Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Apklausa

Kurie R-18 ratukai gražesni?

S8
58 (38.4%)
RS6
93 (61.6%)

Viso balsavusių narių: 151

Autorius Tema: Fanatiko S6/C4 V8 kiemas  (Skaityta 349359 kartus)

Neprisijungęs Fanatiks

  • Įrašai: 1281
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Telšiai
Re: Fanatiko garažas A6/C4 Q
« Atsakymas #975: 2013 Birželio 11, 23:05:27 »
Kiekvieną diena Į Latvija vazineju ;), dirbu Latvių firmoi, Biokatiline statom ir visokia suda, svarbiausiai nereik fiziskai isvarkt ir dar kelione apmoka :) kas begal but geriau,