Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Apklausa

Kurie R-18 ratukai gražesni?

S8
58 (38.4%)
RS6
93 (61.6%)

Viso balsavusių narių: 151

Autorius Tema: Fanatiko S6/C4 V8 kiemas  (Skaityta 349638 kartus)

Neprisijungęs Marcco

  • Įrašai: 498
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
jei nelkystu pirma audzius ja turejo, po to marcco, po to fanatiks. nu man ji kazkokia nuvargus atrodo. labai nepykit, gal tik foto blogos, gal realybej taip nesakyciau :)
nera ji nuvargus tik reikia ranku pridet :) stovis jos tikrai geras lyginant su lietuviskom :)