu mašinos dizainu , nu bet ne ant silkės, sorry.


Nepyk tribute, kad taip užsipuoliau,  nu bet čia žiauriai pasielgei su avantu mano nuomone , visiškai ne ten nuėjai (!?)

Neprisijungęs Tribute

  • Įrašai: 1356
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Tribute Audi 100 Avant T&Q MC1
« Atsakymas #108: 2015 Sausio 04, 23:12:20 »
Suprantu, kad kitaip nebus ir nepyk už mano išreikštą nuomonę...

...nu bet NU N.X aš tau pasakysiu tokie ragai  (!?) (!?) Kaip tokią nesamonę galėjai sugalvot? Atrodė čia va tvarkaisi, restauruojiesi, viskas puiku, viskas gražu, nu bet dievaži, čia jau kai tėškei, tai net baisu žiūrėt į tokį tvėrinį...  :F
Tavo reakcija man puikiai suprantama, bet originalus silkes ragai man :F o ragu ant avanto reikia bet kokiu atveju, kaip Lucifer sako, ziuresim kas gausis bendram vaizde (h) Daug svarsciau , buvo uz ir pries, savaime aisku isliekamosios vertes atzvilgiu tai didelis minusas, bet jei jau kalbant apie isliekamaja verte, tai perdazymas, arku virinimas kad ir kaip tvarkingai bebutu padaryta, tos vertes nekelia, tik priesingai ;) Taigi, Ignai, visa tai darau, ne tau ne kitiem, o sau (h) kiti juoksis, kitiem patiks, kiti nesupras, jei man butu idomu kas kitiem siuo atveju rupi kas ant mano masinos labiau tinka, tikrai buciau atsiklauses Jusu, ka as galiu pasakyt, sorry kad neatsiklausiau :-] Cia kaip del ratu, vieni klausia katrie graziau, fotoshopina ir pan, as neklausiu, desiu tokius ratus kokius noriu matyt ant savo masinos (h) Na bet kokiu atveju del tu ragu manau anksciau ar veliau aistros nurims, kaip del Gedzio rs2 lempu :D

Neprisijungęs Tribute

  • Įrašai: 1356
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Tribute Audi 100 Avant T&Q MC1
« Atsakymas #109: 2015 Sausio 04, 23:15:26 »
drisciau pasigincyti, nes uz silkes originalius ragus jau geriau be ragu, sitie nepasikele nuo stogo per "sprindi", nera is 4 grieztai atskirtu daliu ir per viduri atrama graziai su stoike sueina, o ne siaip be jokios kebulo linijos tikraja to zodzio prasme per viduri stogo :facepalm:
Butent del to toki sprendima ir priemiau, ant avanto turi but ragai, tik netokie kaip originaliai, mano nuomone tuomet geriau be ragu kaip ir pats minejei, del to sutinku (h) kodel tais metais ejo kaikurios silkes be ragu isvis? Manau net tuo metu buvo zmoniu kurie mane jog jie yra baisus ir atsisake juos itraukti i komplektacija :-]

Neprisijungęs audzius

  • Įrašai: 5201
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Tribute Audi 100 Avant T&Q MC1
« Atsakymas #110: 2015 Sausio 05, 00:51:50 »
kada pilnai surinkt planuoji?

Neprisijungęs Tribute

  • Įrašai: 1356
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Tribute Audi 100 Avant T&Q MC1
« Atsakymas #111: 2015 Sausio 05, 01:18:50 »
kada pilnai surinkt planuoji?
Geriausiu atveju iki vasaros, sunku tiksliai pasakyt...Taip jau iseina jog negaliu prie jos dirbti kasdien :V

Neprisijungęs Ratas

  • Įrašai: 1688
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Tribute Audi 100 Avant T&Q MC1
« Atsakymas #112: 2015 Sausio 09, 14:57:56 »
na cia kaip kam graziau gal visai graziai atrodys kai bus galutinis vaizdas o jo mes laukiam :D

Neprisijungęs Tribute

  • Įrašai: 1356
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Tribute Audi 100 Avant T&Q MC1
« Atsakymas #113: 2015 Sausio 09, 15:11:36 »
na cia kaip kam graziau gal visai graziai atrodys kai bus galutinis vaizdas o jo mes laukiam :D
Daugiau tiurlingu nebus, tai vienintele vieta ka norejau patobulint, gal ir kaimietiskas bruozas, bet man taip daaaug graziau, juolab jog ragai originalus, tik kad nuo a4 tai nematau cia labai baisaus kriminalo :-) Dar va slenksciai silkes man nepatinka, matau vizija kad su 18 rtais kad ir su zemintom spranzinom ji atrodys kaip dzipas :V

Neprisijungęs Ratas

  • Įrašai: 1688
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Tribute Audi 100 Avant T&Q MC1
« Atsakymas #114: 2015 Sausio 09, 15:41:52 »
man cia atrode kad c4 ragai:V

Neprisijungęs Tribute

  • Įrašai: 1356
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Tribute Audi 100 Avant T&Q MC1
« Atsakymas #115: 2015 Sausio 09, 16:55:13 »
man cia atrode kad c4 ragai:V
C4 manau butu buve per ilgi.  :V

Neprisijungęs Agidas

  • Įrašai: 1308
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Tribute Audi 100 Avant T&Q MC1
« Atsakymas #116: 2015 Sausio 09, 19:28:05 »
O man panasiau i B5 ragus :) seip labai idomus sprendimas del ragu, gal galetum is toliau pafotkint ? idomu kaip jie atrodo.
Visiskai pritariu del originaliu silkes, jie baisus  (z) [size=78%]  (nors pats as linkes tik originala deti) [/size]







Neprisijungęs Untis

  • Įrašai: 570
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Tribute Audi 100 Avant T&Q MC1
« Atsakymas #117: 2015 Sausio 09, 21:34:12 »
Nu sitie ragai tai tragiski tikrai (z) (agido foto)

Neprisijungęs valukonis

  • Įrašai: 4111
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
Re: Tribute Audi 100 Avant T&Q MC1
« Atsakymas #118: 2015 Sausio 10, 00:35:39 »
http://2008.yiparts.com/en/Model/IMG/2008/pic/modelpic/AUDI/200Avant4444Q/2008aug01-48927729c57d5/
pasaka :)
kaip padaryt, kad rodytu is karto foto?
p.s. ant tu ragu tik grebli ir sodan vaziuot.... izdivalke kazkokia...
p.p.s ant OEM ragu
« Paskutinį kartą keitė: 2015 Sausio 10, 00:41:00 sukūrė valukonis »

Neprisijungęs Tribute

  • Įrašai: 1356
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Tribute Audi 100 Avant T&Q MC1
« Atsakymas #119: 2015 Sausio 10, 06:35:42 »
Garazas labai ankstas, sunku is toliau pafotkint, reikia sulaukt galutinio rezultato :)  smagu girdet daugiau pritarianciu nuomoniu (h)  nediskutuokim apie vadinama isliekamaja verte, kadangi darau sau ;)





Dar siokie tokie patobulinimai :D  sugalvojau su garso izoliacija pasizaist, nepigus malonumas, bet tikiuosi pastebimos naudos tai duos :V



Neprisijungęs Agidas

  • Įrašai: 1308
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Tribute Audi 100 Avant T&Q MC1
« Atsakymas #120: 2015 Sausio 10, 08:45:46 »
Cia vibro izoliacine, ant virsaus klijuok kauciuko paralona, nepamirsk grindu ir lubu. Tikrai efektas bus !
as net video idejas  pirmuose puslapiuose savo temoje, kaip stogas reaguoja i vibracija su ir be bitumo  (y)
Iskart pasiulysiu naudoti siuo klijus, patys geriausi klijai ir kaina lietuviska  (+)

Neprisijungęs eingeryn

  • Įrašai: 321
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Tribute Audi 100 Avant T&Q MC1
« Atsakymas #121: 2015 Sausio 10, 12:34:06 »
http://2008.yiparts.com/en/Model/IMG/2008/pic/modelpic/AUDI/200Avant4444Q/2008aug01-48927729c57d5/
pasaka :)
kaip padaryt, kad rodytu is karto foto?
p.s. ant tu ragu tik grebli ir sodan vaziuot.... izdivalke kazkokia...
p.p.s ant OEM ragu


Ant nuotraukos spaudi dešinį ir pasirenki Copy image URL, linkas turi būti su .jpg galūne.


Neprisijungęs Ratas

  • Įrašai: 1688
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Tribute Audi 100 Avant T&Q MC1
« Atsakymas #122: 2015 Sausio 14, 11:15:15 »
beje as kur nusipirkau ta avanta jis ir be ragu na ten paprastas bet del suzeminimo tai labai liuks atrodo kai be ragu man mintis ir kyla jy suleist

Neprisijungęs Tribute

  • Įrašai: 1356
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Tribute Audi 100 Avant T&Q MC1
« Atsakymas #123: 2015 Sausio 14, 13:10:27 »
beje as kur nusipirkau ta avanta jis ir be ragu na ten paprastas bet del suzeminimo tai labai liuks atrodo kai be ragu man mintis ir kyla jy suleist
Na be ragu optiskai turetu atrodyt labiau susmaugta kai zemini, bet kaip ja nuzemint :think: raudonos spyruokles neduoda pakankamai, kazka reik modint, arba paduskes pakist :D

Neprisijungęs Tribute

  • Įrašai: 1356
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Tribute Audi 100 Avant T&Q MC1
« Atsakymas #124: 2015 Sausio 27, 20:03:13 »
Pagaliau sulaukta, galiniu fortkiu apdailos  (aa)
Ledo gremztukas gautas dovanu, dekojam Moller Auto :H





Gal kam reikia senuju apdailu? :V  siaip visada jos buna susigarbanojusios, maniskes dar puse velnio (+)