nu jo didoka paziurejus i bukle :Vnors bagazine suvirinta kazkada kiaura buvo kaip reikalas :)bet cia turbut visu b2 liga manau bagaziniu rudijimas puvimas.audziau kaip skirtumas? pasivezinus su zilu ar a200 ir atsisedus i b2 tai pasijauti kaip foteli manau 
su b2 kaip su kibiru turbut vaziuoja

siaip tokia masina manau tik vienas paskirciai butu panaudoti, dragam