Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: RedLine A4 (B8)  (Skaityta 120626 kartus)

Neprisijungęs straikeris

  • Įrašai: 351
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Pirmas variantas ir tik pirmas ir dar netgi pirmas.  (+)

Neprisijungęs Justinas

  • Įrašai: 2061
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Juodai mašinai tik antras variantas, ir tik antras su daug daug blizgučių  (y) (y)

Neprisijungęs StingerX

  • Dalys
  • Įrašai: 2626
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
As irgi uz pirma varianta. Nebent nori kazko "kitokio", tai puti centra tamsesniu sidabru, slapiu asvaltu arba kokiu "gun metal" atspalviu... Grynai juoda (-):think:

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Parduok ir nusipirk kitus.

Neprisijungęs RedLine

  • Įrašai: 918
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Utena
Pirmas variantas ir tik pirmas ir dar netgi pirmas.  (+)

taip atrodo pirmas:

turiu tik baisiausio rato foto :) kitu kanteliai lediniai:D

Neprisijungęs AuG3

  • Įrašai: 3000
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Man tie juodi atrodo tokie koviniai (aa) nors nupoliravos palangę ir perdažius viduriuką gun metal irgi gerai atrodytu :)
« Paskutinį kartą keitė: 2013 Vasario 19, 23:19:37 sukūrė AuG3 »

Neprisijungęs Poderis

  • Įrašai: 1217
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Ta neblizgi juoda paslepia visą palangės vaizdą.. Atpoliruok pradžiai. Nepatiks - centrą perpūsi bet kada. Jie ardomi ar tik imitacija?

Neprisijungęs RedLine

  • Įrašai: 918
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Utena
Ta neblizgi juoda paslepia visą palangės vaizdą.. Atpoliruok pradžiai. Nepatiks - centrą perpūsi bet kada. Jie ardomi ar tik imitacija?
Ratai ardomi tik nezinau ar 2 ar 3 daliu..


Neprisijungęs RedLine

  • Įrašai: 918
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Utena
Gal kas zinot ar tinka r-19 ratai ant a6-c5 2004metu? jai plotis 9,5j.

Gali buti kad sita audi eis ant pardavimo kadangi ieskau seimai didesnio auto. O siandien buvo paliktas uzstatas a6 automobiliui.. jai nepatiks pardavinesiu jai patiks pasiliksiu, bet pirma reik sulaukti masinos..:)

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Gal kas zinot ar tinka r-19 ratai ant a6-c5 2004metu? jai plotis 9,5j.

Gali buti kad sita audi eis ant pardavimo kadangi ieskau seimai didesnio auto. O siandien buvo paliktas uzstatas a6 automobiliui.. jai nepatiks pardavinesiu jai patiks pasiliksiu, bet pirma reik sulaukti masinos..:)

Koks et?

Neprisijungęs RedLine

  • Įrašai: 918
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Utena
priekio et 27 kiek pamenu, galas et 45 kiek pamenu. sitie ratai nuimti nuo merso. o gal atvirkciai nepamenu. zinaukad vienu ratu toks kitu kitoks et. ir plotis skiresi, vieni 8,5 kiti du 9,5j

Neprisijungęs Justinas

  • Įrašai: 2061
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
O  nebus kaip su keskinais kai plociai skiriasi?

Neprisijungęs RedLine

  • Įrašai: 918
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Utena
O  nebus kaip su keskinais kai plociai skiriasi?
nebebus ;)

Neprisijungęs diesel_power

  • Įrašai: 3129
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
idomu kiek seima istvers vezime su r19 :D

Neprisijungęs RedLine

  • Įrašai: 918
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Utena
idomu kiek seima istvers vezime su r19 :D
Kaip istverdavo iki siol su r18 nelabai jau skires ar r18 ar r19;) turim dar du auto, tai jai nepatinka zmona vaziuoja su minkstesne :D

Neprisijungęs diesel_power

  • Įrašai: 3129
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
nu yra skirtumas tarp r19 ir r18 nebent ta r19 su padanga kokia 255/35 nes jei kokia populiari 235/35 tai visai neturi padanga kur judet...

Neprisijungęs ollo76

  • Įrašai: 699
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Kam virs 30,tam neberupi R18 ar R19 tuo labiau :-)Man irgi napatinka vezimas.ko gero pardavinesiu ;)

Neprisijungęs diesel_power

  • Įrašai: 3129
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Kam virs 30,tam neberupi R18 ar R19 tuo labiau :-)Man irgi napatinka vezimas.ko gero pardavinesiu ;)
zinai, buna kad nepatinka kad kieta vaziuot, bet vaziuoji, bet kai kokius tris kart per savaite pakeiti padangas ir issilygini ratus tai kazkaip kantrybe neilgai laiko...ziuresim kaip kaune siais metais man bsu su kantrybe... 

Neprisijungęs Edis

  • Įrašai: 222
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
seip antri ant juodos audines tai labai gerai atrodo (y)

Neprisijungęs diesel_power

  • Įrašai: 3129
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
as irgi uz antrus...

Neprisijungęs RedLine

  • Įrašai: 918
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Utena
zinai, buna kad nepatinka kad kieta vaziuot, bet vaziuoji, bet kai kokius tris kart per savaite pakeiti padangas ir issilygini ratus tai kazkaip kantrybe neilgai laiko...ziuresim kaip kaune siais metais man bsu su kantrybe... 
Matai jai man tektu su tais r-19vazinet kauno gatvem, tai manau deciau is karto maziausius kokius galiu uzdet r15-r16 ;) bet utenoj gatves tikrai normalios lyginant su kauno, tai dar nei vienu ratu nesu lygines sulenkes ar padangas prakales... :)

Neprisijungęs diesel_power

  • Įrašai: 3129
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
tas tai jo, isvaziuoju is kauno i kita bet koki LT miesta kad ir provincijoj kokioj tai taip keistai vairuojasi, vaziuoji ir vaira tiesiai laikyt galima. Gryzti i Kauna kaip i koki rusyna. Nesenai vaziavau cia su ukrajansais, sakau kokios blyn duobes cia pas mus po ziemos, tie sako chernia cia. Isejo ten kalba sakau, tai jum yra keliu mokestis pvz krovininem masinom Ukrainoj, sako ne, nes pas mus keliu nera :D :D :D

Neprisijungęs ignaras

  • Įrašai: 1536
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
zmogus ukrainoj saugodamas land cruiseri sugebejo vaziuokle per 7 men atbaladot taip kad nu i na..

Neprisijungęs diesel_power

  • Įrašai: 3129
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
zmogus ukrainoj saugodamas land cruiseri sugebejo vaziuokle per 7 men atbaladot taip kad nu i na..
gerai dar atlaike, idomu kiek audines sarnyrai laikytu...

Neprisijungęs ollo76

  • Įrašai: 699
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Matai jai man tektu su tais r-19vazinet kauno gatvem, tai manau deciau is karto maziausius kokius galiu uzdet r15-r16 ;) bet utenoj gatves tikrai normalios lyginant su kauno, tai dar nei vienu ratu nesu lygines sulenkes ar padangas prakales... :)
R15 tau neuzsides:-]