pastebeta kad ne tas modelis, apsisauta biski pro sona

na bet uz tokia kaina kiek uz juos suplojau labai giliai i sirdi neimu. Visdelto ir sitie ziurisi paciam tikrai good, o planu nekeiciu vistiek bandysiu atpoliruot situos ratus, o jei dazyt juoda blizgia spalva.