Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Tomo Audi C3  (Skaityta 53484 kartus)

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #75: 2017 Vasario 24, 16:42:09 »
Atsiminkit, kad kai kurių spalvų nepadarysi... Tiksliau net kitu kampu nupūtus detalę, ji jau skirsis, nors dažai identiški. Todėl sunkias spalvas dažant daromi perėjimai, kad nebūtų tokių cirkų...
Tokia jau ta sidabrinė spalva. Sako, kad vos ne sunkiausiai parenkama

Neprisijungęs vabalaz

  • Įrašai: 2839
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #76: 2017 Vasario 24, 16:42:48 »
Atsiminkit, kad kai kurių spalvų nepadarysi... Tiksliau net kitu kampu nupūtus detalę, ji jau skirsis, nors dažai identiški. Todėl sunkias spalvas dažant daromi perėjimai, kad nebūtų tokių cirkų...

šitą man pasakė, kai antrą kart nudažė (+) Užrašė ir kokį slėgį naudojo, kai dažė, nes sakė jei dar kartą reiks dažyt ir neaišku koks slėgis, spalva skirsis.

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #77: 2017 Vasario 24, 16:49:21 »
šitą man pasakė, kai antrą kart nudažė (+) Užrašė ir kokį slėgį naudojo, kai dažė, nes sakė jei dar kartą reiks dažyt ir neaišku koks slėgis, spalva skirsis.
Jei jau dažyt tai visą iš karto :D kad nereikėtų sukt galvos dėl pritaikymo. Bet kokia turi būti silkę, kad būtų verta ją visą kokybiškai perdažyt.

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #78: 2017 Vasario 24, 17:51:35 »
šitą man pasakė, kai antrą kart nudažė (+) Užrašė ir kokį slėgį naudojo, kai dažė, nes sakė jei dar kartą reiks dažyt ir neaišku koks slėgis, spalva skirsis.

Tame ir reikalas, kad tokioms sunkioms spalvoms viskas įtakos turi.

Neprisijungęs Lucifer

  • Įrašai: 4708
    • Žiūrėti profilį
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #79: 2017 Vasario 25, 10:20:41 »
Nu bet jūs esat gi gudrūs spalvą taikydami pagal kodą mašinoms, kurios jau nugyvenę 20-30 metų visokiausiom oro sąlygom (y)  O dabar rast tokius, kurie turėtų akis spalvai tai užsimušk... Visi dažytojai tai egZpertai, eina aplink mašiną ir aiškina kokie jie profai ir kaip mato, kad šita ar šita detalė skiriasi (tarkim buvo abi vienodais dažais dažytos, bet jam skiriasi), o kai reikia pagamint dažus tai taip šūdą sumala, kad dieve padėk. Tiek Audi, tiek Volviakas margi margi, nes sūkos akli ir nesugeba savo darbo atlikt. Volvo kai sparnus dažė dar pamenu Luciferio prašiau, kad vežtų pas brangesnį žmogų dažus pagamint - tai nu taip spalva netinka, kad baisu. Nu bet niekas neperspjaus mano silkės spalvos skirtumų, ten tai stipriai pavėmė kita spalva. Ne pustoniu, ne dviem, o ten spalva tam tikrais kampais visai kita.


Tfu, net šūdai užverda pradedant kalbėt apie dažytojus, dažus ir spalvų parinkimą bei kitus niuansus einančius kartu.
(wow) ai matai egzpertai dažytojai jei mato, kad visa mašina jau prieš dažant yra marga? O dažus visai ne dažytojai maišo (yra kur ir patys turi maišykles). Siūliau pačiam dažus užsakyti, sakei man pačiam tai daryti. O kad karts nuo karto kuri nors firma "apsišika" ir primaišo nesąmonių yra faktas. Kaune nežinau tokios vietos kur būtų nei kart nesuklydę dažus gamindami. Dažų kaina to pačio dažų gamintojo pas visus plius minus vienoda, tai kur vežti? Kurie čia tie brangesni tada? Vežiau užsakyti ten kur mažiau klaidų padaro, padariau užmetimus... man kažkokių pretenzijų dėl visų tų darbų turi?

Neprisijungęs Lucifer

  • Įrašai: 4708
    • Žiūrėti profilį
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #80: 2017 Vasario 25, 10:32:25 »
na va, o aš papuoliau :) kadangi pats pageidavau dažymo pagal kodą, tai priekaištų nelabai galiu turėt. O vėl mokėt 50e dėl lūpos neturiu noro. Būtų durelės, ar dar koks sparnas, tai kitas reikalas. Dabar stengsiuos nepastebėt ir važinėsiu kol nusidaužys nuo akmenukų ir vėl reikės dažyt :D
Šiandien gerai pasižiūrėjau ir supratau, kad nudažė lygiai tokiu pat atspalviu, kaip mano antros silkės :D nors spalvos kodas lygiai toks pats. Bet viena spalva turi daugiau pilko atspalvio, kita auksinio
Taip tavo klaida, kad dangtelio nenuvežei, bet antrą kartą perdažyti tiek nekainuos, nes juk nereikia dabar detalės špakliuoti dėl akmenukų išdaužymų, nereikia ir gruntuoti, užtenka sušiaušti, nudažyti ir nulakuoti. Darbas daug nekainuos, tik vėl dažai ir lakas. Tad laukti kol vėl prireiks dažyti manau neverta. Tik jei veši daugelį bako, pradžioj pridėk jį prie detalių šalia kurių yra dažomos detalės, kartais automobilio priekis ir galas arba šonai kaip diena ir naktis skiriasi ;)

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #81: 2017 Vasario 25, 17:42:47 »
Taip tavo klaida, kad dangtelio nenuvežei, bet antrą kartą perdažyti tiek nekainuos, nes juk nereikia dabar detalės špakliuoti dėl akmenukų išdaužymų, nereikia ir gruntuoti, užtenka sušiaušti, nudažyti ir nulakuoti. Darbas daug nekainuos, tik vėl dažai ir lakas. Tad laukti kol vėl prireiks dažyti manau neverta. Tik jei veši daugelį bako, pradžioj pridėk jį prie detalių šalia kurių yra dažomos detalės, kartais automobilio priekis ir galas arba šonai kaip diena ir naktis skiriasi ;)
gal ir tavo tiesa :)

Neprisijungęs valukonis

  • Įrašai: 4111
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus

Neprisijungęs Lucifer

  • Įrašai: 4708
    • Žiūrėti profilį
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #83: 2017 Vasario 25, 21:38:42 »
Iš vyresnių kolegų esu girdėjęs, kaip yra teke senais laikais tinkuot duris :-D mat špaklius buvo prabanga  ;)

Neprisijungęs quattro

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 3672
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #84: 2017 Vasario 27, 02:06:11 »
(wow) ai matai egzpertai dažytojai jei mato, kad visa mašina jau prieš dažant yra marga? O dažus visai ne dažytojai maišo (yra kur ir patys turi maišykles). Siūliau pačiam dažus užsakyti, sakei man pačiam tai daryti. O kad karts nuo karto kuri nors firma "apsišika" ir primaišo nesąmonių yra faktas. Kaune nežinau tokios vietos kur būtų nei kart nesuklydę dažus gamindami. Dažų kaina to pačio dažų gamintojo pas visus plius minus vienoda, tai kur vežti? Kurie čia tie brangesni tada? Vežiau užsakyti ten kur mažiau klaidų padaro, padariau užmetimus... man kažkokių pretenzijų dėl visų tų darbų turi?
Dėl spalvos tai žiaurai tada buvo pikta, nes tiksliai pamenu kaip sakei kainas vienos vietos kur dažus pagamina ir kitos, ir dar pamenu sakiau vežk tik kur geriau, kad ir brangiau, bet svarbu, kad gerai būtų. O pasirodo vistiek. Tavęs dėl to nekaltinu, nes ne tu gaminai (h). Nepatinka tik kaip viskas žiauriai susėdo ant sparnų, nu bet reikės poliruoti Volviaką kai prašiltės orai, tai tikiuosi nebeliks/iki minimumo sumažės visi susėdimai, jeigu juos taip įmanoma panaikint.

Neprisijungęs Lucifer

  • Įrašai: 4708
    • Žiūrėti profilį
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #85: 2017 Vasario 27, 08:38:56 »
Jei normaliai darys, tai nieko neliks  ;) o sėda dėl įvairių priežasčių, bet dažniausiai sėda dėl to, kad neaišku kuo prieš tai buvo nudažytą. Nes visą detalę nugruntuoji, o atsiranda blynai tose vietose, kur nei senų dažų neprašveitei, nei špaklių tepei, nei gruntą pratrynei. ..

Neprisijungęs sashoxx

  • Įrašai: 2559
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #86: 2017 Vasario 27, 17:07:53 »
dar spalva gali skirtis del maisomo kiekio. dazem corrola'i sparna ir duris. paskui dar uzsimane kad ir antras duris ipustume. antrom durim maisem ten pat, pagal ta pati koda, tik mazesni kieki. spalva skyresi. nors sparnas ir pirmos durys praktiskai vienodos buvo su visu kebulu, tik kad sviezus.

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #87: 2017 Kovo 16, 18:26:36 »
Ką gi, savaitę laiko laukiau, kol perdažys lūpą ir špygą... :D paskambino, sako nieko nebus. Neparenka atspalvio pagal paletę. Kiek bando, vis tas pats gaunasi. Iš kito kampo pasižiūri ir vėl netinka. Kadangi beveik visa auto perdažyta, tai atspalvis velniai žino koks  :think: Dažytojas galėjo paleist fantaziją į laisvę ir tepliot tokiu atspalviu, kokį pavyko sumaišyt iš akies.
Taigi važiavau pats ieškoti, kas maišo dažus nuskenuodami pavyzdį lazeriniu skeneriu. Tikiuosi bent kiek arčiau su atspalviu pataikė šį kartą. Paaiškės, kai bus nudažyta.
Bet kuriuo atveju nebesiterliosiu ir paliksiu kaip yra  :V

Neprisijungęs Leopoldas

  • Cosmic Green Metallic
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 3197
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #88: 2017 Kovo 16, 19:17:13 »
Dar šiais laikais kažkas pagal paletes dažo?

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #89: 2017 Kovo 16, 19:34:10 »
Dar šiais laikais kažkas pagal paletes dažo?
Paaiškėjo, kad daro :D ir ne taip, kad kokiam garažiuke megėjas per mėnesį po vieną mašiną nudažo, bet čia varo visu pajėgumu  :-] Tik tiek, kad ten daugiausia naujos auto. Ne daugiau 7-10m. Gal joms spalvos paprastesnės.

Neprisijungęs Lucifer

  • Įrašai: 4708
    • Žiūrėti profilį
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #90: 2017 Kovo 16, 21:02:45 »
Kad naujom isvis spalvos sudetingos, daug ksiraliko(xirallic) visose spalvose, ziauriai skiriasi atspalviai tuo paciu kodu amerikos ir europos rinkai... o geriausia, kad 15-16metu masinos atvaziuoja jau dazytos. Buvo viena is Amerikos papuolus su keistu galiniu sparnu, o masinai nei metu nera...

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #91: 2017 Kovo 21, 11:35:30 »
Pavasariui šiek tiek atsižviežinta. Ant laisvų variklis dirbo pasipurtydamas, tai kaltę suverčiau žvakėms. Pasikeitus drebulys dingo tik dirbant benzinu :) reiškias reikės dujas bandyt reguliuot. Ar filtriukus pravalyt.
Pakeitus tepalą spaudimas irgi sukilo kaip reikiant. Dar reikės pažiūrėt kiek rodys gerai užkaitinus tepalą. Bet jau supilant tepalus mačiau, kad spaudimas kils. Nes šitie Xado tokie gana tirštoki. Palyginimui turėjau pigenos lukoilo irgi 10w40, tai ten kaip vanduo beveik :D
Ir po nakties seni kompensatoriai užvedant nebekalena visai.
« Paskutinį kartą keitė: 2017 Kovo 24, 09:25:26 sukūrė samotomas »

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #92: 2017 Kovo 24, 00:32:27 »
Buvo pora laisvų dienų, tai sugalvojau imtis rankdarbių. Perdazyti nusidaužę ratlankių dangteliai (nešpakliavau gilesnių įbrėżimų, tai neidealiai, bet man tinka), pakeistos visos motoro skyriaus vakuumo šlangutės, uždėta rankinio apdaila nuo V8 ir sena pavarų svirties oda. Nors buvo uždėta nauja, bet man ne visai patiko nesiderinanti pigiai atrodanti odos tekstūra ir, svarbiausia, tvirtinimas medvarščiais. Originalas lieka originalu. Tuo labiau, kad jis dar niekur akivaizdžiai nepratrintas ir atšviežinus kondicionierium sedynių odai atrodys beveik kaip naujas :)

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #93: 2017 Kovo 24, 00:33:31 »
...

Neprisijungęs vabalaz

  • Įrašai: 2839
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #94: 2017 Kovo 24, 00:59:01 »
dabar porankį gausi pertraukt :D nes, bent man, tai labai krinta į akis ta kitokia oda

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #95: 2017 Kovo 24, 01:09:29 »
dabar porankį gausi pertraukt :D nes, bent man, tai labai krinta į akis ta kitokia oda
man irgi krenta :D nesuprantu iš kur jis toks. Lyg ir originalas, bet oda neprimena jokių silkių sedynių odos.
Pritariu, kad būtų gerai pertraukt, bet reikės pasistengt, kaf rast tokios tekstūros kaip sedynės odos :) kada nors pasitaikius progai bus padaryta :D

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #96: 2017 Kovo 24, 08:52:44 »
o, greičio spalvos po kapotu ;)

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #97: 2017 Kovo 24, 09:24:35 »
o, greičio spalvos po kapotu ;)
:D aha. Negi dažysi viską juodai. Nuobodu :D

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #98: 2017 Kovo 24, 09:28:33 »
jo, vokietukas man irgi pritepliojęs raudonai ;)
norėjau pasiteirauti kas ten per pasturgalis į kairę nuo babinos, su vakumėliu ir fiškute, ką jis daro?

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #99: 2017 Kovo 24, 10:08:20 »
jo, vokietukas man irgi pritepliojęs raudonai ;)
norėjau pasiteirauti kas ten per pasturgalis į kairę nuo babinos, su vakumėliu ir fiškute, ką jis daro?
viskas kaip ir teisėta su spalvom :D audi dabar mandresnius variklius dengia juodom plastmasėm su raudonais elementais :D
Kažkada ir aš ieškojau kas ten per grybas :D jis vakuumu sujungtas su temperatūros davikliu variklio gale ir kol variklis neįšyla iki +20C, paspaudus gazo pedalą tas vakuuminis daviklis paleidimo purkštukui duoda signalą trumpam įpurkšt papildomo benzino. Kaip suprantu, čia tam, kad šaltas, ką tik užvestas motoras pradedant važiuot ar jau važiuojant stabiliau ir paklusniau dirbtų. Šiaip keista, nes ir taip be jo yra, kas reguliuoja mišinio riebumą. Bet gal nepakankamai kai žema temperatūra :think:
« Paskutinį kartą keitė: 2017 Kovo 24, 10:24:26 sukūrė samotomas »