Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Apklausa

Kurie R-18 ratukai gražesni?

S8
58 (38.4%)
RS6
93 (61.6%)

Viso balsavusių narių: 151

Autorius Tema: Fanatiko S6/C4 V8 kiemas  (Skaityta 349377 kartus)

Neprisijungęs quattro

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 3672
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Su galinėm rankenom niuansas: jos pas avantus būna dviejų taškų ir siauresnės , kad netrukdytų atsilenkt sėdynei galinei  (h)
Aš jau buvau pasiėmęs trijų taškų , visą rėmą jom tvirtint , bet kai susiruošiau tvirtint , pamačiau kame esmė su tom rankenom , tai taip ir palikau tas , kurios priklauso avantui... Na , tavo atveju , jau dviejų taškų nebeuždėsi , nes liks skylė  :V