Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Pucinis A4 B5 1.9TDI  (Skaityta 64948 kartus)

Neprisijungęs pucinis

  • Įrašai: 680
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Pucinis A4 B5 1.9TDI
« Atsakymas #225: 2014 Gruodžio 22, 14:32:14 »
na bent kiek as ja turiu visada norma :think: o variklis niekada nebuvo uzsigazaves, neturejau to "malonumo", patikrinau slangas nuo turbinos iki IC, jos svarios. Toks jausmas kad tas tepalas nuo anksciau, gal kada turbai jau buvo batai. Viskas isvalyta, ziuresim kas toliau bus.