Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: StingerX Audi S2 2.2T ir Audi A6 Avant  (Skaityta 436337 kartus)

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Man matinis kažkaip geriau netgi atrodo :V

Neprisijungęs slimshady

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 13014
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
gražu (+)
1.4Tdi
328Ci

Neprisijungęs StingerX

  • Dalys
  • Įrašai: 2626
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
nesumastei nuvezt nuchromuot? nemanau kad melejona kainuotu  :V nes kazkaip truksta to blizgesio kuris turetu but

Chromo nenorejau, nes tada skirtusi nuo skydelyje esanciu. Dabar jie vienodi. :) O ir siaip man matiniai grazesni, nei perdaug blizgus.

Neprisijungęs iBeniTTo

  • Įrašai: 1743
    • Žiūrėti profilį
gražu (+)

net tu slimai uz blizgucius jau visokius  :V  :O
o seip visai neblogai atrodo  ;)

Neprisijungęs DOHC

  • Įrašai: 2680
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
aisku cia skonio reikalas bet ant peciuko ten isvis man nesidera ir nekaip atrodo... o kur vdo ten grazu ;)

Neprisijungęs StingerX

  • Dalys
  • Įrašai: 2626
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
aisku cia skonio reikalas bet ant peciuko ten isvis man nesidera ir nekaip atrodo... o kur vdo ten grazu ;)

Yep, tai yra skonio reikalas. :) Man butu perdaug tuscias centras. O dabar viskas kaiptik. :P

Neprisijungęs adrian

  • Įrašai: 5868
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
viskas ten dera, juk formos tai tokios pat ;) tik va, man asmeniskai prie medienos nedera  (-) , prie kokio carbono ar paprastos juodos apdailos liux butu  ;)

Neprisijungęs iBeniTTo

  • Įrašai: 1743
    • Žiūrėti profilį
StingerX> gal aplink uzvedimo spynele dar ka padarom? nes kazkaip nelabai dabar ziurisi  (v)

Neprisijungęs kosmo

  • Įrašai: 1408
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
mano nuomone per daug jau būtų.  :f

Neprisijungęs adrian

  • Įrašai: 5868
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
 :-] , dar nebent galima ant langu apiputimo uzdet kur panelej virsuje krastuose yra prie kolonu, ir viskas  ;)

Neprisijungęs StingerX

  • Dalys
  • Įrašai: 2626
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
StingerX> gal aplink uzvedimo spynele dar ka padarom? nes kazkaip nelabai dabar ziurisi  (v)

Neee, man jau gana. Nebedesiu niekur, nes bus perdaug. :D

Neprisijungęs StingerX

  • Dalys
  • Įrašai: 2626
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
viskas ten dera, juk formos tai tokios pat ;) tik va, man asmeniskai prie medienos nedera  (-) , prie kokio carbono ar paprastos juodos apdailos liux butu  ;)

Na taip, del sito sutinku. Bet man patinka sitas medis, tai nenaikinsiu jo.. Butu tas ryzas, tai keisciau.

Neprisijungęs adrian

  • Įrašai: 5868
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
viskas ten dera, juk formos tai tokios pat ;) tik va, man asmeniskai prie medienos nedera  (-) , prie kokio carbono ar paprastos juodos apdailos liux butu  ;)

Na taip, del sito sutinku. Bet man patinka sitas medis, tai nenaikinsiu jo.. Butu tas ryzas, tai keisciau.

sitas kaip pas tave berods jau medzio imitacija, o tie ala ryzi ejo dar is tikro medziaus  :-] , na B4 ryzas kaip tu vadini man vienas is mieliausiu, zoskiausias tai B3  (-)

Neprisijungęs SHARR

  • Įrašai: 153
    • Žiūrėti profilį
Man tai asmeniskai tie ziedeliai isgaidinimas. Norint deti juos, jog jie deretu prie bulkos salono, reikia ji toki pasidaryti kaip pas laimi, nes dabar tai gaidingas konkreciai... Galbut ne kiek gaidingas, bet kiekvienas jau tokius darosi, o ar tai grazu, spresti savininkams...

Neprisijungęs quattre

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 2328
    • Žiūrėti profilį
Man tai asmeniskai tie ziedeliai isgaidinimas. Norint deti juos, jog jie deretu prie bulkos salono, reikia ji toki pasidaryti kaip pas laimi, nes dabar tai gaidingas konkreciai... Galbut ne kiek gaidingas, bet kiekvienas jau tokius darosi, o ar tai grazu, spresti savininkams...
kas abidniausia,tai tik speji pagalvot apie gera dalyka,tai prisideda belekur - reikia nereikia :D
As irgi va galvoju - det i zyliauska ar ne. Grazu tai tikrai,isskirtina - jau kazin :D

Neprisijungęs adrian

  • Įrašai: 5868
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
originalai grazu ir isskirtina  ;)


Neprisijungęs StingerX

  • Dalys
  • Įrašai: 2626
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
Man tai asmeniskai tie ziedeliai isgaidinimas. Norint deti juos, jog jie deretu prie bulkos salono, reikia ji toki pasidaryti kaip pas laimi, nes dabar tai gaidingas konkreciai... Galbut ne kiek gaidingas, bet kiekvienas jau tokius darosi, o ar tai grazu, spresti savininkams...

Skonio reikalas. Man jie tinka ir prie tokio salono. Nebutina visa salona pervilkt, kad ziedai deretu. ;) Jei tavo akims tai netinka, tai tik tavo asmenine nuomone.

Neprisijungęs StingerX

  • Dalys
  • Įrašai: 2626
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
viskas ten dera, juk formos tai tokios pat ;) tik va, man asmeniskai prie medienos nedera  (-) , prie kokio carbono ar paprastos juodos apdailos liux butu  ;)

Na taip, del sito sutinku. Bet man patinka sitas medis, tai nenaikinsiu jo.. Butu tas ryzas, tai keisciau.

sitas kaip pas tave berods jau medzio imitacija, o tie ala ryzi ejo dar is tikro medziaus  :-] , na B4 ryzas kaip tu vadini man vienas is mieliausiu, zoskiausias tai B3  (-)

Sitas kaip pas mane dar medis. Pats norejau isitikint, tai is kitos puses biski pagramdziau. :D

Neprisijungęs adrian

  • Įrašai: 5868
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
tada apsirikau  :D  Pardon  :s

Neprisijungęs SHARR

  • Įrašai: 153
    • Žiūrėti profilį
Nu kad blia dabar is 10 kupu, astuoniuose tie ziedeliai sudeti. Lygiai tokia pati situacija apskritai su b4 modeliais. Tai jau nebeidomu, "kaimietiska", ir nei kiek neoriginalu. Sutinku, jei salionas grazi oda, tvarkingas, priziuretas, tuomet susidedi ziedelius i ju vieta, t.y. spidometras ir vdo dacikai, nu bet kai jau pradeda ir borto kompa "apzieduot" ir mintys kyla degimo spynele apzieduot, tai jau virs visko  (!?) o tuo labiau kai salionas "apmy.ztas", sujauktas, netvarkingas, bet svarbu gi ziedelius isideti. (Tikrai netaikau tavo kupui, o tiksliau tavo kupo salionui, nes sis kupas ko gero vienas is tikrai nedaugelio normaliai atrodanciu). Tai tie ziedeliai tokie so so...  (+) (-)

Neprisijungęs StingerX

  • Dalys
  • Įrašai: 2626
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
Nu kad ot dabar is 10 kupu, astuoniuose tie ziedeliai sudeti. Lygiai tokia pati situacija apskritai su b4 modeliais. Tai jau nebeidomu, "kaimietiska", ir nei kiek neoriginalu. Sutinku, jei salionas grazi oda, tvarkingas, priziuretas, tuomet susidedi ziedelius i ju vieta, t.y. spidometras ir vdo dacikai, nu bet kai jau pradeda ir borto kompa "apzieduot" ir mintys kyla degimo spynele apzieduot, tai jau virs visko  (!?) o tuo labiau kai salionas "apmy.ztas", sujauktas, netvarkingas, bet svarbu gi ziedelius isideti. (Tikrai netaikau tavo kupui, o tiksliau tavo kupo salionui, nes sis kupas ko gero vienas is tikrai nedaugelio normaliai atrodanciu). Tai tie ziedeliai tokie so so...  (+) (-)

Na as nieko negaliu padaryt, kad buvo uzplaukus (o gal ir tebeplaukia) tu ziedeliu manija.. Vienas is pirmuju audiklube susidejau. Veliau kiti uzsiprase, tai teko padaryt ju... :) Vat. O apie ziedeliu dejima aplink spynele ar dar kur, tai cia jau kiti forumo veikejai buvo prabile. As ne zodzio i ta puse nesakiau. ;)

Neprisijungęs adrian

  • Įrašai: 5868
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
da ir tokiu buna  :D


Neprisijungęs StingerX

  • Dalys
  • Įrašai: 2626
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
da ir tokiu buna  :D



Zinau, kad buna.. Bet aciu ne. :D Buvo pamastymu netik apie juos, bet tai jau butu tikrai nesveika... Bling bling sarku manija.. :-]

Neprisijungęs StingerX

  • Dalys
  • Įrašai: 2626
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
Susidejau neperseniausiai Vertex Bi-xenonus H4, bet pradejo rekaut autochekas, kad perdegusi lempute.. Kur rasti lempu kontroleri ant B4? Gal kas zinot?
« Paskutinį kartą keitė: 2009 Birželio 30, 00:15:46 sukūrė StingerX »

Neprisijungęs powliuz

  • Įrašai: 3533
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
viskas ten dera, juk formos tai tokios pat ;) tik va, man asmeniskai prie medienos nedera  (-) , prie kokio carbono ar paprastos juodos apdailos liux butu  ;)

Na taip, del sito sutinku. Bet man patinka sitas medis, tai nenaikinsiu jo.. Butu tas ryzas, tai keisciau.

Norejau ta pati rasyt, bet jau jus pasaket viska :) Ir kad prie carbono visai tiktu, ir kad sita medzio spalva kaip nekeista grazi :) Kaip su xenonais matomumas db? Pries tai pas tave visur buvo Narva, ane?