Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: styling garaziukas  (Skaityta 46464 kartus)

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: styling coupas
« Atsakymas #100: 2009 Sausio 09, 13:36:24 »
turbut bijo jusu reakcijos suvalgysit kaip mane :-] :-]
Ciuvas, is to ka rasei tikrai nedrisciau taves pateisinti ;) Manau dar laimingai baigesi. Pervertinai savo sugebejimus.

Jei ne paslaptis, kiek tau, kiek turi teises, bei kiek laiko vairuoji (klausiu papildomai, nes buna zmones issilaiko ir nenaudoja)?