Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: shefo a4  (Skaityta 6220 kartus)

Neprisijungęs relax

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 3115
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
shefo a4
« Topic Start: 2007 Gruodžio 14, 23:30:07 »
mazytis pastebejimas: nezinau cia tik man taip atrodo, ar gal realiai taip yra, bet kiek vaziavau su a4 non quattro ir su a4 quattro, tai pastaroji irgi kazkiek minkstesne. nesakau kad labai daug, bet skirtumas jauciasi. seip jeigu vaziuole tvarkinga tai ji ir su r18 tikrai komfortiskai vaziuoja. nepatinka man avante tik kad gale uzuolaidele ir dar kazkokios plastmases pabarsketi megsta :)