Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi coupe b4 v6 2.8 fwd year 92, 89m 2.2t 20v fwd ir busima 2.2t 20v q year 92  (Skaityta 397114 kartus)

Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5448
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
kalades dirbimo plote metalas nerudys? kuom dengia, kad nerudyja tas plotas?cinkas juk nusivalys

Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5448
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
ATE diskai blogi ? (wow) tai kad jie uz Zimmerman brangesni, pas mane ant masinos dabar gale ate, prieki zimmerman, tai zimmerman po 25kkm musima jau sioki toki pasigavo, ate jau 55kkm ir nudilimas minimalus nei aprudije nei kalades apdile
draugui is vokieciu parvaziawo su zimmerman diskais bmw, o pastarasis asmuo megsta sport rezima.sunaudojo tuos diskus, uzsidejo ate ir visiems koma, susikraipe.mete lauk, sukrowe wel zimmerman ir dziaugias. kasdieninei auto deciau ir tuos pacius ate ar boschus.nesu ralistas,bet kokiu abe tikrai nedeciau  :think:
« Paskutinį kartą keitė: 2014 Spalio 30, 21:39:22 sukūrė Shotokan »

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
ATE diskai blogi ? (wow) tai kad jie uz Zimmerman brangesni, pas mane ant masinos dabar gale ate, prieki zimmerman, tai zimmerman po 25kkm musima jau sioki toki pasigavo, ate jau 55kkm ir nudilimas minimalus nei aprudije nei kalades apdile
nu bet ir sulyginai priekinius su galiniais :)

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
kalades dirbimo plote metalas nerudys? kuom dengia, kad nerudyja tas plotas?cinkas juk nusivalys
:bedantis:
jei disko medziagu sudetis yra tokia kad darbinis pavirsius rudija kai masina stovi (kuom ir pasizymi zimmerann) tai denk kuom nori ta plota, jis gal but nerudis tik kol stabdziai nebus naudojami :D

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Ate vieni rimciausiu. Deda zimus i pavesi stipriai

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
:bedantis:
jei disko medziagu sudetis yra tokia kad darbinis pavirsius rudija kai masina stovi (kuom ir pasizymi zimmerann) tai denk kuom nori ta plota, jis gal but nerudis tik kol stabdziai
 nebus naudojami :D

O prie ko cia darbinis pavirsius? Gaves salyti su dregme jis apsitrauks bet po stabdymo nusivalys. Kita kalba apie nedarbini pavirsiu...

Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5448
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
siaip tais kokie bebutu aprudija visi.sustri ar ne sustri.ilgai stovint rudim visi apeis.nemaciau dar angliskos auto be nesurudijusiu disku.kad visi suda detu gal nebus taip.

Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5448
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Ate vieni rimciausiu. Deda zimus i pavesi stipriai
ne wisiem :) uztektu  i trasa pvz., kacerga nuvaziuot su vienodom masinom tik skirtingais diskais ir aiskuma butu

Neprisijungęs siomka

  • Įrašai: 2931
    • Žiūrėti profilį
draugui is vokieciu parvaziawo su zimmerman diskais bmw, o pastarasis asmuo megsta sport rezima.sunaudojo tuos diskus, uzsidejo ate ir visiems koma, susikraipe.mete lauk, sukrowe wel zimmerman ir dziaugias. kasdieninei auto deciau ir tuos pacius ate ar boschus.nesu ralistas,bet kokiu abe tikrai nedeciau  :think:
mano ir bmw ir zimmerman pirkau vokietijoj, bet kad susikraipe viena ar kita karta, tai gali buti n priezasciu nesusijusiu su disku kokybe, bet ate buvo brangesni uz zimmerman apie 20eur, tai dejau zimmerman, bet mano poziuriu, tai jie lygiaverciai ir vieni geriausiu. Girdejau is vieno ant e46 3.0d priekiniai org nelaike, tai dejo zimmerman greziotus ir laike, kol sudilo, be bedu, tik greziotu kaina vieneto nedziugina :goodboy:
siaip tais kokie bebutu aprudija visi.sustri ar ne sustri.ilgai stovint rudim visi apeis.nemaciau dar angliskos auto be nesurudijusiu disku.kad visi suda detu gal nebus taip.
ant mano 200tines gale ate diskai ir kalades, tai nzn jau kiek jiem metu, gal kokie 3 tai tikrai ir rudziu minimaliai, nors ir pravaziuota minimaliai, stovi ant lauko beveik visa laika
 

Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5448
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
vava greziotu kainos.... kiek mokejau uz galinius tai uz tokius pat tik greziotus dar plius tiek pat, tai pagalvojau nakum :D priekinius dabar galvoju ar 314 ar 323 kraut :think: ziemai ar taip ar taip 17 ratai bus, nes 16 nelend

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
O prie ko cia darbinis pavirsius? Gaves salyti su dregme jis apsitrauks bet po stabdymo nusivalys. Kita kalba apie nedarbini pavirsiu...
jomajo, koks buvo klausimas i toki klausima buvo ir atsakymas :
kalades dirbimo plote metalas nerudys? kuom dengia, kad nerudyja tas plotas?cinkas juk nusivalys

Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5448
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas


Neprisijungęs Tomis

  • Įrašai: 1174
    • Žiūrėti profilį
Ate vieni rimciausiu. Deda zimus i pavesi stipriai

kur cia kada padejo?? Gal yra kurnors tos bobutes pasakojimo irasas? :bedantis:

Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5448
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
ate ir bosch (nors tokiu nemates) kaip as asmeniskai suprantu dedami gamykloje standartinems masinoms, kurios nuo tasko a iki b nuwaziuoja ne sport rezimu.twarkingam kasdieniniui naudojimui

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
siaip tais kokie bebutu aprudija visi.sustri ar ne sustri.ilgai stovint rudim visi apeis.nemaciau dar angliskos auto be nesurudijusiu disku.kad visi suda detu gal nebus taip.
vava greziotu kainos.... kiek mokejau uz galinius tai uz tokius pat tik greziotus dar plius tiek pat, tai pagalvojau nakum :D priekinius dabar galvoju ar 314 ar 323 kraut :think: ziemai ar taip ar taip 17 ratai bus, nes 16 nelend

 :-) :-) :-)    yra tu nerudijanciu, tiksliau laaabai minimaliai rudijanciu .... pvz is mano silkiu 'merdejancio gyvenimo' :)

EBC 345mm front, (ant V8 ir 200)




2BENNET 311mm rear (ant V8)




ULTIMOT 330mm rear (ant 200)



tik kad kaina ...    ff x ; zodziu, geriau nereikia apie kainas :-)

Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5448
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas

Neprisijungęs Gedis

  • Banned!
  • Įrašai: 13709
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
nzn del akiu, bet kad man nuotaika nukris jas prisiminus/pasitikslinus - tai FAKTAS :-(

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
mano ir bmw ir zimmerman pirkau vokietijoj, bet kad susikraipe viena ar kita karta, tai gali buti n priezasciu nesusijusiu su disku kokybe, bet ate buvo brangesni uz zimmerman apie 20eur, tai dejau zimmerman, bet mano poziuriu, tai jie lygiaverciai ir vieni geriausiu. Girdejau is vieno ant e46 3.0d priekiniai org nelaike, tai dejo zimmerman greziotus ir laike, kol sudilo, be bedu, tik greziotu kaina vieneto nedziugina :goodboy: ant mano 200tines gale ate diskai ir kalades, tai nzn jau kiek jiem metu, gal kokie 3 tai tikrai ir rudziu minimaliai, nors ir pravaziuota minimaliai, stovi ant lauko beveik visa laika
 
siomka, pameni kai su mano galiniais diskais pis**** gal 2010 metais pas mane susukinėdami suportus, kai keitėm, tai dar tie patys, nudilimo su mano rida nėra, bet pūva rūdija iš vidaus, kanteliai visokie ant stabdomojo ploto rūdija - na nežinau, nepatinka man jie, o diskai ATE ir Ferodo kalodkės.
o vat priekiniai nežinau kokie, kaip ir kalodkės, dėti su stojikėm naudoti buvo, stojikės iš vokiškos mašinos. Gamintojas neaiškus, bet nei jie rūdija nei perkaista, nei kratosi, tik dabar cypt pradėjo. Spėju tie ATE lietuvos rinkai dayti, taip kad ne viskas pagal pavadinimą priklauso.

Neprisijungęs siomka

  • Įrašai: 2931
    • Žiūrėti profilį
siomka, pameni kai su mano galiniais diskais pis**** gal 2010 metais pas mane susukinėdami suportus, kai keitėm, tai dar tie patys, nudilimo su mano rida nėra, bet pūva rūdija iš vidaus, kanteliai visokie ant stabdomojo ploto rūdija - na nežinau, nepatinka man jie, o diskai ATE ir Ferodo kalodkės.
o vat priekiniai nežinau kokie, kaip ir kalodkės, dėti su stojikėm naudoti buvo, stojikės iš vokiškos mašinos. Gamintojas neaiškus, bet nei jie rūdija nei perkaista, nei kratosi, tik dabar cypt pradėjo. Spėju tie ATE lietuvos rinkai dayti, taip kad ne viskas pagal pavadinimą priklauso.
pamenu, as gal sekanciais metais keiciau i ate ir kalades ate, bet mano nei cypia, nei baisiai rudija, pirkau is bratkos, kad jie gali skirtis lietuvoj ir kitur tai nieko nuostabaus :-] va buvo sia vasara, kad suportas uzstrigo vaziuojant ir uzkaitino iki tokio lygio, kad galvojau, kad ratas atsileido kaip barskejo, bet po to lyg ir atsigavo tas diskas, o priekiniai mano ,net neisivaizduoju kieno gamybos irgi pirkti su stoikem, bet su jais nesamones darosi, stipriai stabdant kaip kliuva kazkas

Neprisijungęs PSSHHH

  • Įrašai: 2222
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Kur gaut tuos ATE diskus pvz s6? Noriu butent raizytu ir niekur nerandu kas galetu uzsakyt ar kur galeciau nusipirkt..:think:

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
kur cia kada padejo?? Gal yra kurnors tos bobutes pasakojimo irasas? :bedantis:

Kam bobutės, kai pats jų kalną išbandžiau. Lyginant identiškas kalades ant ate raižytų ir gręžiotų zimų, tai zimai prieš ate man ryškiai silpniau pasirodė ir ant stabdymo neįšilus, ir ant cypimo ir t.t.t.t.t. Bandęs ir perbandęs aš jų, raižyti ate MAN tikrai geriau. Anksčiau atrodė, kad zimai jau geri, pirkau juos į visas auto, kol netyčia ate nepabandžiau. O kad čia kalbat apie kačiargas, tai vėlgi...

Neprisijungęs ArasCL

  • Įrašai: 7063
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
kačiargoj ne diskų brandą reikia žiūrėti, o pačio disko diametrą

Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5448
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
stori taip pat ziuret reikia.evka, isbandei ate ir zimam ate buwo:D

Neprisijungęs ArasCL

  • Įrašai: 7063
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
nemanau, kad 280 bus storesni už pvz kokius 320 ar 340