Citata iš: Evaldas 2010 Gegužės 26, 07:07:01 Blin kaip mane jau pjauna tas klausimas "kada praveši"? Èia ką, taksas ar dar koks velnias? Pili benzą, susimoki už auto dėvėjimąsi ir varom Kada pravesi?
Blin kaip mane jau pjauna tas klausimas "kada praveši"? Èia ką, taksas ar dar koks velnias? Pili benzą, susimoki už auto dėvėjimąsi ir varom