Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: audzius - ekskliuzyvų garažas  (Skaityta 1029142 kartus)

Neprisijungęs ArasCL

  • Įrašai: 7063
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: audzius - ekskliuzyvų garažas
« Atsakymas #5800: 2012 Gruodžio 26, 23:31:28 »
nu jo didoka paziurejus i bukle  :Vnors bagazine suvirinta kazkada kiaura buvo kaip reikalas :)bet cia turbut visu b2 liga manau bagaziniu rudijimas puvimas.audziau kaip skirtumas?  pasivezinus su zilu ar a200 ir atsisedus i b2 tai pasijauti kaip foteli  manau :D
su b2 kaip su kibiru turbut vaziuoja :)
siaip tokia masina manau tik vienas paskirciai butu panaudoti, dragam