Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Igno TQ avantas ir Volvo  (Skaityta 494324 kartus)

Neprisijungęs quattro

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 3672
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
wow , nu tai jau suskėlė  (aa)
Šiaip , techniškai +- tvarkingas , apart kelių gliukų , kurie sutvarkomi  ?!?

Neprisijungęs kuzma

  • Įrašai: 1508
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
ka jamsi sita pardaves?  :V

Neprisijungęs quattro

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 3672
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
ka jamsi sita pardaves?  :V
Dar kolkas nežinau , bet yra , kas prie širdies :)

Neprisijungęs quattre

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 2328
    • Žiūrėti profilį
volvo 855 TDI  (+)

Neprisijungęs quattro

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 3672
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
volvo 855 TDI  (+)
Ne joks TDI :D
Va dabar vokiečiuos užmačiau T5 AWD  :G

Neprisijungęs Matas

  • Įrašai: 2124
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
tu cia rimtai apie T5?  :-]

Neprisijungęs Mukas

  • Įrašai: 2193
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
volvo 855 TDI  (+)
Ne joks TDI :D
Va dabar vokiečiuos užmačiau T5 AWD  :G
tas T5 su ''Москвищ'' varikliu :D aisku smagus, bet jei manai kad A100 turi problemu tai pakeisi nuomone apturėjęs T5 ;) :D ir dar visais varomais.... (z)

Neprisijungęs quattro

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 3672
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
volvo 855 TDI  (+)
Ne joks TDI :D
Va dabar vokiečiuos užmačiau T5 AWD  :G
tas T5 su ''Москвищ'' varikliu :D aisku smagus, bet jei manai kad A100 turi problemu tai pakeisi nuomone apturėjęs T5 ;) :D ir dar visais varomais.... (z)
Nu nu, šnekėk , klausau :D

Neprisijungęs Mukas

  • Įrašai: 2193
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
turejau 850 T5... galva variklio maza o skyliu dafiga automatiskai problematiska :D nelaiko, trukineja, kraiposi... pats blokas sutvertas is tryju daliu įskaitant karterio gaubtą, vadinasi daug tarpiniu ir varžtuku, vadinasi greit buzojasi... tai cia apie varikli, turbina kaip ir pas visus - geras bet brangus malonumas jei sugenda, pakaba dar vienas sedevras ir nepigus, nors turejau FWD ir nieko neremontavau iskyrus priekinio stabilizatoriaus traukutes, bet pasidomejus kiek viskas kastuoja labai greit apninka noras atsikratyt sitos masinos :D ir kuro sanaudos didesnes nei V8... (z) tai tiek tos mano patirties...

Neprisijungęs quattro

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 3672
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
tai gal apturėjai kokią nujotą?  8:8

Neprisijungęs Mukas

  • Įrašai: 2193
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
tai gal apturėjai kokią nujotą?  8:8
pajodineta bet nenujota :D viskas ten buvo gerai, sakau smagi masina... bet axplotacijos kaina neatstoja jos ;)

Neprisijungęs MaxMeister

  • Įrašai: 37
    • Žiūrėti profilį
Aš dabar turiu Volvo 850 2.3 T-5 166kW, esu patenkintas, traukia tikrai gerai, o ir neryja ji ten daug kuro jei su galva važinėji, o ir genda Volvo ne taip dažnai kaip vokietis, Volvo man labiau prie širdies, nei kad Audinė.

Neprisijungęs quattro

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 3672
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Aš dabar turiu Volvo 850 2.3 T-5 166kW, esu patenkintas, traukia tikrai gerai, o ir neryja ji ten daug kuro jei su galva važinėji, o ir genda Volvo ne taip dažnai kaip vokietis, Volvo man labiau prie širdies, nei kad Audinė.
Gali gal plačiau į PM?
Beje , 850 ar 855?

Neprisijungęs audzius

  • Įrašai: 5201
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
tai kur svajones apie zyla? ar silkes uzpiso negyvai ir jus su quattre sitam reikalui nebepasirasot?  :D :D 8:8

Neprisijungęs Mukas

  • Įrašai: 2193
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Aš dabar turiu Volvo 850 2.3 T-5 166kW, esu patenkintas, traukia tikrai gerai, o ir neryja ji ten daug kuro jei su galva važinėji, o ir genda Volvo ne taip dažnai kaip vokietis, Volvo man labiau prie širdies, nei kad Audinė.
pas mane buvo 2.0l 155 Kw, jei ramiai vazineji ir normalai neuzpucia turbina tai karve kaip reikiant, bet kai uzduodi apsuku ir uzpucia tai is nekalto šeimyninio universalo patampa padangų degintoju :D nieko labai pries volvo neturiu ir as, viena is labiau patikusiu modeliu... (+) kas liecia gedimus tai kiekvienas modelis turi silpnasias vietas, T5 silpnoji vieta tai yra variklio galva, pakaba brangesne uz vokieti bet teisingai - ji taip daznai nebira
na va, visai neblogas tas T5... :D :D

Neprisijungęs gataz

  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 16823
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
tai kur svajones apie zyla? ar silkes uzpiso negyvai ir jus su quattre sitam reikalui nebepasirasot?  :D :D 8:8




P.s paimciau silke uz pigiai :D
Tesla Model 3 SR+ 239kw, '19
Audi V8 206kw, '91

Neprisijungęs quattro

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 3672
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
tai kur svajones apie zyla? ar silkes uzpiso negyvai ir jus su quattre sitam reikalui nebepasirasot?  :D :D 8:8
Tai ,kad quattre lyg ir pasirašęs , juk turi zylą , o aš tai nespjaunu į zylus , tikrai ne  (h) Tiesiog , Volvai šitie (855) visada labai patiko , o silkę vadelioju jau kiek metų , kažkaip ir pabodo , norisi va to kažko kito , kas taip pat labai patinka :G Nors žinoma , gaila man ją vistiek parduot...
Lyg ir įsivaizduoju , bet kartu ir neįsivaizduoju savęs vairuojančio 855 Volviaką , žinant , kad nebeturiu savo silkiausko  :/
O zylas kada nors manau , kad bus vistiek , anksčiau ar vėliau  (+)

Neprisijungęs quattro

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 3672
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius

Neprisijungęs quattro

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 3672
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Aš dabar turiu Volvo 850 2.3 T-5 166kW, esu patenkintas, traukia tikrai gerai, o ir neryja ji ten daug kuro jei su galva važinėji, o ir genda Volvo ne taip dažnai kaip vokietis, Volvo man labiau prie širdies, nei kad Audinė.
pas mane buvo 2.0l 155 Kw, jei ramiai vazineji ir normalai neuzpucia turbina tai karve kaip reikiant, bet kai uzduodi apsuku ir uzpucia tai is nekalto šeimyninio universalo patampa padangų degintoju :D nieko labai pries volvo neturiu ir as, viena is labiau patikusiu modeliu... (+) kas liecia gedimus tai kiekvienas modelis turi silpnasias vietas, T5 silpnoji vieta tai yra variklio galva, pakaba brangesne uz vokieti bet teisingai - ji taip daznai nebira
na va, visai neblogas tas T5... :D :D
Na , kol pačiam neteks susidurt , tai žinai...
Nervina tik tai , kad beveik visi FWD , dėl to ir užsekiau Vokiečiuos AWD... Tai jau ir žiemai tiktų  :G tik tų cholerų berods 214 per visą pasaulį pagaminta :D

Neprisijungęs Lucifer

  • Įrašai: 4708
    • Žiūrėti profilį
Na , kol pačiam neteks susidurt , tai žinai...
Nervina tik tai , kad beveik visi FWD , dėl to ir užsekiau Vokiečiuos AWD... Tai jau ir žiemai tiktų  :G tik tų cholerų berods 214 per visą pasaulį pagaminta :D
Dabar pats pagalvok ka tai reiskia ;)

Neprisijungęs ignaras

  • Įrašai: 1536
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
kad daliu  vaziuoklei neras

Neprisijungęs quattro

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 3672
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Dar reikėtų pasigilint , bet skaičiau , kad pas pirmosios kartos V70 AWD , kurių yra kiek žinau gerokai daugiau , ėjo ta pati sistema kaip pas 850 AWD  ?!?

Neprisijungęs MaxMeister

  • Įrašai: 37
    • Žiūrėti profilį
Na turiu aš tą t-5 jau beveik metus, žinau jos silpnąsias vietas, nesigirsiu, pas mane tikrai ne ledinė, turi trūkumų, bet su laiku jie bus pašalinti, kaip ir visi kiti prieš tai buvę. Pas mane sedanas, tai yra 850. Didžiausia problema, tai kad negaliu sukelti didesnio turbinos slėgio, stovi pas mane MBC, bet daugiau kaip 0.5bar negaliu sukelt, ir nežinau kas neleidžia to padaryti, gal koks westgate'tas... ant stocko pas ją pučia apie 0.7-0.8bar, max 1.1bar galima kelt, veliau jau reikia čipuot kompą.
priklausau vienam iš šių markės klubų, tai parduoda ten vienas tokia visai neblogą, kaip jis sako dar su visais gyvais 225 ag. ir su visais įmanomais tų metų privalumais, tokiais kaip: el.sedynės dvi su su atmintim, šildomos tiek priekyje tiek gale, odinu salonu, A/C ir liuku, medžiu ir t.t. Skelbimų portaluose dar nėra, konkrečios kainos nesako, bet už 5000lt. sakė tikrai neparduos.

Neprisijungęs Benderis

  • Įrašai: 116
    • Žiūrėti profilį
Turėjau volvo 855 2.0 T-5, kuro sąnaudos normalios. Apie pakabos detalių kainas nežinau, nieko netvarkiau. Variklio detalių kainos kaip ir normalios. Tačiau šie varikliai tikrai nepasižymi patikimumu. Rasti awd-nerealu. O jeigu rasi, tai detaliu kiekvienam šrote tikrai negausi. O priekiu varoma irgi turi savų minusų, tokių kaip: pirmu, antru bėgių staigiai akseleruojantis mašiną tampo po kelią, salonai tikrai nekokybiški, oda greitai susidėvi, barška panelė ir įvairios plastmasės. Pliusas kėbulas nerūdija ir šeip daug kas nustemba išvydę, kaip važiuoja šitas šaldytuvas.

Neprisijungęs Wer3w0lf

  • Įrašai: 1220
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Aš dabar turiu Volvo 850 2.3 T-5 166kW, esu patenkintas, traukia tikrai gerai, o ir neryja ji ten daug kuro jei su galva važinėji, o ir genda Volvo ne taip dažnai kaip vokietis, Volvo man labiau prie širdies, nei kad Audinė.
Gali gal plačiau į PM?
Beje , 850 ar 855?

kox skirtumas 855 ar 850 ?? Vienas "avant'as" kitas "sedan'as"... Zjbs tie Volvo, pats galvoju apie S80 2.5 TDI (iki 2004m., dar galvocia apie remap ir galingesne turbo ir iki ~250 AG)... Bet jauciu nieks nepirks mano auto, tai idesiu dujas ir busiu laimingas :) . T6 neverta imt - lb daug ryja (ir berods tik autom atai buna). Man audi patinka, nes nekenciu FWD, o su RWD ziema nekas, o kas giria RWD, vistiek ziema .
Nafig tau imt 850, jei V70 nera brangus.  Draugas turi V40 T4, tai pilnai patenkintas.