Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi coupe b4 v6 2.8 fwd year 92, 89m 2.2t 20v fwd ir busima 2.2t 20v q year 92  (Skaityta 397087 kartus)

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Kas per kniediklis verzlems? Kur toki gauti, ivoriu buna visokiu diametru?

Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5448
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Kada startas planuojamas? (H-) Tiksliau pajudejimas is garazo. :D
galiu kad ir dabar be duslerkes isvaziuot :smoke: surenku vidu tada duslintuvas i trasa eis.reikes dar nuimt galini traversa nusmeliuot, nugruntuot ir nudazyt.aki rezia man jis. s2 stabdzius dar sumontuosiu.

Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5448
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Kas per kniediklis verzlems? Kur toki gauti, ivoriu buna visokiu diametru?
senukuose tu kniedziu verzliu yra.pati aparata senai pirkau irgi seniuose.galiniu langu matoriuku laikikliams pritvirtint prireike. http://www.drutsraigtis.lt/katalogas.php ziurek kur kniedikliai toj nuorodoj, vienas pvz., http://www.drutsraigtis.lt/kniediklis_rkm130.php

Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5448
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Daug laiko snd nebuwo, tai padariau tik keleta nedideliu surinkimo darbu : galines pelenines apsvietimas, pakeistos perdegusios lemputes





« Paskutinį kartą keitė: 2013 Gegužės 29, 00:28:02 sukūrė Shotokan »

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
senukuose tu kniedziu verzliu yra.pati aparata senai pirkau irgi seniuose.galiniu langu matoriuku laikikliams pritvirtint prireike. http://www.drutsraigtis.lt/katalogas.php ziurek kur kniedikliai toj nuorodoj, vienas pvz., http://www.drutsraigtis.lt/kniediklis_rkm130.php

Aciu. Reikes uzlekti kainas paziureti, siaip geras irankis, net nepagalvojau apie toki :think:

Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5448
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
daug kur pravercia jei konstruot megsti. sutapimas buwo, kad man jo labai reikejo ta diena ir kaip tik pamaciau per discover kanala berods :D
« Paskutinį kartą keitė: 2013 Gegužės 29, 09:08:16 sukūrė Shotokan »

Neprisijungęs adrian

  • Įrašai: 5868
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
pagaliau nebe fake mygtugas DIFF :G

Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5448
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas

Neprisijungęs Tomis

  • Įrašai: 1174
    • Žiūrėti profilį
nemokes dabar naudotis juo, kai jis veikia (+):D

Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5448
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas

Neprisijungęs Tomis

  • Įrašai: 1174
    • Žiūrėti profilį
pateikem uzklausa i aOdi GmBh del sertifikuotos diff mygtuko naudojimo instrukcijos (H-)

Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5448
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas

Neprisijungęs adrian

  • Įrašai: 5868
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė

Neprisijungęs Fanatiks

  • Įrašai: 1281
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Telšiai
Mane Domina ar sudetinga butu isidėt autopilota? mano variklis 2.8 panasus i tavo, idomu kas sudaro autopiloto komplektą?  (j)

Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5448
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
ka be jusu daryciau :-]

Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5448
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Mane Domina ar sudetinga butu isidėt autopilota? mano variklis 2.8 panasus i tavo, idomu kas sudaro autopiloto komplektą?  (j)
ceske tawo?komplekta sudaro rankenele, kompas su fiske, pedalu varlytes, kompresoriukas, vakumine kriause

Neprisijungęs Fanatiks

  • Įrašai: 1281
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Telšiai
ceske tawo?komplekta sudaro rankenele, kompas su fiske, pedalu varlytes, kompresoriukas, vakumine kriause
Ceske, bet manau viskas taspats turetu buti. Reikia išsiaikint komponentu buvimo vietas pvz: kur kompas stovi,  kompresoriukas, nes kazkada buvau nuvaziaves i lauzyna turejo jie pasiskerde ceske, bet nezinojau kur ieskot, nes kaip ardo jie tai viska taip isdarko :D

Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5448
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas

Neprisijungęs Fanatiks

  • Įrašai: 1281
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Telšiai
ko to skydelio niekaip  neprisisuki, ka ten buri kazka dar?  :)

Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5448
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
zaidziau su airbago lempute.pagal metus buna skirtingose vietose airbagu simbolis.apsukos dar kvailiojo.nuo gulejimo matyt, nes parvaziavau su ta auto viskas weike.

Neprisijungęs Aalgirdas

  • Įrašai: 274
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Gražiai dega mygtukų  trikampiukai, kai jie ijungti. Pas mane mygtukų simboliai kartais dega , kartais ne. Kažin čia mygtukuose esmė ar laiduose?

Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5448
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
sudejau naujesniu metu mygtukus.ten jau buna ne lemputes gaidiskos, nuo kuriu svyla plastmase ir t.t., o sviesdiodai.tawo beda mygtukuose.kai paspaudus mygtuka nedega trikampis, bandei pajudint pati mygtuko prieki?turetu uzsidegt.

Neprisijungęs ArasCL

  • Įrašai: 7063
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Gražiai dega mygtukų  trikampiukai, kai jie ijungti. Pas mane mygtukų simboliai kartais dega , kartais ne. Kažin čia mygtukuose esmė ar laiduose?
mygtuko kontaktuose, mane irgi jie knisa pasikeiciau visas lemputes bet vienos dega kitos ne, paklibini mygtuka dega, reiktu nuo kokios gal A4 mygtukus susiėti ten gal jau protingesni

Neprisijungęs \/ainius

  • Įrašai: 1470
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
mygtuko kontaktuose, mane irgi jie knisa pasikeiciau visas lemputes bet vienos dega kitos ne, paklibini mygtuka dega, reiktu nuo kokios gal A4 mygtukus susiėti ten gal jau protingesni
A4  (y) ir vidui naujau :-]

Neprisijungęs Aalgirdas

  • Įrašai: 274
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
A4  (y) ir vidui naujau :-]
Jungtys tokios pačios kaip ir b4?