Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: audzius - ekskliuzyvų garažas  (Skaityta 1027774 kartus)

drunkenmaster

  • Svečias
tu gal aik pamiaugot  (+)

bet tu tai blin islendi kai nereikia :-] :-] :-] gautusi geriau, kad vietoj zylu s2 nupirkciau?
Tai kad S2 turbūt tiek pat kainuotų, kiek abu zylai kartu :D :D