Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: audzius - ekskliuzyvų garažas  (Skaityta 1025935 kartus)

Neprisijungęs Kamuto

  • Įrašai: 2051
    • Žiūrėti profilį
Re: audzius - ekskliuzyvų garažas
« Atsakymas #4125: 2011 Gegužės 27, 12:56:01 »
gal pikas jau, velenai standartiniai, sudejus 7A ant galo ziebtu smagiau  :V
nu bet ir to dobriai, man kak ras butu, strokeriui daugiau 6,5 nerekomenduojama :)

nu nu :D kodel tiek mazai?