Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Egiduliaus garazo atgyvenos :)  (Skaityta 2134 kartus)

Neprisijungęs egi2lis

  • Įrašai: 37
    • Žiūrėti profilį
Egiduliaus garazo atgyvenos :)
« Topic Start: 2011 Lapkričio 15, 17:53:23 »
Na ką... kadangi dėmesio trūkumas užėjo parodysiu ir aš savo kioskelius. Pirmas auto buvo Vw Passat b3 1988 gimimo. Motoras paprastas kaip 5 kapeikos 1.8 mono įpurškimas, gavau dovanų iš tėčio:) Kai jisai nusipirko a6 c4 šita paliko man. Pričimbalų jame nebuvo jokių. Plika kaip kaip karvės šikna: individualus durų užraktas, rankos kietos reikėdavo vairui pasukti, irkliniai langai, net prietaisų skydelyje didžiulis laikrodis puikavosi. Viena guodė tai, kad salone sėdynės buvo nuo GL modelio - veliūrinės. Buvo tetušis ir LPG susimontavęs, tad variklis maitindavosi dujomis, o ką lietuviui daugiau daryt? Automobilis iš tiesų buvo praktiškas, ekonomiškas daug degalų neimdavo, variklis buvo gyvas, pamenu autostradoj senelis pasatas buvo išvystęs 190km/h greitį buvau nustebęs nes charakteristikoj yra nurodoma, kad max jo greitis 176 berods... Laikui bėgant buvo nudažyti bamperiai, moldingai automobilio spalva ir veidrodėliai. Natūroj auto pasikeitė tapo šiek tiek gražesnis:)










Antrasis džiaugsmas buvo BMW 320 E36, kai piemenes snuki turėjau ir tapkė sunki budavo, ramiai nepavažinėdavau, 6ių cilindrų jėga versdavo kelyje elgtis kartais chuliganiškai. Greičiau nei pasatas įsibėgėdavo, mieste manevringesnė, dinamiškesnė. Tik minusas tas, kad trūko stabilumo ir minkštumo.



Dešinėje draugo ex tik ten 2.5 motoras.


Na va kažkaip atėjus laikui į kiemą įriedėjo ir Audinė. 1993 metų, 1.9 TDI, eilinis batonas. Paprsta, taupi mašinėlė pigiai remontuojasi.
















« Paskutinį kartą keitė: 2011 Gruodžio 19, 13:41:28 sukūrė egi2lis »

Neprisijungęs LPx

  • Įrašai: 355
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Egiduliaus garazo atgyvenos :)
« Atsakymas #1: 2011 Lapkričio 15, 17:59:12 »
Na ką... kadangi dėmesio trūkumas užėjo

 :-] (y)
malačius  :-]

Neprisijungęs LPx

  • Įrašai: 355
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Egiduliaus garazo atgyvenos :)
« Atsakymas #2: 2011 Lapkričio 15, 18:00:45 »
B4 dabartinė? fotkės senokos kaip suprantu  :D
Plačiau papasakok apie B4

Neprisijungęs straikeris

  • Įrašai: 351
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Egiduliaus garazo atgyvenos :)
« Atsakymas #3: 2011 Lapkričio 15, 18:01:10 »
Va čia tai aprašymas, malonu ir skaityti, o ir pasijuokti galima.  :-] Liux!  :)

Neprisijungęs egi2lis

  • Įrašai: 37
    • Žiūrėti profilį
Re: Egiduliaus garazo atgyvenos :)
« Atsakymas #4: 2011 Lapkričio 15, 18:09:40 »
B4 foto darytos kazkur apie sausi :-] Mašiniukas gyvas tikrai meistrui buvau nuvaręs jis ten keletą tarpinių man keitė siurbliui tai kaip pavažiavo sako nėra nujota, greitai apsukas verčia. na čia jo nuomonė aš tai su kitom nesu važiavęs negaliu pats palyginti. Mašinoje norėtųsi el. langų, reikės visa agregatūra isigyt, plius veidrodėliu elektrinių ir šildomu nes ir tie veikia pagal rankos pasukinėjimą:) ABS yra, veikia, AIRBAG'as ir gi tik tikriausiai - neveikia, nes tokių metų mašinai netikiu, kad veiktų, o patikrint į klevą nelabai norisi:) Vasarai žiūrėsiu lietų ratlankių, kad pasipuoštų.:)

Neprisijungęs arunas666

  • Įrašai: 1214
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Egiduliaus garazo atgyvenos :)
« Atsakymas #5: 2011 Lapkričio 15, 19:04:55 »
kam numerius keitalioji ir pasato ir bmw vienose nuotraukose su vienais numeriais kitose su kitais

Neprisijungęs egi2lis

  • Įrašai: 37
    • Žiūrėti profilį
Re: Egiduliaus garazo atgyvenos :)
« Atsakymas #6: 2011 Lapkričio 15, 19:16:59 »
pasato nr yra ant a6, bmw keiciau nes sulanktyti buvo

Neprisijungęs Miron`as

  • Įrašai: 2792
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Egiduliaus garazo atgyvenos :)
« Atsakymas #7: 2011 Lapkričio 15, 20:02:15 »
Na ką... kadangi dėmesio trūkumas užėjo parodysiu ir aš savo kioskelius. Pričimbalų jame nebuvo jokių. Plika kaip kaip karvės šikna:




ble vien aprasymas vertas 10-tuko  :-] :-] :-]

Neprisijungęs egi2lis

  • Įrašai: 37
    • Žiūrėti profilį
Re: Egiduliaus garazo atgyvenos :)
« Atsakymas #8: 2011 Lapkričio 15, 21:16:39 »
na ka jus :D

Neprisijungęs Morfijus

  • Įrašai: 114
    • Žiūrėti profilį
Re: Egiduliaus garazo atgyvenos :)
« Atsakymas #9: 2011 Lapkričio 16, 17:52:26 »
Šaunus aprašymas : ). Kodėl e36 paslaugų atsisakei? Per brangus išlaikymas, ar kas?

Neprisijungęs egi2lis

  • Įrašai: 37
    • Žiūrėti profilį
Re: Egiduliaus garazo atgyvenos :)
« Atsakymas #10: 2011 Lapkričio 16, 21:41:53 »
krize krize:D