Tautai kuriai pacios geriausios masinos yra fordai ir opeliai, nieko keisto, kad 80% vokisku auto pusplikiai nes ir to pakanka pranokti ju megstamus brandus
O seip tai gal del to, kad uz papildomas funkcijas cia nemaza pinigi plesia, o ir eilinem tupam angliui tas nereikalinga arba jis to nesuvokia. As ieskojau du menesius kol suradau juoda 3.0tdi pilna s-lina su bose, xenonais ir spalvotu ekranu, jau buvau bepasiduodantis
nu ie skeliai cia

suvoki kad tas eilinis ale tupas anglas nusiperka
nauja auto susikomplektaves su tuom kas jam reikalainga kasdienai, o nepasirodymui, atvazineja ja ir paskui prastumia ale prakutusiam lietuviui ten su kiaurais purkstukais ir pan. ir t.t