Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Roberttino Audi S6 Plus Avant  (Skaityta 188918 kartus)

drunkenmaster

  • Svečias
Re: roberttino "Audi 100 Avant" 2.2T
« Atsakymas #75: 2009 Gruodžio 08, 23:01:20 »
Ir ka ant stendo gero parode?:)
Ai, nieko gero neparodė :V Nelabai jau noriu apie tai kalbėti ;) Šį mėnesį gal pavyks dar kartą prasukt su pyktu PC, tada pranešiu čia, kiek ten pas mane ponių beliko :D