Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: ratas silkutės  (Skaityta 265973 kartus)

Neprisijungęs Ratas

  • Įrašai: 1688
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Ats: ratas silkutės
« Atsakymas #500: 2012 Liepos 16, 12:42:08 »
šiandien silke užkurta aišku trūkumų yra dar degimas siurblio gal netinka tiksliai nes pradedant vaziuot pridūsta ir ilgai reikia sukt startery kol užsikuria traukos nera gal dėl tu kazkokiu davikliu kurių aš neturiu kur statosi cia šalia fyškių eilėje


Neprisijungęs Ratas

  • Įrašai: 1688
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Ats: ratas silkutės
« Atsakymas #501: 2012 Liepos 16, 16:19:35 »
taigi pagalbon pasikviestas brolis traukos problemas išsprendė silkė kanalina kaip reikalas valio projektas pavyko :party:

Neprisijungęs DNGX

  • Įrašai: 1239
    • Žiūrėti profilį
Ats: ratas silkutės
« Atsakymas #502: 2012 Liepos 16, 16:51:01 »
taigi pagalbon pasikviestas brolis traukos problemas išsprendė silkė kanalina kaip reikalas valio projektas pavyko :party:
tai sveikinimai :party: gal klubo renginyje zadi būti?

Neprisijungęs Emer

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 978
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Ats: ratas silkutės
« Atsakymas #503: 2012 Liepos 16, 22:15:10 »
taigi pagalbon pasikviestas brolis traukos problemas išsprendė silkė kanalina kaip reikalas valio projektas pavyko :party:
kokios bedos buvo ? ir kaip del tu fiskiu gale ar jos tikrai butinos ?

Neprisijungęs Ratas

  • Įrašai: 1688
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Ats: ratas silkutės
« Atsakymas #504: 2012 Liepos 17, 12:32:57 »
tai sveikinimai :party: gal klubo renginyje zadi būti?
dėkui dabar eina tolimesni darbai išimtas kilimas skalbsim nes viduje baisu ymesiu foto šiaip reikėtų kito šits pavarges truputy. gaila y renginy niekaip neišeina atvažiuot šeštadieny mokymai o sekmadieny budėjimas buvo sake kad nebus šy menesy bet ykišo tuos mokymus budėjima bučiau susikeites bet dabar neišeina nes mokymuos turiu dalyvaut

Neprisijungęs Ratas

  • Įrašai: 1688
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Ats: ratas silkutės
« Atsakymas #505: 2012 Liepos 17, 12:41:05 »
kokios bedos buvo ? ir kaip del tu fiskiu gale ar jos tikrai butinos ?
siublio dirželio degima nustatėm vistiek blogai kūrėsi ir netraukė bet buvau pamiršes kad kai siurbly nusipirkau buvo siurblio viršus truputy laisvas jis ten vaikščioja pirmyn atgal aš jy užveržiau bet kokioj pdėty bet pasirodo jis labai reiškia daug užkūre atstatėm po truputy ir vuolia bedų kaip nebūta. ar tu kalbi apie ta foto kur apibraukta apie fyškes?

Neprisijungęs Ratas

  • Įrašai: 1688
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Ats: ratas silkutės
« Atsakymas #506: 2012 Liepos 17, 14:55:48 »
kaip matoma salone kiaulidė buvo :D išėmes kilima pravedžiau sedynių šildymo laidus (radau juos nupirktoje pravotkėje) gal kada pasijungsiu sėdynes, na kompa paslėpiau tik nežinau ar ten jo silkėse orginali vieta pas c4 tai jis čia ir guli














« Paskutinį kartą keitė: 2012 Liepos 17, 16:00:37 sukūrė Ratas »

Neprisijungęs Ratas

  • Įrašai: 1688
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Ats: ratas silkutės
« Atsakymas #507: 2012 Liepos 17, 16:19:17 »
http://www.audiklubas.com/forumas/index.php?topic=154012.0
kažin šitas salonas derėtų mano silkėje spalvos sutiktų?

Neprisijungęs quattro

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 3672
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Ats: ratas silkutės
« Atsakymas #508: 2012 Liepos 17, 19:29:19 »
Na , pilkos kiek aš matęs lyg ir tie patys atspalviai , bet nesudėjęs nepamatysi... Aš kai pirkau iš C4 sportines priekines šilkines sėdynes galvojau , kad atspalviai bus idealiai atitinkantys, bet ne visai taip. Iš pirmo žvilgsnio , arba kol nepasakai ir neparodai , atrodo vienodos , bet man tai akį pjovė.

Neprisijungęs DNGX

  • Įrašai: 1239
    • Žiūrėti profilį
Ats: ratas silkutės
« Atsakymas #509: 2012 Liepos 17, 20:18:20 »
http://www.audiklubas.com/forumas/index.php?topic=154012.0
kažin šitas salonas derėtų mano silkėje spalvos sutiktų?
bet tai labai jau neapsimoka tau pirkt juk ten ir abfyskes nuo c4 o tau netiktu o ir parasyta kad neiškomplektuoja. Geriau tu tik pasieškok priekinies pilkas odines sedynes, o su galu pas tave tvarkoj viskas

Neprisijungęs Emer

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 978
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Ats: ratas silkutės
« Atsakymas #510: 2012 Liepos 17, 21:02:14 »
siublio dirželio degima nustatėm vistiek blogai kūrėsi ir netraukė bet buvau pamiršes kad kai siurbly nusipirkau buvo siurblio viršus truputy laisvas jis ten vaikščioja pirmyn atgal aš jy užveržiau bet kokioj pdėty bet pasirodo jis labai reiškia daug užkūre atstatėm po truputy ir vuolia bedų kaip nebūta. ar tu kalbi apie ta foto kur apibraukta apie fyškes?
ir apie tai ir apie fiskes

Neprisijungęs vabalaz

  • Įrašai: 2839
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Ats: ratas silkutės
« Atsakymas #511: 2012 Liepos 17, 21:29:54 »
jamk mano pusiau odinį pilką, tik nusiimu porankį. Ir jo šonai pasėdėti biški ir patrinti kraštai.

Neprisijungęs Ratas

  • Įrašai: 1688
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Ats: ratas silkutės
« Atsakymas #512: 2012 Liepos 17, 21:44:39 »
jamk mano pusiau odinį pilką, tik nusiimu porankį. Ir jo šonai pasėdėti biški ir patrinti kraštai.
jo tavo grazus o jis šildomas?

Neprisijungęs Ratas

  • Įrašai: 1688
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Ats: ratas silkutės
« Atsakymas #513: 2012 Liepos 17, 21:51:31 »
bet tai labai jau neapsimoka tau pirkt juk ten ir abfyskes nuo c4 o tau netiktu o ir parasyta kad neiškomplektuoja. Geriau tu tik pasieškok priekinies pilkas odines sedynes, o su galu pas tave tvarkoj viskas
tai va gavus nors viena priekine sedyne kaip mano tai padaryciau nes ta vairuotojo kur siuta jau baigiasi :D o  priglausciau tas abšyfkes yra dvi c4 namie žinai kai aopsergi liga tai nežiūri ar apsimoka ar neapsimoka jei nori tai viskas žiūri kad kaip čia nupirkt, čia kaip su tais r17 ratais užsimaniau ir viskas kas kad namie vienas komplektas r15 mėtosi taip ir neatejo kaimynas jų nupirkt :D

Neprisijungęs Ratas

  • Įrašai: 1688
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Ats: ratas silkutės
« Atsakymas #514: 2012 Liepos 17, 21:58:43 »
ir apie tai ir apie fiskes
na čia dėl to tai manau viskas atsirems y kuro sąnaudas jei nesamoningos bus teks pirkt ta stotele ir det bet šiaip vistiek jos reikia nes čia nesinori palikt kad mėtytūsi viskas po kapotu belekur tąsyk kai pirkau motora pas ta vaiky pamiršau paisimt jis te man siūlė visko padykai bet kažkaip nelabai norėjosi te griebt kai išbadėjusiam  :D

Neprisijungęs vabalaz

  • Įrašai: 2839
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Ats: ratas silkutės
« Atsakymas #515: 2012 Liepos 17, 22:08:06 »
jo tavo grazus o jis šildomas?

nešildomas

Neprisijungęs Ratas

  • Įrašai: 1688
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas

Neprisijungęs DNGX

  • Įrašai: 1239
    • Žiūrėti profilį
Ats: ratas silkutės
« Atsakymas #517: 2012 Liepos 17, 22:38:47 »
tai kad irgi pavarges ir da brangus baisiai. Aš tau patarciau tarkim imti iš vabalo pusiau odini ir is savo odos susitvarkyti jį

Neprisijungęs vabalaz

  • Įrašai: 2839
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Ats: ratas silkutės
« Atsakymas #518: 2012 Liepos 17, 22:56:47 »
tai kad irgi pavarges ir da brangus baisiai. Aš tau patarciau tarkim imti iš vabalo pusiau odini ir is savo odos susitvarkyti jį

 (y) (+) :D

Neprisijungęs DNGX

  • Įrašai: 1239
    • Žiūrėti profilį
Ats: ratas silkutės
« Atsakymas #519: 2012 Liepos 17, 23:11:22 »
O gal galėtai ikelt foto kaip tavo melynoji atrodo? Skelbime prastokos nuotraukos, bet iš to kas matosi tai manau visai  (y)

Neprisijungęs Ratas

  • Įrašai: 1688
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Ats: ratas silkutės
« Atsakymas #520: 2012 Liepos 18, 09:45:50 »
tai kad irgi pavarges ir da brangus baisiai. Aš tau patarciau tarkim imti iš vabalo pusiau odini ir is savo odos susitvarkyti jį
nu irgi geras patarimas nu ir poranky bile koky nusipirkus apsitraukt išeitų

Neprisijungęs Karolis080

  • Įrašai: 5466
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Ats: ratas silkutės
« Atsakymas #521: 2012 Liepos 18, 11:11:24 »
na čia dėl to tai manau viskas atsirems y kuro sąnaudas jei nesamoningos bus teks pirkt ta stotele ir det bet šiaip vistiek jos reikia nes čia nesinori palikt kad mėtytūsi viskas po kapotu belekur tąsyk kai pirkau motora pas ta vaiky pamiršau paisimt jis te man siūlė visko padykai bet kažkaip nelabai norėjosi te griebt kai išbadėjusiam  :D
Jei tų fyškių nejungei, tai pas tave el. forsunke (su laidu) tai kaip ir nerodys nieko, na mechaniškai tai aišku dirba,bet jokio signalo,nes ji jungiasi prie tų visų fiškių, to pasekoje gali daugiau srėbt jaučiu, arba negražiai biški dirbt, sako paskardėja garsas

Neprisijungęs Ratas

  • Įrašai: 1688
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Ats: ratas silkutės
« Atsakymas #522: 2012 Liepos 18, 14:49:27 »
Jei tų fyškių nejungei, tai pas tave el. forsunke (su laidu) tai kaip ir nerodys nieko, na mechaniškai tai aišku dirba,bet jokio signalo,nes ji jungiasi prie tų visų fiškių, to pasekoje gali daugiau srėbt jaučiu, arba negražiai biški dirbt, sako paskardėja garsas
tai tik purkstuko fyske nepajunkta nes laidas nukirptas nuo purkštuko visos kitos kurios iseina is motoro pajungtos juk kitaip masina nesikurtu bet kaip sakoma kas ka girdejo kas sake kol pats nepamatai tol neysitikini matysiu kaip bus as su ja dar niekur nebuvau isvares po sito laideliu žaidimo tik truputy kieme patikrinau ar traukia :D
« Paskutinį kartą keitė: 2012 Liepos 18, 21:25:13 sukūrė Ratas »

Neprisijungęs Ratas

  • Įrašai: 1688
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Ats: ratas silkutės
« Atsakymas #523: 2012 Liepos 19, 11:22:04 »
šiuo metu mėlynoji atrodo taip nieko įspūdingo


Neprisijungęs Ratas

  • Įrašai: 1688
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Ats: ratas silkutės
« Atsakymas #524: 2012 Liepos 22, 22:53:19 »
na ka pravaziavau 100km su TDI silke sąnaudos visai nedidelės rezultatu esu patenkintas dėkui visiems kas patarėt dėt TDI ir šiaip ačiū už patarimus kad ir mažai jų buvo bet pravertė  (y)