Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Azara C3 2.2TQ Schwarz avant  (Skaityta 36273 kartus)

Neprisijungęs Azara

  • Įrašai: 326
    • Žiūrėti profilį
bamperiniai posukiai gal kaip naujesniu amerikansku variantu bus kad juose gabaritai svies

Neprisijungęs audzius

  • Įrašai: 5201
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
pandos akys sucks  :-]

Neprisijungęs Azara

  • Įrašai: 326
    • Žiūrėti profilį
lyg ir neklausiau taves :D

Neprisijungęs Azara

  • Įrašai: 326
    • Žiūrėti profilį
sucks kai zylas be bamperio vazineja :D

Neprisijungęs justinas89

  • Įrašai: 645
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
bamperiniai posukiai gal kaip naujesniu amerikansku variantu bus kad juose gabaritai svies
jei tokiu principu daryti , tai as atvirksciai daryciau - posukiai buferyje , o gabaritai lempoj :) skonio reikalas

Neprisijungęs Azara

  • Įrašai: 326
    • Žiūrėti profilį
kai iki to prieis reikalas ziuresiu kaip man graziau bus

Neprisijungęs audzius

  • Įrašai: 5201
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
lyg ir neklausiau taves :D
jei nepatinka komentarai, dek spyna garazui ir zaisk vienas smelio dezej ;) zylas is saves jau yra ne sucks, nesvarbu su bamperiu ar be jo, bet cia tavo garazas, tai ne apie mano auto kalbam :P

Neprisijungęs Azara

  • Įrašai: 326
    • Žiūrėti profilį
tau vienam negalima uzdet? nes vistiek nesi cia nieko gero pasakes :D

Neprisijungęs audzius

  • Įrašai: 5201
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
tu tikrai neuzdesi  (h) gal pradzioj ir esu, jei pamatysiu ka gero, tai pasisakysiu tikrai, kol kas nematau  (h)

Neprisijungęs slimshady

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 13014
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
chebra susilaikom nuo asmeniškumų ;) arba pereikit į P.M. intymius pokalbius (h)
1.4Tdi
328Ci

Neprisijungęs Mukas

  • Įrašai: 2193
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
na ka galiu pasakyt, tokie projektai gal ir toleruojami audifanu forume, bet man tai sis projektas gaiduva kvepia... jei daryt is avanto style for V8 tai daryt iki galo o ne su sviecianciais posukiais kaip gabarytais buferyje :f, dedi priekinius zibintus, arkas normaliai daraisi nereiks tada laikytis besiteisinancio strategijos savam garazelyje...
P.S. o jei savininkas mano kad cia visi kvailiai kurie tik originala vertina, tai sitas forumas tuo ir skiresi nuo kitu - teisingu netiurlinginiu poziuriu, ir pritarimo nelabai sulauksi tokiems pusetiniems projektams ;)
P.S. po P.S. entuziazmas pagirtinas (+) tik sprendimas ne iki galo isrutuliotas, bet dar nevelu ;)

tau vienam negalima uzdet? nes vistiek nesi cia nieko gero pasakes :D
o tas geras pasakymas tai butu - oo kaip grazu, kaip gerai tu cia darai, maladiec, taip ir toliau...?? ??
« Paskutinį kartą keitė: 2011 Balandžio 10, 12:36:46 sukūrė Mukas »

Neprisijungęs Vytkė

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 1741
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
O man patinka, kas čia yra daroma, nematau čia gaiduvos, kadangi nėra kažkokių svetimkūnių, o tik orginalios dalys.  :P O šviečiantys posūkiai primins amerikietišką stiliu, tai abejoju ar tai yra gaiduva, bus tik išskirtinesnė mašina. Įdomu būtų kada gyvai ją apžiūrėt.  (+)

Neprisijungęs auditankas

  • Įrašai: 27
    • Žiūrėti profilį
na ka galiu pasakyt, tokie projektai gal ir toleruojami audifanu forume, bet man tai sis projektas gaiduva kvepia...
ar tik ne rasistas busi? :f ka nori ta daro zmogus juk jei jam tai teikia malonuma kodel ne? (!?) nesuprantu tokiu zmoniu kaip tu... :-{

Neprisijungęs Mukas

  • Įrašai: 2193
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
na ka galiu pasakyt, tokie projektai gal ir toleruojami audifanu forume, bet man tai sis projektas gaiduva kvepia...
ar tik ne rasistas busi? :f ka nori ta daro zmogus juk jei jam tai teikia malonuma kodel ne? (!?) nesuprantu tokiu zmoniu kaip tu... :-{
neiskraipyk mano posto nes pats rasistu patapsi ;) skaityk visa esme... ir kitokia nuomone tai pagal tave yra - RASIZMAS? :-]
« Paskutinį kartą keitė: 2011 Balandžio 10, 12:39:58 sukūrė Mukas »

Neprisijungęs auditankas

  • Įrašai: 27
    • Žiūrėti profilį
as butent siu tavo zodziu esme turejau galvoje :O :-]

Neprisijungęs Mukas

  • Įrašai: 2193
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
as butent siu tavo zodziu esme turejau galvoje :O :-]
vadinasi nifiga nieko nesupratai, arba nenorejai suprast
galiu pakartot, skaityk visa mano posta o ne atkarpom... ;)
« Paskutinį kartą keitė: 2011 Balandžio 10, 12:42:30 sukūrė Mukas »

Neprisijungęs Marijus

  • Įrašai: 1864
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
kalbant apie gaiduvas tai mano galva pati didziausia gaiduva butu jeigu pvz toks kebulas isriedetu i gatves su kleksenciu zyzeliu arba nedabaigta isvaizda  (+) (+) (+)


Neprisijungęs slimshady

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 13014
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
na ka galiu pasakyt, tokie projektai gal ir toleruojami audifanu forume, bet man tai sis projektas gaiduva kvepia...
ar tik ne rasistas busi? :f ka nori ta daro zmogus juk jei jam tai teikia malonuma kodel ne? (!?) nesuprantu tokiu zmoniu kaip tu... :-{
tai pagal tave jei koks nors veikėjas paimtų audi, apipiltų benzinu, padegtų, nufotografuotų ir sukelti foto į audiklubo forumą viskas būtų o.k.? jam gi tai suteikė malonumą, tai pagal tave tegul daro žmogus ką nori ;) :D

P.S. nesuprantu tokių komentatorių, kurie patys nesupranta ką rašo.
1.4Tdi
328Ci

Neprisijungęs auditankas

  • Įrašai: 27
    • Žiūrėti profilį
na ka galiu pasakyt, tokie projektai gal ir toleruojami audifanu forume, bet man tai sis projektas gaiduva kvepia...
ar tik ne rasistas busi? :f ka nori ta daro zmogus juk jei jam tai teikia malonuma kodel ne? (!?) nesuprantu tokiu zmoniu kaip tu... :-{
tai pagal tave jei koks nors veikėjas paimtų audi, apipiltų benzinu, padegtų, nufotografuotų ir sukelti foto į audiklubo forumą viskas būtų o.k.? jam gi tai suteikė malonumą, tai pagal tave tegul daro žmogus ką nori ;) :D

P.S. nesuprantu tokių komentatorių, kurie patys nesupranta ką rašo.
na va kaip gerai kai niekas nieko nesupranta :-] tam yra moderatoriai,kurie turetu daryt tvarka,nu bet ne man aiskint :P

Neprisijungęs slimshady

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 13014
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
na va kaip gerai kai niekas nieko nesupranta :-] tam yra moderatoriai,kurie turetu daryt tvarka,nu bet ne man aiskint :P
kokios tvarkos tu nori? pats šaršalą keli, o paskui dar kažkuom stebiesi.
1.4Tdi
328Ci

Neprisijungęs auditankas

  • Įrašai: 27
    • Žiūrėti profilį
ok tyliu,ka pries valdzia gali blogo pasakyt,nors norec..... ;) :-] gera ta silke kad biski aplamdyta ir kazkas ten prieki sukimicinta tai jau reik pult...nu bet zn stock jega :H,modifikacijos-s... :f  nebutumem lietuviai :[ :-] :-] :-] :-]

Neprisijungęs slimshady

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 13014
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
ok tyliu,ka pries valdzia gali blogo pasakyt,nors norec..... ;) :-] gera ta silke kad biski aplamdyta ir kazkas ten prieki sukimicinta tai jau reik pult...nu bet zn stock jega :H,modifikacijos-s... :f  nebutumem lietuviai :[ :-] :-] :-] :-]
prie ko čia ta valdžia? :V mukas lyg ir aiškiai išsakė savo mintį, kad čia renkasi dauguma tokių žmonių, kuriems patinka neišdarkyti automobiliai. ir temos autoriui nėra ko pykti, kad už savo darbus sulaukia daugiau kritikos nei palaikymo.
o tavo pasisakymą '337' galima suprasti tik kaip tiesioginį (atleiskit už išsireiškimą) 'najiezdą' ant kai kurių forumo dalyvių ;)
tai visgi kas čia 'tikras Lietuvis' šitoje situacijoje? :V :D
1.4Tdi
328Ci

Neprisijungęs audzius

  • Įrašai: 5201
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
kalbant apie gaiduvas tai mano galva pati didziausia gaiduva butu jeigu pvz toks kebulas isriedetu i gatves su kleksenciu zyzeliu arba nedabaigta isvaizda  (+) (+) (+)


o prie ko cia gaiduva, kai padaryta viskas teisingai, o ne belekaip? gyvenam ubagu/vagiu valstybej, tai racionalus sprendimai yra sveikintini, tie patys vokieciai turi pasidare V8 avantu, bet masina jei ne kasdienai, tai motoras atitinkamas, o jei kasdienai, tai reikia det ta, kad nereiktu verkt del kuro kainu :V

Neprisijungęs Marijus

  • Įrašai: 1864
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
kam tada ta 'V8 concept' isvaizda jeigu tenorima purpset ant 5L /100km baltarusiskos saliaros ?
ko blogai paprasta originali silke ?  :V :V :V





Neprisijungęs Azara

  • Įrašai: 326
    • Žiūrėti profilį
Ka daro audzius ir co" tai viskas teisingai o ka kiti tai daro bilekaip :)