Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: StingerX Audi S2 2.2T ir Audi A6 Avant  (Skaityta 608364 kartus)

Tevukas

  • Svečias
StingerX esamos ir buvusios
« Topic Start: 2007 Lapkričio 29, 09:18:30 »
turejau balta perla su kazkokiu zaliu atspalviu, gerai ziurejos (+)
grazi coupe, bet vietoi taves buciau ėmes 2,3NG :G