Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Tomo Audi C3  (Skaityta 53459 kartus)

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Tomo Audi C3
« Topic Start: 2016 Gruodžio 28, 22:13:19 »
Nors neplanavau tam kurti temą, tačiau turėdamas laisvo laiko ir nuobodžiaudamas vis dėlto retkarčiais papasakosiu kaip keičiasi reikalai su mano „silke“ laikui bėgant :)
Turėjau seną pavargusią silkutę ir planavau bandyti prikelti ją bent jau iki pakenčiamo stovio, bet pasitaikė proga prigriebti vieno iš forumiečių silkutę, į kurią jau buvo įdėta daug darbo ir pokyčių būtent ta kryptim, kurią ir pats planavau. Todėl neatsispyriau ir audi atsidūrė mano garaže. 
Iš techninės pusės tai paprasta FWD C3 su 2,2l 101kw motoru (benzinas/dujos). Stebėtina, kad benzinu dirba galima sakyti be priekaištų, kas reta dujintose silkėse.
Taigi pirkimo momentu audi atrodė taip. Per keletą mėnesių atsirado keletas pakeitimų, apie kuriuos parašysiu kol prisivysiu dabartinius įvykius :)
« Paskutinį kartą keitė: 2019 Vasario 12, 13:53:34 sukūrė samotomas »

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #1: 2016 Gruodžio 28, 22:22:32 »
Pirmiausia, ką padariau susidėjau raudonų galinių žibintų komplektą, nes juodas Treser man buvo ne prie širdies, o ir raudoną turėjau vos ne idealios būklės. Treser mano skoniui atrodė per daug nykiai, jokio ryškaus akcento gale :) O lempos nuo V8, mano nuomone, atrodo gražiausiai ir sukuria kažkokį prabangos įspūdį.
Kitas dalykas, buvo nuimtas, nušveistas ir nudažytas kablys, kurio rūdys nuolat lindo į akis ir nedavė ramybės
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Gruodžio 28, 22:25:36 sukūrė samotomas »

Neprisijungęs lekaz

  • Įrašai: 426
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Tauragė
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #2: 2016 Gruodžio 28, 22:31:39 »
Gražu (y)

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #3: 2016 Gruodžio 28, 22:42:29 »
Tada atsirado jau ir rimtesnių problemų... Buvau pastebėjęs tokį dalyką, kad staiga suktelėjus į kurią nors pusę vairą pasijusdavo lyg vairas sekundei atsiremia į kokią kliūtį ir tik po to ima suktis lengvai. Lėtai sukiojant toks dalykas nepasireikšdavo. Pirmas spėjimas, kad kažkur kišasi skysčio cirkuliacija buvo teisingas. Filtras bakelyje buvo beveik aklinai užsikišęs. Praplovus simptomai susilpnėjo, bet pats skystis buvo neaišku koks ir neaišku kada keistas. Filtras vėl pradėjo kištis todėl nusprendžiau pakeistį skystį į tokį, koks priklauso ten būti – Febi 06162. Tada ir prasidėjo nuotykiai... Dar skysčių perpompavimo proceso metu pradėjo leisti stiprintuvo siurblys per ašies salniką, vėliau ir vairo kolonėlė. Turbūt naujas skystis buvo skvarbesnis nei tas marmalas, kuris buvo prieš tai.
Taigi laisvu laiku prasidėjo ardymo darbai. Siurblį perrinkau pats, o kolonėlės ardyt nesiryžau, išėmiau ir nuvežiau tiems, kas nusimano geriau.
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Gruodžio 28, 22:46:18 sukūrė samotomas »

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #4: 2016 Gruodžio 28, 22:54:34 »
Surinkus viską atgal teko perrinkti priekinę važiuoklę (traukių antgalius, šakių sailentblokus, atraminius guolius, granatą) ir pakeisti balkio svirčių sailentblokus, kad būtų galima tvarkingai padaryti ratų suvedimą. Nors važiuojant jokių važiuoklės problemų nesijautė, bet laisvumo ir klibėjima jau buvo. Aišku nebuvo dar būtina keisti viską, bet jei jau buvo judinama, tai pakeičiau viską, kas jau kėlė įtarimą.

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18258
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #5: 2016 Gruodžio 28, 22:57:37 »
ką veikia nailoniai užveržėjai ant duslės, kur karšta?
ar patiko išiminėti kolonėlę? :)

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #6: 2016 Gruodžio 28, 23:10:19 »
ką veikia nailoniai užveržėjai ant duslės, kur karšta?
ar patiko išiminėti kolonėlę? :)
Nera ten taip karšta. Jie laiko kažkokį guminį uždangalą, kad per kokį gulintį policininką duslintuvas į kablį nesidaužytų :) Taip radau, ir iš pažiūros ten viskas stovėjo jau ne vienus metus be jokio karščio poveikio :)
Kolonėlę išiminėjau iš silkės jau antrą kartą, bet šičia dėl kvailai nuvestų dujų ir kondicionieriaus vamzdelių gavau kaip reikiant paprakaituot ir išliet kraujo iš nudraskytų rankų :D

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #7: 2016 Gruodžio 28, 23:12:13 »
Kadangi teko nuiminėti siurblį, rasojo dangtelio tarpinė ir alsuoklis, o laidai ir šlangos buvo netvarkingai suraizgyti, nusprendžiau kažkiek aptvarkyti variklio skyrių. Pakeistas klijuotas radiatorius, termostatas, paskirstymo dangtelis ir skriejikas, pakoreguotas degimo kampas, pakeistos vakuumo šlangelės, uždėta kapoto ir kondicionieriaus skyriaus atskyrimo guma ir sveika plastmasė po langu. Liko tik perdėti naujus kapoto amortizatorius nuo senosios audi, nes šitie sunkokai belaiko.
Planuose dar ir autopiloto įmontavimas. Viską, ko reikia turiu išsiėmęs iš senos silkės, tačiau dar reikia pašalinti vieną dujų vožtuvą nuo įpurškimo kolektoriaus, nes neleidžia uždėti autopiloto traukę.
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Gruodžio 28, 23:17:18 sukūrė samotomas »

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #8: 2016 Gruodžio 28, 23:26:32 »
Salono pokyčiai: apžieduotas spidometras, išblukusi priekinė medžio apdaila pakeista šviežesne ir sudėta, prijungta sedynių šildymo pravodkė. Reikia dar perlituoti skydelį, nes kasdien vis kokį naują pokštą jis iškrečia. nudžiugino, kad odometras vis dar sukasi. Tiesa neaišku kelinta mano silkė iš eilės, kurioje jis stovi. Nes, kiek žinau, skydelis buvo keistas. :D
Ir aišku reikia tvarkyti mygtukų apšvietimą. Bet tokiam smulkmeniškam darbui reikia rasti daug laiko :) Todėl kol kas susitaikau ir važiuoju taip.

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #9: 2016 Gruodžio 28, 23:41:06 »
Nelabai patinka motoro darbinė temperatūra (apie 95C). Po kapotu būna neįprastai karšta po ilgesnio važiavimo palyginus su turėtu 2.3 varikliu. Tiesa, daug kas sako, kad iki 100C šitiems varikliams normalu. Bet pastebėjau, kad įkaitus varikliui šiek tiek pasijaučia, kad įkaitus trauka šiek tiek lyg ir susilpnėja. Patikrinus temperatūros daviklį ir neradus gedimo akis užkliuvo už oro paėmimo termostato. Išsiėmus paaiškėjo, kad jį reikia reguliuoti, nes tik vasarą per karščius užkaitinus variklį jis normaliai atidarydavo šalto oro padavimą. Praktiškai visada oras buvo imamas nuo išmetimo kolektoriaus. Teoriškai tiek per šaltas, tiek per karštas oras prastina mišinio degimo savybes, todėl nusprendžiau, kad reikia paankstinti termostato atsidarymą. Nustačiau, kad pradėtų atsiverti kažkur prie 20C oro temperatūros. Prieš tai buvo kažkur netoli 40C. Sunku pasakyti, ar kažkas pagerėjo, bet nustačiau pagal manual'o reikalavimus ir ramiau ant širdies.

Neprisijungęs Andre Freire

  • Įrašai: 1970
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #10: 2016 Gruodžio 28, 23:46:16 »
Tvarkinga ir teisinga, tik va ir man tie plastikiniai dirželiai užkliuvo. Dar dujų užpylimą ir kablį paslėpčiau, bet čia tik mano nuomonė. O paskutinėj nuotraukoj ten pavarų bumbulas geltonas..?

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #11: 2016 Gruodžio 29, 01:05:44 »
Tvarkinga ir teisinga, tik va ir man tie plastikiniai dirželiai užkliuvo. Dar dujų užpylimą ir kablį paslėpčiau, bet čia tik mano nuomonė. O paskutinėj nuotraukoj ten pavarų bumbulas geltonas..?
Dirželiai nesimato visiškai kol po mašina nepalendi :) taigi netrukdo. Galvoju kokį antgalį gražesnį uždėt, tada gal ir nuimsiu visai.
Kablys man visai patinka ir tinka :D buvau nuėmęs, pažiūrėjau ir nepatiko. Pripratau matyt. Be jo kazkaip galas nepilnas. O ir prireikia kablio kartais.
Su dujom jau nieko nepakeisiu :) skylė padaryta, tegul būna. Galbūt kada a200 20v bamperius dėsiu, tada galvosiu kur perkelt.
O bumbulas ne geltonas :) šviesus lakuotas natūralus medis. Blykstė kažkaip išryškino įdomiai. Kitoj nuotraukoj jei matosi, spalva natūralesnė. Reikės gerų padaryt kada kadrų. Tiesa, bumbulas irgi laikinas. Planuoju dėt kaip originalas juodą odinį, tik su raudonu priderintu LED apšvietimu bėgių perjungimo schemos.
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Gruodžio 29, 01:29:06 sukūrė samotomas »

Neprisijungęs Leopoldas

  • Cosmic Green Metallic
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 3197
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #12: 2016 Gruodžio 29, 01:22:21 »


Planuoju dėt kaip originalas juodą odinį, tik su raudonu priderintu LED apšvietimu bėgių perjungimo schemos.

Čia kažką panašaus iš gearknob.de?

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #13: 2016 Gruodžio 29, 01:27:06 »

Čia kažką panašaus iš gearknob.de?
kažkas panašaus. Tik tuos kur žiūrėjau Lenkijoj gamina. Radau bėgių schemos šablonu beveik identišku originaliam tai reikės kada pasidaryt dovaną :D

Neprisijungęs Eligijus32

  • Įrašai: 175
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #14: 2016 Gruodžio 29, 01:33:19 »
Na chebra tau sako, kad su tais dirželiais plastikiniais žiūrėk pakaitinęs daugiau neužsidegtum :) susidėk metalinius chamutus kokius.

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #15: 2016 Gruodžio 29, 01:43:18 »
Na chebra tau sako, kad su tais dirželiais plastikiniais žiūrėk pakaitinęs daugiau neužsidegtum :) susidėk metalinius chamutus kokius.
geriau tada nieko nedėt :) Bet kaip ir sakiau, kiek suprantu daug metų ten toks dalykas stovi. Nei lydosi, nei dega kas. Gal ten uždėta kokia karščiui atspari guma, kurią tie dirželiai laiko. Nes net ji nuo karščio nė kiek nenukentėjusi.
Na, tiesą sakant, ir man kliūna :D bet toks kvailas įprotis, jei išradimas veikia, kam kišt nagus :D
Bet kuriuo atveju arba visą bakelį arba tik antgalį keisiu ir pasišalins tie dirželiai.
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Gruodžio 29, 01:44:53 sukūrė samotomas »

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #16: 2016 Gruodžio 29, 13:51:15 »
Prisimatuota Kamei lūpos replika :) Atrodė ne taip ir blogai, bet per daug keitė man patinkančią klasikinę silkės snukio formą, todėl susirasta a200 lūpa. Laukia perdažymas į kėbulo spalvą. Ir priedo gavau V8 galinių stoikių apdailas, kurių seniai norėjau. Nors spalva atitinka, tačiau reikės dažyt kartu su lūpa, nes yra pabraižymų ir lakas praradęs blizgesį.

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #17: 2016 Gruodžio 30, 23:21:41 »
Pamatęs keletą kitų silkių savininkų pastangų pavyzdžių (prisegtose nuotraukose) užsidegiau noru pasidaryti a200 priekio komplektą iš vientisų grotelių, tamsintų žvynų ir dažytų juodai žibintų vidinių rėmelių  :) Kadangi nenoriu gadinti originalių detalių, nes galbūt norėsiu grįžti prie stock išvaizdos, eksperimentams jau susiradau dar 2 groteles ir a200 lempas.

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #18: 2016 Gruodžio 30, 23:24:32 »
Atsiradus laisvesnio laiko rankdarbiai po truputį juda į priekį

Neprisijungęs Donatello

  • Įrašai: 988
    • Žiūrėti profilį
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #19: 2016 Gruodžio 31, 15:43:46 »
Seniau būdavo galima ją matyti Basanavičiaus gatvėje? Kiek pamenu tokia pat vis atkreipdavo mano dėmesį.  :-)

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #20: 2016 Gruodžio 31, 17:06:36 »
Seniau būdavo galima ją matyti Basanavičiaus gatvėje? Kiek pamenu tokia pat vis atkreipdavo mano dėmesį.  :-)
Kuriam čia mieste? :) Nebent buvęs savininkas kol važinėjo. Arba panaši.

Neprisijungęs lekaz

  • Įrašai: 426
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Tauragė
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #21: 2017 Sausio 02, 11:10:26 »
Na Donatelo abejoju ar tu ja matei :)

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #22: 2017 Sausio 02, 14:40:04 »
Kaip pirmą kartą gaminantis gavosi neblogai. :) Tačiau nudažius kai kur išryškėjo sujungimų vietos, nors atrodė, kad nušpakliuota ir sušveista gerai. Dabar jei reikėtų iš naujo, daryčiau kiek kitaip :)
Neapsisprendžiu ar palikt kaip yra, nes matosi tik iš arti, ar vėl šveist ir špakliuot nežinant ar pavyks išgaut geresnį (jei ne blogesnį) rezultatą.

Neprisijungęs lekaz

  • Įrašai: 426
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Tauragė
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #23: 2017 Sausio 02, 19:27:47 »
Neblogai (wow) dėk ant auto ir rodyk kaip atrodo :P

Neprisijungęs samotomas

  • Įrašai: 591
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Tomo Audi C3 2.2 101kw
« Atsakymas #24: 2017 Sausio 02, 19:37:58 »
Šalta dabar ardyt priekį :D mačiau kažkoks šmikis grotelių chromą sukniedyjo :D tai reikia arba nugręžt arba kažkaip visą priekį kartu nuimt jei tas įmanoma