Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: powliuz Audi A6 quattro  (Skaityta 375616 kartus)

Neprisijungęs powliuz

  • Įrašai: 3533
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Uzsi**** ieskot koilu saviskei, kiek yra visi netinka quattro :-{ Jei kas uzmatysit kur parduodamus ar ebay'juj, numeskit linka (v)

Neprisijungęs powliuz

  • Įrašai: 3533
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Kas galit pasakyt ar tinka nuo A4 quattro amortizatoriai i mano A6?

Neprisijungęs relax

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 3115
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
netinka kolega ;)

Neprisijungęs powliuz

  • Įrašai: 3533
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Tada sudas... Jauciu teks detis spyruokles, bet bijau kad kieta kaip taburete paliks visai...




Neprisijungęs Bušma

  • Įrašai: 409
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai

Neprisijungęs relax

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 3115
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
jis iesko pigiau ;)

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Pigiau? Wtf? Ir taip kaina gera.

Neprisijungęs powliuz

  • Įrašai: 3533
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Relaxas pirko juos uz pigiau, vadinasi imanoma rast pigiau, be to uz panasia kaina naujus galima pajamt, bet siaip kaip ir snekejom su Relaxu neskubu del sito reikalo kol kas... Nu iki birzelio menesio reiks kazkaip ja nuleist is debesu, nes zadu apsilankyt Woerthersee tour 2011, o ten su tokiu dzipu neileis nieks :D

Neprisijungęs a.human

  • Įrašai: 52
    • Žiūrėti profilį
koks tau skirtumas kiek jis mokejo,bet tu neskaiciuoji,kad jie atrestauruoti,naujos reguliavimo verzles.

..beje ar nepasirase relaxas ant seksualiuju lempu?  :D :-]

Neprisijungęs powliuz

  • Įrašai: 3533
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
As tiesiog zinau, kiek jis mokejo, uz kiek nesenai pardavime komplektas buvo, tai manau galima rasti ir pigiau nei uz tokia kaina, arba galima pasiimti 1k lt nauja komplekta

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Man įdomu, kokius tu ten pūlius pasiimsi naujus už 1k lt, kai normalūs amortikai paprasti daugiau kainuoja?

Neprisijungęs powliuz

  • Įrašai: 3533
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Tuos pacius FK, nu biski virs stukos gaunasi (1125lt) :P Bet neatmentu ir spyruokliu galimybes, nes pinigu ir taip dabar nusimato kad daug issileis ant kitu dalyku... (z)

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Kur tu tokiomis kainomis FK radai?

Neprisijungęs powliuz

  • Įrašai: 3533
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Danijoj, nu zmogus sake paziures, dabar tik A4 q turi koilus uz 2999dkk, tai sake kaina panasi butu ir A6...

Neprisijungęs powliuz

  • Įrašai: 3533
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Telefon edishion  (v) Abieju masinu ratai R18, bet optine apgaule kad pas bnw didesni ratai

Neprisijungęs Fau880

  • Įrašai: 227
    • Žiūrėti profilį
Deja,bet rs6 ratai graziausiai butu tike ;) as irgi neuzilgo pradesiu kurt istorija apie savo galesi pasiziuret kaip turi atrodyt c5 avant :D tokios pats spalvos ir metu pas mane kaip pas tave :)

Neprisijungęs Saras911

  • Įrašai: 1445
    • Žiūrėti profilį
tai ka, tau blogai arodo sita a6, ar tik tu vienas moki daryt, kad masina graziai atrodytu? :)

Neprisijungęs Fau880

  • Įrašai: 227
    • Žiūrėti profilį
Sita a6 atrodo labai graziai,bet ratai mano nuomone jai visiskai nelimpa,bet cia skonio reikalas :) o poviliukas skoni gera turi,tik su ratais musu skonis skiresi :)

Neprisijungęs Saras911

  • Įrašai: 1445
    • Žiūrėti profilį
kiek zinau, tau Pauliukas, o ne Poviliukas :D Del ratu visiskai pritariu, cia jau skonio reikalas, mano nuomone rs6 grazesni buvo :)

Neprisijungęs DOHC

  • Įrašai: 2680
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
kiek zinau, tau Pauliukas, o ne Poviliukas :D Del ratu visiskai pritariu, cia jau skonio reikalas, mano nuomone rs6 grazesni buvo :)

(+) :P

Neprisijungęs powliuz

  • Įrašai: 3533
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Nu dekui vyrai, del ratu tai turejau ir RS6 ir RS4, atsibodo jie greit man (gal todel kad kas antra A4/A6 jei deda ratus, tai butent vienus is situ dvieju)... Gal ir buciau pasilikes RS6 ratus, jei butu buve R19. Dabartiniai ratai turetu graziau atrodyt po dropo, bet jauciu kad gali tekti pataupyti ant dropo ir deti spyruokles, nes jau savaitgali garaze turetu atsirasti kitas gyvunas (v)

Neprisijungęs powliuz

  • Įrašai: 3533
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Toks durnas teorinis klausimas iskilo- centrine rato skyle yra tokio pacio dydzio kaip ratlankio dangtelis? ?!? Nes reik vaziuot pirkt centravimo ziedu, o visiskai nesinori nuiminet rato, nes nenoriu sekretkes atsukinedamas dazu nudorzt, nes ten nelabai patogu prieit...

kazinak

  • Svečias
Re:
« Atsakymas #1622: 2011 Balandžio 21, 16:50:00 »
Nebutinai ,
Turesi nuimti rata ,nes kitaip neatspesi dydzio

Neprisijungęs Myntis

  • Įrašai: 345
    • Žiūrėti profilį
pagal zapaskę gal pamatuosi? :)

Neprisijungęs Donatello

  • Įrašai: 988
    • Žiūrėti profilį
pagal zapaskę gal pamatuosi? :)

Tai nemanau, kad pas jį ir zapaske yra lietas ratas. Juk jei tiem dabartiniam ratam tų centravimo žiedų reikia, tai centrinė skylė skiriasi nuo zapaskino. :)