Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Lukelio C4  (Skaityta 1667 kartus)

Neprisijungęs Lukelius

  • Įrašai: 90
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Lukelio C4
« Topic Start: 2011 Sausio 26, 23:16:11 »
Gimusi si masinele 1994m, po kapotu guli 2.0l su 85kw, pirkta Svedijoje 2008m vasara, ir tik po dvieju metu sunkios keliones link lietuvisku numeriu (buvo dinge dokumentai pas gerbiamus svedus) jinai igavo FAL'o varda :D parsivarius i Lietuva ir nuvezus i servisiuka pakeite galines stabdziu kalades ir priekinius amortikus, daugiau sake viskas tvarkoj, po keletos menesiu nuejo velniop kazkoks flanshas, cia man taip pasakojo didieji romainiu meistrai, ant sankryzos pradejus judet dingo begiai  :f per 3men sugebejo vyrai surast ir pakelus 4kart surmuli ji pakeist. Kolkas planuoju greitu metu keist termostata, masina syla iki 50, deti dujas, o pavasari ieskot nauju batu ir uzniaukti langus  (v)






ir "dokumentine" nuotrauka :D
« Paskutinį kartą keitė: 2011 Sausio 27, 11:13:46 sukūrė Lukelius »

Neprisijungęs diesel_power

  • Įrašai: 3129
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Lukelio C4
« Atsakymas #1: 2011 Sausio 27, 00:24:00 »
grazi salono ir paneles spalva, tik jau tie irklai.... :V

Neprisijungęs Lukelius

  • Įrašai: 90
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Lukelio C4
« Atsakymas #2: 2011 Sausio 27, 10:29:51 »
Jooo, irklais ir as nebuvau labai patenkintas, bet nieko, pairkluoju reikalui esant :D

Neprisijungęs Justinas

  • Įrašai: 2061
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Lukelio C4
« Atsakymas #3: 2011 Sausio 27, 10:58:11 »
Idomi komplektacija, na elektrinius langus netaip ir sunku isidet. Kokias dujias desi? Seip grazi tvarkinga C4 (y)

Neprisijungęs Lukelius

  • Įrašai: 90
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Lukelio C4
« Atsakymas #4: 2011 Sausio 27, 11:15:16 »
Idomi komplektacija, na elektrinius langus netaip ir sunku isidet. Kokias dujias desi? Seip grazi tvarkinga C4 (y)
Dujas tai planuojuos eko det, kadangi dujose esu zalias, tai viska pirktis vaziuosiu su zmogum kuris des :)
na dabar biski ne tokia grazi kaip foto, mamukui masina paskolines buvau tai sukule, teko keist kapota ir fara, tai po lempa skyle dabar, niekur nerandu pirkt tos bliekeles ir pukstuko dangtelio  :-{
« Paskutinį kartą keitė: 2011 Sausio 27, 11:17:10 sukūrė Lukelius »

Neprisijungęs M G

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 6071
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Lukelio C4
« Atsakymas #5: 2011 Sausio 27, 11:23:09 »
Idomi komplektacija, na elektrinius langus netaip ir sunku isidet. Kokias dujias desi? Seip grazi tvarkinga C4 (y)
Dujas tai planuojuos eko det, kadangi dujose esu zalias, tai viska pirktis vaziuosiu su zmogum kuris des :)
na dabar biski ne tokia grazi kaip foto, mamukui masina paskolines buvau tai sukule, teko keist kapota ir fara, tai po lempa skyle dabar, niekur nerandu pirkt tos bliekeles ir pukstuko dangtelio  :-{
o aš tas blėkeles išmečiau neseniai :D
nebent tu dar pagal spalvą nori pataikyt, tas tai tikiu, kad nėra lengva

Neprisijungęs Lukelius

  • Įrašai: 90
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Lukelio C4
« Atsakymas #6: 2011 Sausio 27, 11:40:31 »
pagal spalva nebutina atitaikyt, bet ieskojau kad skyles butu tai niekas neturi, del pacio purkstuko perskambinau puse kauno niekas niekur nieko, paskui viena vieta radau kur tik C4 ardo, tai turejo gal 6 :D

Neprisijungęs Lukelius

  • Įrašai: 90
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Lukelio C4
« Atsakymas #7: 2011 Vasario 09, 22:19:46 »
Na va, biski pasidomejau dujomis :D nusprendziau kad sita grazuole man dar tures tarnaut ilga laika, ir kai man nusibos atiteks mamukui, todel desiu 4 lygio dujas :) gal ir brangoka, bet noriu kad veiktu masiniukas be priekaistu :)
« Paskutinį kartą keitė: 2011 Vasario 10, 09:46:53 sukūrė Lukelius »

kazinak

  • Svečias
Re: Lukelio C4
« Atsakymas #8: 2011 Vasario 09, 22:49:13 »
kam tau tie meninikai ? nori su ps ratus uzdeti ir langu prinaukti  :-]

Neprisijungęs Lukelius

  • Įrašai: 90
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Lukelio C4
« Atsakymas #9: 2011 Vasario 10, 09:48:23 »
kam tau tie meninikai ? nori su ps ratus uzdeti ir langu prinaukti  :-]
Uoj neeeee, tokiom machinacijom neuzsiimu :D