Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi coupe b4 v6 2.8 fwd year 92, 89m 2.2t 20v fwd ir busima 2.2t 20v q year 92  (Skaityta 397131 kartus)

Neprisijungęs antanaszzz

  • Įrašai: 1587
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Alytus
mano nuomone kiekvienas savo auto daro sau ,ka nori ta ir deda ir kitiems maziausiai turetu skaudeti galva  (+) buna kai reikia patarimu,info dar kazko bet ne kalbet ta pati per ta pati  ff

Neprisijungęs \/ainius

  • Įrašai: 1470
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
mano nuomone kiekvienas savo auto daro sau ,ka nori ta ir deda ir kitiems maziausiai turetu skaudeti galva  (+) buna kai reikia patarimu,info dar kazko bet ne kalbet ta pati per ta pati  ff
(y)
Gal pagaliau nurims jie su tais savo katalyzais:V

Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5448
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas

Neprisijungęs slimshady

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 13014
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
katalyzai jega! :D
mergos, viskis ir greiti automobiliai yra jėga (y) :D  o katalyzai..... na bent pas mane jis yra, nors nuo to man nei šilta nei šalta :)
1.4Tdi
328Ci

Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5448
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
na taip su tokiu poziuriu ner ka komentuoti :) issipjauk bus lt ;)

Neprisijungęs slimshady

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 13014
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
na taip su tokiu poziuriu ner ka komentuoti :) issipjauk bus lt ;)
tai pakomentuok kas blogai mano požiūryje ;) pakolkas litų užtenku ir nepjaustydamas katalizų.
1.4Tdi
328Ci

Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5448
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
didesniam mieste pagyvenk ir suprasi katalyku svarba zmogau ;) lyg ir nesi jau patsukas, nes tiem ir terupi viska pjaut det kaminus n1 lopisko tipo ir pan dalykai.
« Paskutinį kartą keitė: 2014 Vasario 01, 20:47:23 sukūrė Shotokan »

Neprisijungęs slimshady

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 13014
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
didesniam mieste pagyvenk ir suprasi katalyku svarba zmogau ;) lyg ir nesi jau patsukas, nes tiem ir terupi viska pjaut det kaminus n1 lopisko tipo ir pan dalykai.
nu tep tep aš gi provincijoje gyvenu :D nė vieno katalyzo išpjovęs iš savo automobilių nesu, bet kad tiek kreizėt jog juos įvirint ten kur jų jau nebėra.... gal ačiū bet ne, rasiu kur protingiau pinigus investuot į automobilį ;)
1.4Tdi
328Ci

Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5448
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
man ner kur perdaug jau i auto  ir investuot :P dazniausai virina rezonator, nes ivirint kita katal. net nekyla minciu.tipinis mastymas ir tiek.nieko blogo.
« Paskutinį kartą keitė: 2014 Vasario 01, 21:03:44 sukūrė Shotokan »

Neprisijungęs tomas25

  • Įrašai: 1213
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
man ner kur perdaug jau i auto  ir investuot :P dazniausai virina rezonator, nes ivirint kita katal. net nekyla minciu.tipinis mastymas ir tiek.nieko blogo.
nesuprantu kame prob... net cia su 500arkliais visi katalizatorius virina... metalcat 200cell...
pritariu tikrai kad talalikai reikalingi!!!:-{:-{:-{

Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5448
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas

Neprisijungęs tomas25

  • Įrašai: 1213
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
tu rimtai? :think:
na bent pas mane bus 200tiniai katai... kiek pazytu niekas nekisa tuscio vamzdzio...
http://www.pk-motorsport.de/teile5.html visi su 2x katalizatoriais... cia tik kas pinigo neturiu ispjauna juos...

Neprisijungęs skierys

  • Įrašai: 710
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
pagal nosi matuoji geruma katalizatoriaus :-) katalikus jau po simto stukiu km rekomenduoja keisti kad paemei is kito vaziavusio tai dar nereikia kad viskas gerai nors ir neuzuodi

Neprisijungęs Vytkė

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 1741
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Malonu, kad yra tokių žmonių, kuriem ne vis vien yra. Palaikau Shotokan. (y)

Neprisijungęs WazZuP

  • Įrašai: 257
    • Žiūrėti profilį
o siuksles ar rusiuojat snekoriai? daugiau naudos butu, shotokan gARAZE atrabotke kai kureni be filtru zalos kur kas daugiau  padarai... trumpai mastot vyrai

Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5448
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
pagal nosi matuoji geruma katalizatoriaus :-) katalikus jau po simto stukiu km rekomenduoja keisti kad paemei is kito vaziavusio tai dar nereikia kad viskas gerai nors ir neuzuodi
tu geriau iskart sakyk, jog tau maloniau su smarve is vamzdzio vazinet :) jei ne mieste gyveni nesuprasi.arba giliai dzin.

Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5448
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
o siuksles ar rusiuojat snekoriai? daugiau naudos butu, shotokan gARAZE atrabotke kai kureni be filtru zalos kur kas daugiau  padarai... trumpai mastot vyrai
atsibudai?pats rusiuoji?
« Paskutinį kartą keitė: 2014 Vasario 01, 22:17:01 sukūrė Shotokan »

Neprisijungęs WazZuP

  • Įrašai: 257
    • Žiūrėti profilį
kiek eina stengiuos, butu prie namu konteineriai butu paprasciau...  uzsiciklinat ant vieno sudelio... kai visuma nekazka

Neprisijungęs \/ainius

  • Įrašai: 1470
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
Baikit su tais katalyzais...
Vis ateinu cia paziuret su tokia mintim, kad kazkas naujo, o vis tas pats per ta pati, pestynes del katalizatoriu.

Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5448
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
pesasi tie kam nepatinka.idejimo priezasti aiskiai pasakiau, bet matyt vyksta aklu skaitymo pamoka.

Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5448
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
kiek eina stengiuos, butu prie namu konteineriai butu paprasciau...  uzsiciklinat ant vieno sudelio... kai visuma nekazka
tie padlos kai normaliai isdelios atitinkamus konteinerius tada zmones normal ir rusiuos.dabar issikalineja tiesiog.uz ta pacia isvezimo suma dar ir rusiuok.labai protingi pajot ant kitu sprando ir pelna susikraut.kaip visad, pvz., tas pats kazkieno sprendimas rusiuot, bet iskart atitinkamai viska dabaigt nesugeba.gerai, kad pakeliui vaziuojant yra kur ismest atitinkamas rusis.kitu atveju net nevargciau.
« Paskutinį kartą keitė: 2014 Vasario 01, 22:34:57 sukūrė Shotokan »

Neprisijungęs tomas25

  • Įrašai: 1213
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
o siuksles ar rusiuojat snekoriai? daugiau naudos butu, shotokan gARAZE atrabotke kai kureni be filtru zalos kur kas daugiau  padarai... trumpai mastot vyrai
as ti nekurenu nes per chemine reakcija rudis greiciau pasirodo..

Neprisijungęs tomas25

  • Įrašai: 1213
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
na ir kas geriau jie is katalyku vamzdy padaret?
pas mane greit jau 450 arkliu bet katalikai visgi bus...
nesuprantu kame reikalas?

Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5448
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas

Neprisijungęs vytoksas

  • Įrašai: 1321
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius