jei nelkystu pirma audzius ja turejo, po to marcco, po to fanatiks. nu man ji kazkokia nuvargus atrodo. labai nepykit, gal tik foto blogos, gal realybej taip nesakyciau 
nera ji nuvargus tik reikia ranku pridet

stovis jos tikrai geras lyginant su lietuviskom
