Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Apklausa

Kurie R-18 ratukai gražesni?

S8
58 (38.4%)
RS6
93 (61.6%)

Viso balsavusių narių: 151

Autorius Tema: Fanatiko S6/C4 V8 kiemas  (Skaityta 349462 kartus)

Neprisijungęs simkaras

  • Įrašai: 1429
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Geri ratai ant eskės, pats tokius užsidėjęs. Daug vaizdo priduoda.

Ecka, buvo skelbimas 1000 lt už komplektą su ET35  :G