Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Ramuno A4 avant garazas  (Skaityta 7069 kartus)

Neprisijungęs ramuxas

  • Įrašai: 48
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Ats: Ramuno A4 avant garazas
« Atsakymas #50: 2012 Lapkričio 11, 20:22:04 »
Gal kas zinot ar dedant naujesne klima daug yra darbo su laidais?  :-)

Neprisijungęs giedrax

  • Nepatikimas prekeivis
  • *
  • Įrašai: 182
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Marijampolė
Ats: Ramuno A4 avant garazas
« Atsakymas #51: 2012 Lapkričio 12, 01:00:42 »
Gal kas zinot ar dedant naujesne klima daug yra darbo su laidais?  :-)
jokio darbo nera sunkaus esme yra susirasti klima kuo artimesne pagal koda, dauguma laidu atitinka arba lengvai perdorami be mazu pastangu, bet esme tame kad gali mesti klaidu kurios tikrai nebus y gera , todel reikia ieskoti gero elektriko kuris klima patvarkytu,

Neprisijungęs ramuxas

  • Įrašai: 48
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Ats: Ramuno A4 avant garazas
« Atsakymas #52: 2012 Lapkričio 13, 12:33:22 »
o kokias ten klaidas galetu jau mesti jei laidus kaip sakai nesunku sujunkti? O kaip fiškė? Noreciau išgirsti kas jau yra taip pasidares :)

Neprisijungęs Donatello

  • Įrašai: 988
    • Žiūrėti profilį
Ats: Ramuno A4 avant garazas
« Atsakymas #53: 2012 Lapkričio 13, 13:04:42 »
Taigi netyčia nusipirkau facelift'o lubas su visom stoikem lemputemis ir t.t. Bei ikveptas vieno forumo nario garazo uzrasais pasiemiau oraputes su svesikėmis  (aa)Lubos labai labai geros bukles nuotraukose dar purvinos buvo, bet kai isvaliau buvau patenkintas rezultatais :)
Kas čia dar susidėjo tas orpūtes su apšvietimu?  :bedantis:
Gal kas zinot ar dedant naujesne klima daug yra darbo su laidais?  :-)
Tas reikalas mane irgi domina, bet kartu ir atpurto. Kai vien pagalvoji, jog reikia avarinio fyške perdaryt, žibintų reguliavimą perkelt, prikurtkę ir t.t. O kur dar tokie niuansai su šildomais krėslais ( nes pas prefacelift'e, tai tai šildomų sedynių relės yra pačiame mygtuke, o vat facelifte jau nežinau - nesu domėjesis ), pačios klymos fyškių perdarymų ir t.t.

Neprisijungęs laisvydaz

  • Įrašai: 123
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius

Neprisijungęs ramuxas

  • Įrašai: 48
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Ats: Ramuno A4 avant garazas
« Atsakymas #55: 2012 Lapkričio 18, 11:17:02 »
Sveiki gal kias zinot is kur gauti informacijos nuo kur koks laidas pareina apsvietimui i audi nuo 99-01m. Ant fiskuciu yra numeriukai prie kiekvieno lizdo laidui. Pravodke visa yra su laidai bet tik laidus reikia pasijunkti ta prasme + ir - turiu bet ten kitu laidu neturiu...nu vienu zodziu nemoku paaiskint gal kas supras mano mano sapaliones ir pades :D nes nuo naujesne lubas uzdeti ant senesnes yra biskiuka reikaliuku  (z)