Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Igno TQ avantas ir Volvo  (Skaityta 494311 kartus)

Neprisijungęs quattro

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 3672
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
O kodėl čia yra galvojančių , kad pas mane visi garsiakalbiai dar originalūs Audi? Kad jau nėra debiliškų podiumų ant durų , tai reiškia viskas originalu? :goodboy: Kaip ir rašiau - ieškosiu tokio pačio ir tik tokio pačio  (+)
« Paskutinį kartą keitė: 2013 Kovo 22, 15:33:05 sukūrė quattro »

Neprisijungęs Karolis080

  • Įrašai: 5466
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
O kodėl čia yra galvojančių , kad pas mane visi garsiakalbiai dar originalūs Audi? Kad jau nėra debiliškų podiumų ant durų , tai reiškia viskas originalu? :goodboy: Kaip ir rašiau - ieškosiu tokio pačio ir tik tokio pačio  (+)

O jei tu neturejai normalaus mago, alpines,ar pionieriaus gero modelio, tai reiškia kad jau š visi, tik tavo beckeris geriausias ? Jei neįperki normalios magnetolos, su normaliu apšvietimu, tai tavo bedos nereik aukstint vieno savo, tavo paminetos sidabrines su neoniniais apsvietimais kainuoja iki 150lt visokios denver ir pan, tai su tokiom lyginant ir mano senelio silkej audi beta ar gama geriau groja. O jei šimtas skirtingų mygtukų bėda jau tau ir nežinai ką daro, tai būna instrukcijos ;) Nu cia konkreciai nusistates esi ir tiek, cia tas pats kas sakyti ,kad silke geriausia nuostabiausia masina, o kokia a6 c7 jau sudas,nes pilna mygtuku ir etc... Technologijos naujeja, o ne seneja, taip kad jau patikek yra uz ta tavo beckeri ir geresniu magu ir su deranciu apsvietimu ;) Tik turek slamanciu.
« Paskutinį kartą keitė: 2013 Kovo 22, 18:57:01 sukūrė Karolis080 »

Neprisijungęs quattro

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 3672
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Įžeidžiau ponulio savigarbą sakydamas kaip gi man patinka mano beckeris ff

Bet matyt visi nesupratimai ir scenos kyla iš nemokėjimo/nenorėjimo skaityt ir įsiskaityt. Dar kelis kart peržvelgiau paskutinius puslapius - niekaip neradau, kurgi aš taip buvau parašęs. Nieko, būna, pasitaiko visokiems kai norisi pakonfliktuot.

<...>Sakyt,kad sena mage tipo labai gera afigiena,o jau naujesnes visos didelis s, tai ka as zn, <...>
« Paskutinį kartą keitė: 2013 Kovo 22, 19:25:29 sukūrė quattro »

Neprisijungęs Marielis

  • Įrašai: 383
    • Žiūrėti profilį
pas mane yra becker, snukis mexico pro o ant mages galo raso traffic pro i katras dabar unsa skaitos? traffic tikriausiai?
ir gal kas zino kaip su cendzeriu yra? jungtis yra o kaip ant mages ijungt ta cendzeri?
o line in yra gali per nustatimus ijung isjunkt. ir cd r diskus skaito tik kad cd rw ne

Neprisijungęs quattro

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 3672
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
pas mane yra becker, snukis mexico pro o ant mages galo raso traffic pro i katras dabar unsa skaitos? traffic tikriausiai?
ir gal kas zino kaip su cendzeriu yra? jungtis yra o kaip ant mages ijungt ta cendzeri?
o line in yra gali per nustatimus ijung isjunkt. ir cd r diskus skaito tik kad cd rw ne
Ir gerai veikia su kitu nuimamu priekiu??
CD-R ir pas mane skaito. Vėlgi, minėjau kad perrašomų neskaito(cd-rw). Bet tų ir taip niekad nenaudoju, tai man ir nereikia.
Dėl changerio nieko nepatarsiu, nes neturiu ir niekad nesidomėjau (-)

Neprisijungęs Edgaras.

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 879
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
O jei tu neturejai normalaus mago, alpines,ar pionieriaus gero modelio, tai reiškia kad jau š visi, tik tavo beckeris geriausias ? Jei neįperki normalios magnetolos, su normaliu apšvietimu, tai tavo bedos nereik aukstint vieno savo, tavo paminetos sidabrines su neoniniais apsvietimais kainuoja iki 150lt visokios denver ir pan, tai su tokiom lyginant ir mano senelio silkej audi beta ar gama geriau groja. O jei šimtas skirtingų mygtukų bėda jau tau ir nežinai ką daro, tai būna instrukcijos ;) Nu cia konkreciai nusistates esi ir tiek, cia tas pats kas sakyti ,kad silke geriausia nuostabiausia masina, o kokia a6 c7 jau sudas,nes pilna mygtuku ir etc... Technologijos naujeja, o ne seneja, taip kad jau patikek yra uz ta tavo beckeri ir geresniu magu ir su deranciu apsvietimu ;) Tik turek slamanciu.

zmones galbut sugeba suderint ne tik apshvietima, bet ir bendra salono vaizda kuriame neikiek neishsiskiria grotuvas :P

Neprisijungęs Marielis

  • Įrašai: 383
    • Žiūrėti profilį
nu veikia kaip ir viskas gerai tik kad rodo vistiek viska kaip traffic tai nelbai ir skirtumo tepastebiu

Neprisijungęs ErikasRO

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 1503
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Karoli, bandziau silkese ne viena rimtesni ir brangesni maga, ir vistiek likau prie beckerio. Taip, kiti ten turi mp3, kiti usb, kiti 24bit proca, kiti dar kazka, bet nei vienas taip nedera prie viso salono bendro vaizdo. Visi tie aukstos klases pioneer, alpine ir t.t., jie bus issiskiriantys is vaizdo ir atrodys svetimkunis, o ir ju valdymas nera toks patogus kaip beckerio. Beckeris idealiai isipaiso i silkes salona, groja tikrai salyginai kokybiskai, valdosi labai patogiai. Sakyciau silkininkams vos ne aukso viduriukas. Visu tu, kurie savo silkese turejo beckeri, manau sunkiai perkalbesi, kad vistik beckeris yra sudo gabalas.
Cia esme nera kainoje, ar tame kas ka gali ipirkti ar ko negali, esme yra visa ko harmonijoje ir derejime. Peace (h)

Neprisijungęs An$id

  • Įrašai: 754
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Kokiu kampu reikia ziuret i ta beckeri kad jis ideliai isipaisytu i silkes salona nesuprantu  :-] :-] Kad jis juodas turi mazai mygtuku ir turi raudona apsvetima as ta puikiai matau bet daugiai nieko nei vaizdo ne ka...  :V Ir nepasakyciau kad mago dizainas panasus i senu audi salonu dizaina mygtukai ir tie kaip atrodo...  Yra daug tu magu juodu paprastu su sudina isvaizda ir mazai mygtuku tas beckeris nera kazkoks iskirtinis bent jau man  :) As tai jei deciau maga tik del vaizdo tai deciau koki originalu (ideciau changeri ar dar kanors..) arba  Audiovox ME412 man tai jis daug geriau atrodo audi salone nei tas beckeris.  :smoke: Sorry uz ot Ignai suprantu kad tau ph ka kiti pasakys vistiek beickeri desi :DDD


Neprisijungęs DNGX

  • Įrašai: 1239
    • Žiūrėti profilį
Na siaip grazus tas beckeris, nors as neesu jo izbandes kaip groja kaip valdosi, bet esu girdejes ne viena teigiama atsiliepima.
Bet siaip mano nuomuone as deciau audi gamma maga, jis turi linijinius isejimus, tada išsivedi aux jungti, jungi stiprintuva, biski mandresnes koloneles ir prasau, 100% orginalus vaizdas, geras skambejimas, kas pas mane jau tuoj atsiras (+)

Neprisijungęs gataz

  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 16823
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
O ka jus ten ant ju taip valdot, kad patoguma pabreziat? :D
Tesla Model 3 SR+ 239kw, '19
Audi V8 206kw, '91

Neprisijungęs offroad

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 6902
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
silke nera taip jau paprasta sugaudyt kelyje, taip, kad visi pasaliniai prietaisai labai svarbu, kad kuo paprasciau valdytusi

Neprisijungęs quattro

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 3672
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Aš jau pastebėjau tokią tendenciją forume :D Man prieštarauti bet kada ir dėl bet ko (tam tikra grupėlė žmonių) ir net jeigu aš sakau , kad man mano Beckeris labai patinka ir panašiai , giriu valdymą , tinkamumą ,tai man pradeda aiškint , kad ne , man turi nepatikt ir aš esu visiškai kvailas. Nu sorry , bet neturiu net ką ir pasakyt  :goodboy:

Offroadai - post'as toks su humoro gaidele , bet prajuokino , geras  (y) (y)

An$id - su šituo tai sudominai , bet va tas ekranas lievas - toks apie kurį kalbėjau. Anyway , pasidomėsiu daugiau apie juos  (h)

Tiesa , dar žiūriu visai neblogai atrodo Becker Indianapolis , reikės ir juos pasižiūrinėt.

Neprisijungęs vabalaz

  • Įrašai: 2839
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
naudojau tokį kažkada http://www.m5board.com/vbulletin/attachments/e34-m5-discussion/81971d1240938419-sale-period-blaupunkt-img_0728_1.jpg

tik kad sugriuvo ta kortelė ir pasibaigė naudojimas :D apšvietimas raudonas, o ir grojo žmoniškai visai

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
silke nera taip jau paprasta sugaudyt kelyje, taip, kad visi pasaliniai prietaisai labai svarbu, kad kuo paprasciau valdytusi
vaziuokle reik pasidaryt kaip priklauso ir stovi kaip ikalta ji. tik padarymas zinoma kainuoja ne viena tukstanti  ($)

Neprisijungęs audzius

  • Įrašai: 5201
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Nebutina sukist tukstancius, kad ji tvirtai ir maloniai vaziuotu  :V

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
pasimokiau, kitu atveju tvirtai ir maloniai vaziuoja labai neilgai :-)

Neprisijungęs Backlazhanas

  • Įrašai: 622
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Ar tas zalias apsvietimas butu ziauriai didelis griekas tokioje masinoje?

Nu cia siaip toks magiukas is biskiuka grojanciu, ir knopkeles lyg aiskios ir suprantamos :) as paimciau toki, gal kas turit kur numetes kampan?
« Paskutinį kartą keitė: 2013 Kovo 23, 14:38:45 sukūrė Backlazhanas »

Neprisijungęs quattro

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 3672
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Ar tas zalias apsvietimas butu ziauriai didelis griekas tokioje masinoje?

Nu cia siaip toks magiukas is biskiuka grojanciu, ir knopkeles lyg aiskios ir suprantamos :) as paimciau toki, gal kas turit kur numetes kampan?

Žinoma , žalias apšvietimas visiškai niekur netinka čia. Ir ką turi omenyje "tokioje" mašinoje? O iš išvaizdos(tikrai nežinau kaip groja, neužsipulk) šito nuotraukoj niekas nepriverstų tokio dėtis į savo mašiną (-)

Neprisijungęs owas

  • Įrašai: 2952
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Pažiūrėk čia Audio pardavimo skyrelyje, atsirado beckeris neveikiantis.

Neprisijungęs Backlazhanas

  • Įrašai: 622
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
"sitokia" tai audi su raudonu apsvietimu :) tai vat sakau mazum kas nors turetu toki ir noretu man perleisti, as pakenteciau del to zalio apsvietimo :)

Neprisijungęs audzius

  • Įrašai: 5201
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
alpine kasetniką į Sharaną įdėjęs su žaliu apšvietimu, prie Vw žalio apšvietimo tinka tobulai, bet tik ne į audi  (-)

Neprisijungęs simkaras

  • Įrašai: 1429
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Ar tas zalias apsvietimas butu ziauriai didelis griekas tokioje masinoje?

Nu cia siaip toks magiukas is biskiuka grojanciu, ir knopkeles lyg aiskios ir suprantamos :) as paimciau toki, gal kas turit kur numetes kampan?
Yra pas mane toks panašus iš ford probe. Tik bėda, kad jam reikia stiprintuvo, norint kad jis grotų normaliai.

Neprisijungęs quattro

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 3672
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Privačiais reikalais nefloodinam ;)

Neprisijungęs Edgaras.

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 879
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
galetu kiekvienam SAVO temos moderatoriaus galimybes suteikt ir nebebus jokiu piktumu ar dar ko del floodinimo..