jis ne žino visų mano audi

kai tu jį parsivarei, jis buvo tikrai pakankamai ok

bet kai pamačiau pardavime tai varganas pasirodė, o pamačius tavo s2, per6asi nuomonė, kad ir zylas gyvena ne geriausius laikus šiuo metu

bet nieko nesakau, kaip kam išeina taip tas prižiūri, aš tiesiog tos nuomonės, kad tokias audi reikia perleist žmonėm kas gali ir tikrai nori jas puoselėt
