taigi taigi

jei as neklystu tai sita S4 buvo pardavinejama jau nuo ziemos

kai ieskojau S4 galvojau jamt jau ja

pasirodo gi cia tas pats klaustukas

galbejau su savininku

jeigu cia tapati S4.... arba ten autopliuse buvo idealiai tokia pati...bet vienas aspektas nepatiko joje, kuris ir atbaide nuo pirkimo.....

o siaip labai jau gerai atrodo isore