Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Poderis - B4 & B5 & B6 / Avant TDI  (Skaityta 123268 kartus)

Neprisijungęs Dr@iver

  • Įrašai: 42
    • Žiūrėti profilį
Re: Poderis - B4 Avant 1.9 tdi
« Atsakymas #25: 2012 Sausio 30, 22:33:26 »
pas mane viskas tas pats kaip ir pas tave ir nera cia neko bloga tame. dumina del turbinos arba voztuvu rieboksliai leidzia, o darbine temp. standartine pas mane tokia pati, tik apsukos ant laisvu siek tiek uzkeltos pas tave :)

Neprisijungęs Poderis

  • Įrašai: 1217
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Poderis - B4 Avant 1.9 tdi
« Atsakymas #26: 2012 Sausio 30, 22:38:15 »
Na darė diagnostiką, poto atstatė degimo kampą velyvą.  :)  Apsukos visą laiką tokios pačios nuo pirkimo..

Neprisijungęs Zeus

  • Įrašai: 478
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Poderis - B4 Avant 1.9 tdi
« Atsakymas #27: 2012 Sausio 30, 22:48:01 »
pas mane irgi dumina taip, tik dar suodziu neblogai ismeta priedo  (aa) prie kokio minuso cia taip lengvai ussikuria?

Neprisijungęs Dr@iver

  • Įrašai: 42
    • Žiūrėti profilį
Re: Poderis - B4 Avant 1.9 tdi
« Atsakymas #28: 2012 Sausio 30, 22:49:21 »
Na darė diagnostiką, poto atstatė degimo kampą velyvą.  :)  Apsukos visą laiką tokios pačios nuo pirkimo..
pas mane irgi buvo pabeges kampas, tai atstate ir apsukos visada buvo ~ 910-905 aps/min, o tepalus ryja pas tave?

Neprisijungęs Poderis

  • Įrašai: 1217
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Poderis - B4 Avant 1.9 tdi
« Atsakymas #29: 2012 Sausio 30, 22:52:26 »
pas mane irgi dumina taip, tik dar suodziu neblogai ismeta priedo  (aa) prie kokio minuso cia taip lengvai ussikuria?

Šį ryt buvo apie -15.. Gal čiut mažiau.  :V

Na darė diagnostiką, poto atstatė degimo kampą velyvą.  :)  Apsukos visą laiką tokios pačios nuo pirkimo..
pas mane irgi buvo pabeges kampas, tai atstate ir apsukos visada buvo ~ 910-905 aps/min, o tepalus ryja pas tave?

Paskutiniu metu pradėjo valgyt kažkiek.. Per ~2'000 km, nuo matuoklės max, iki min nukrenta. Bet čiut per užpylimo dangtelį praleidžia pastebėjau, reik gumą pasikeist.

Neprisijungęs psychadelic

  • Įrašai: 4834
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Poderis - B4 Avant 1.9 tdi
« Atsakymas #30: 2012 Sausio 30, 22:56:14 »
Per jokius dangtelius tau neišvarys tiek tepalų. Nebent užsikišęs alsuoklis, tada gali pūstelt. O taip lieka - turbina/vožtuvų gumelės/žiedai. Pas tave bus vožtuvų gumelės. Gali pasitikrint šlangyną turbinos, jei viskas ok, tepalas nevarva lauk, tada 90%, kad vožtuvų riebokšliai :)

Neprisijungęs Dr@iver

  • Įrašai: 42
    • Žiūrėti profilį
Re: Poderis - B4 Avant 1.9 tdi
« Atsakymas #31: 2012 Sausio 30, 22:58:41 »
pas mane irgi dumina taip, tik dar suodziu neblogai ismeta priedo  (aa) prie kokio minuso cia taip lengvai ussikuria?

Šį ryt buvo apie -15.. Gal čiut mažiau.  :V

Na darė diagnostiką, poto atstatė degimo kampą velyvą.  :)  Apsukos visą laiką tokios pačios nuo pirkimo..
pas mane irgi buvo pabeges kampas, tai atstate ir apsukos visada buvo ~ 910-905 aps/min, o tepalus ryja pas tave?

Paskutiniu metu pradėjo valgyt kažkiek.. Per ~2'000 km, nuo matuoklės max, iki min nukrenta. Bet čiut per užpylimo dangtelį praleidžia pastebėjau, reik gumą pasikeist.
pas mane gal, siek tiek daugiau. As pakeiciau voztuvu dangtelio tarpine nes leido ne mazai, tai sumazejo, bet visvien ryja. Manau turbina pareina (asies klibejimas yra mazas)

Neprisijungęs Poderis

  • Įrašai: 1217
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Poderis - B4 Avant 1.9 tdi
« Atsakymas #32: 2012 Sausio 30, 23:17:46 »
Kažkada šlangyną žėjau keisdamas generatorių:







Pirštu prabraukus tepalo nesijautė, foto kažkiek juodžiau atrodo. Ašelė neatrodė visai išmalta.. O pašvilpaut, tai pašvilpauja ji. Net antram video girdisi.  :/

Neprisijungęs Dr@iver

  • Įrašai: 42
    • Žiūrėti profilį
Re: Poderis - B4 Avant 1.9 tdi
« Atsakymas #33: 2012 Sausio 30, 23:23:18 »
na tavo turbina geresniam stovi negu mano  :/ (z)

Neprisijungęs y4m4d4

  • Įrašai: 776
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Poderis - B4 Avant 1.9 tdi
« Atsakymas #34: 2012 Sausio 31, 09:49:58 »
poderi kaip pas tave su variklio temp? greitai syla?  :V

Neprisijungęs Poderis

  • Įrašai: 1217
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Poderis - B4 Avant 1.9 tdi
« Atsakymas #35: 2012 Sausio 31, 10:23:42 »
poderi kaip pas tave su variklio temp? greitai syla?  :V

Na kaip pasakyt ar greit.. Jei lauke 0o tai nepašildžius, jei iš kart po truputį judi tai: po 1-2 km pradeda pūst šiltą orą, po 5-6 km pakyla iki darbinės(mieste važiuojant). O jei kaip vakar -15o tai kieme šilo apie 10-15 min. Išvažiavus pūtė jau šiltą, bet pakilo iki darbinės irgi grubiai po 5-6 km. Sakau iš akies kaip atsimenu, tikslių skaičių nepasakysiu  (v)

Neprisijungęs y4m4d4

  • Įrašai: 776
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Poderis - B4 Avant 1.9 tdi
« Atsakymas #36: 2012 Sausio 31, 11:33:26 »
bliamba pas mane kazko ilgai syla, mieste vazinejant iki 50-60 vos vos, o iki darbines temp (90) nepakyla, pompa keista, termostatas taipogi.... nebezinau kur slieku ieskot. koks daviklis gal....

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Poderis - B4 Avant 1.9 tdi
« Atsakymas #37: 2012 Sausio 31, 11:35:07 »
gal pas kažką yra (arba bent veikia) papildomos žvakės aušinimo skysčiui šildyti?

Neprisijungęs Poderis

  • Įrašai: 1217
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Poderis - B4 Avant 1.9 tdi
« Atsakymas #38: 2012 Sausio 31, 15:21:46 »
gal pas kažką yra (arba bent veikia) papildomos žvakės aušinimo skysčiui šildyti?

Bent pas mane lyg nėra, pagal VIN permečiau akim viską. Tai nebuvo įrašyta. Matyt pagal spec. užsakymą šaltom šalim  :-]

Neprisijungęs powliuz

  • Įrašai: 3533
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Poderis - B4 Avant 1.9 tdi
« Atsakymas #39: 2012 Sausio 31, 16:56:57 »
pas mane irgi dumina taip, tik dar suodziu neblogai ismeta priedo  (aa) prie kokio minuso cia taip lengvai ussikuria?

Šį ryt buvo apie -15.. Gal čiut mažiau.  :V

Prie -15 ir is burnos turbut daugiau garu iseina, juk salta :) Ner cia baisiai kad dumintu, mano traktorius daug daugiau uzdumina uzkurus

bliamba pas mane kazko ilgai syla, mieste vazinejant iki 50-60 vos vos, o iki darbines temp (90) nepakyla, pompa keista, termostatas taipogi.... nebezinau kur slieku ieskot. koks daviklis gal....

O koki termostata pirkai? Reikejo pries dedant patikrint, kad ir naujas gal jis grybauja
« Paskutinį kartą keitė: 2012 Sausio 31, 17:00:23 sukūrė powliuz »

Neprisijungęs Valerij.

  • Įrašai: 135
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Poderis - B4 Avant 1.9 tdi
« Atsakymas #40: 2012 Sausio 31, 17:41:40 »
Pas mane yra papildomos žvakės aušinimo skysčiui šildyti,na kolkas sildo,gal kazka  je ir padeda

Neprisijungęs y4m4d4

  • Įrašai: 776
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Poderis - B4 Avant 1.9 tdi
« Atsakymas #41: 2012 Vasario 01, 09:50:08 »
bliamba pas mane kazko ilgai syla, mieste vazinejant iki 50-60 vos vos, o iki darbines temp (90) nepakyla, pompa keista, termostatas taipogi.... nebezinau kur slieku ieskot. koks daviklis gal....

O koki termostata pirkai? Reikejo pries dedant patikrint, kad ir naujas gal jis grybauja
[/quote]
nebepamenu, kazkur apie 30 lt mokejau, melynoj pakuotej kiek pamenu, pagal slangas tai nesijaucia kad praleistu, visada salta  :V

Neprisijungęs powliuz

  • Įrašai: 3533
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Poderis - B4 Avant 1.9 tdi
« Atsakymas #42: 2012 Vasario 01, 16:57:35 »
bliamba pas mane kazko ilgai syla, mieste vazinejant iki 50-60 vos vos, o iki darbines temp (90) nepakyla, pompa keista, termostatas taipogi.... nebezinau kur slieku ieskot. koks daviklis gal....

O koki termostata pirkai? Reikejo pries dedant patikrint, kad ir naujas gal jis grybauja
nebepamenu, kazkur apie 30 lt mokejau, melynoj pakuotej kiek pamenu, pagal slangas tai nesijaucia kad praleistu, visada salta  :V
[/quote]

Isimk ji, idek i vandens dubeni uzkaisk, apie virimo temperatura jei jis geras turetu atsidarinet po truputi, istraukus is vandens uzsidarinet letai, jei taip vyksta jis geras, jei nesidarineja pirk nauja ;) Pas pazistama buvo tiesiog uzsikirtes termostatas, pamaige idejo atgal ir veike puikiai :)

Neprisijungęs mindatofas

  • Įrašai: 78
    • Žiūrėti profilį
Re: Poderis - B4 Avant 1.9 tdi
« Atsakymas #43: 2012 Vasario 01, 17:01:16 »
Poderi, tavo tevas turi tiek pat kantrybes kiek ir as, todel ir nedropinu savosios  :-]

Neprisijungęs y4m4d4

  • Įrašai: 776
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Poderis - B4 Avant 1.9 tdi
« Atsakymas #44: 2012 Vasario 01, 17:03:15 »
bliamba pas mane kazko ilgai syla, mieste vazinejant iki 50-60 vos vos, o iki darbines temp (90) nepakyla, pompa keista, termostatas taipogi.... nebezinau kur slieku ieskot. koks daviklis gal....

O koki termostata pirkai? Reikejo pries dedant patikrint, kad ir naujas gal jis grybauja
nebepamenu, kazkur apie 30 lt mokejau, melynoj pakuotej kiek pamenu, pagal slangas tai nesijaucia kad praleistu, visada salta  :V

Isimk ji, idek i vandens dubeni uzkaisk, apie virimo temperatura jei jis geras turetu atsidarinet po truputi, istraukus is vandens uzsidarinet letai, jei taip vyksta jis geras, jei nesidarineja pirk nauja ;) Pas pazistama buvo tiesiog uzsikirtes termostatas, pamaige idejo atgal ir veike puikiai :)
[/quote]
bet jei nesidarinetu tai slanga butu karsta... bent jau taip suprantu  :V

Neprisijungęs Poderis

  • Įrašai: 1217
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Poderis - B4 Avant 1.9 tdi
« Atsakymas #45: 2012 Vasario 01, 23:22:50 »
Apsiprekinta pas Bratka   (v)


Neprisijungęs Poderis

  • Įrašai: 1217
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Poderis - B4 Avant 1.9 tdi
« Atsakymas #46: 2012 Vasario 01, 23:26:19 »
Poderi, tavo tevas turi tiek pat kantrybes kiek ir as, todel ir nedropinu savosios  :-]

Pavasarį vėl smuks maniškė  (v) Žemai žemai.. O tėvas tai nepalaiko  :-] Sako, mano laikais jei žigulys susmukęs, vadinasi jau drehla. Visi tik žėjo, kad būtų allroad'as  (!?)  :-] Juokinga būna klausyt tokių atsiminimų  :)

Neprisijungęs powliuz

  • Įrašai: 3533
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Poderis - B4 Avant 1.9 tdi
« Atsakymas #47: 2012 Vasario 02, 17:32:43 »
bet jei nesidarinetu tai slanga butu karsta... bent jau taip suprantu  :V


Tai jis gali buti ir visa laika atsidares, del to pastoviai antifrizas cirkuliuoja.

Poderi palepinai cia savo beskute  (y)

Neprisijungęs y4m4d4

  • Įrašai: 776
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Poderis - B4 Avant 1.9 tdi
« Atsakymas #48: 2012 Vasario 02, 20:54:36 »
bet jei nesidarinetu tai slanga butu karsta... bent jau taip suprantu  :V


Tai jis gali buti ir visa laika atsidares, del to pastoviai antifrizas cirkuliuoja.

Poderi palepinai cia savo beskute  (y)
bet jei butu atsidares tai slanga butu karsta  :[

Neprisijungęs diesel_power

  • Įrašai: 3129
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Poderis - B4 Avant 1.9 tdi
« Atsakymas #49: 2012 Vasario 02, 20:59:38 »
Poderi, tavo tevas turi tiek pat kantrybes kiek ir as, todel ir nedropinu savosios  :-]

Pavasarį vėl smuks maniškė  (v) Žemai žemai.. O tėvas tai nepalaiko  :-] Sako, mano laikais jei žigulys susmukęs, vadinasi jau drehla. Visi tik žėjo, kad būtų allroad'as  (!?)  :-] Juokinga būna klausyt tokių atsiminimų  :)
jo ,jo, pazystamos kalbos. Jei sutupus masina tai jau dochla ju akim... :D