Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: skierys Audib4  (Skaityta 55150 kartus)

Neprisijungęs skierys

  • Įrašai: 710
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: skerys Audib4
« Topic Start: 2009 Vasario 28, 23:30:58 »
kai motoras 2.0 monoipurskimas,tai geriau nepiktink masinos,nes motoras piktesnis nepasidarys (h) ,o siaip tvarkingai atrodo.

todel ir reik piktai atrodydt,kad visi dragintis bijotu :D :D :D :D :D sakysit durnelis (!?) atsakysiu taip (h)
yra spoleriuks tipo rs nu toks kai slimas usidejo,tik jo dar neuzdejau

man ta masina patinka ir vien del matoro keist ja nezadu.as nekaltas kad vokiete sene toki matora uzsisake :[ :[ :[ :[
« Paskutinį kartą keitė: 2009 Vasario 28, 23:34:21 sukūrė skierys »