Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Dimania ir jo Auto NEW AUTO  (Skaityta 44725 kartus)

Neprisijungęs slimshady

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 13014
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Dimania ir jo Auto NEW AUTO
« Atsakymas #125: 2011 Rugsėjo 12, 14:57:14 »
nors su 5k ? :D anokia cia paklaida, nieko gero uz 5k neiseina :D
nu sraigė manau jau nebloga išeina (+) :D
1.4Tdi
328Ci