Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi coupe b4 v6 2.8 fwd year 92, 89m 2.2t 20v fwd ir busima 2.2t 20v q year 92  (Skaityta 397098 kartus)

Neprisijungęs Karolis080

  • Įrašai: 5466
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Man dejo, pralekus 70kkm nuleke. Bratkiui keite dirzus, nieko nedejo bbz jauciu jau koki 130k km suka, tevui keite- nedejo. Ex golfui dejo kliju- nusisuko dantratis po 40kkm. Aisku dyzeliai,bet esme principas taspats. Ir motoristas kuris sake , kad nreikia ten kliju remontuoja masinas is visos lietuvos varo pas ji, eiles afigienos, manau zino ka sako

Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5448
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
kaip sakiau nebuwo ir nedejau.gali belekada rakta uzsidejes is virsaus patikrint.visiskai nesuku galvos del to.pries sukant, draugo matoristo irgi uzklausiau, kad isitikint.sake nereik :)
« Paskutinį kartą keitė: 2013 Rugsėjo 12, 23:25:52 sukūrė Shotokan »

Neprisijungęs Tomis

  • Įrašai: 1174
    • Žiūrėti profilį
tai klijai tiesiog prideda 'verzimo' jegos. Vieni skaitosi +60NM, kiti +100NM....ir tikrai nusisuka ne del kliju.

Neprisijungęs Karolis080

  • Įrašai: 5466
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
O kokie pamastymai del ko jis galetu nusisukti ? Nesakau kad del kliju,tie klijai tik siaip, kiek pasakojo ju uzdedi ,priverzi,ok jie laiko,bet per laika tipo jie sudziuna sutrukineja ir gali prasilaisvint, na patikino kad patikimiau del ju. O del ko man nusisuko sprendziu iki dabar ir nenumanau

Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5448
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
matkaip... :V melyni 60nm, o raudoni - 100nm taip iseina

Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5448
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
O kokie pamastymai del ko jis galetu nusisukti ? Nesakau kad del kliju,tie klijai tik siaip, kiek pasakojo ju uzdedi ,priverzi,ok jie laiko,bet per laika tipo jie sudziuna sutrukineja ir gali prasilaisvint, na patikino kad patikimiau del ju. O del ko man nusisuko sprendziu iki dabar ir nenumanau
gal labai drozi matora? :-) ar koki biesa dar darai  :)

Neprisijungęs Tomis

  • Įrašai: 1174
    • Žiūrėti profilį
dazniausia buna defektas paciam skyveli su danciu...ar pries tai kazkas verze su oriniu ar itrukimas buves...

Neprisijungęs ArasCL

  • Įrašai: 7063
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
o negalėjo pas tave pasikeisti vožtuvų spyruoklių iš viengubų į dvigubas ?
gal su dvigubom geriau patikimiau ar dar kas ar atvirkščiai
neaišku kodėl konstruktoriai senesniame motore dėjo dvi, o vėliau vieną

Neprisijungęs Tserber

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 2348
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
O kokie pamastymai del ko jis galetu nusisukti ? Nesakau kad del kliju,tie klijai tik siaip, kiek pasakojo ju uzdedi ,priverzi,ok jie laiko,bet per laika tipo jie sudziuna sutrukineja ir gali prasilaisvint, na patikino kad patikimiau del ju. O del ko man nusisuko sprendziu iki dabar ir nenumanau

manau del vibraciju taip atsitinka :)

Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5448
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
o negalėjo pas tave pasikeisti vožtuvų spyruoklių iš viengubų į dvigubas ?
gal su dvigubom geriau patikimiau ar dar kas ar atvirkščiai
neaišku kodėl konstruktoriai senesniame motore dėjo dvi, o vėliau vieną
paskaiciuota viskas tikrai yra, kad paskui dar baisiau nebutu su tom dvigubom.eksperimentuot tikrai nepradesiu.

Neprisijungęs Kamuto

  • Įrašai: 2051
    • Žiūrėti profilį
paskaiciuota viskas tikrai yra, kad paskui dar baisiau nebutu su tom dvigubom.eksperimentuot tikrai nepradesiu.

vat butent, jei dejo viengubas tai geriau ir neeksperimentuot :) svaigimas yra viena, realybeje gali liudnai baigtis tokie zaidimai ff

Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5448
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
kur dvigubos spirales, ten ejo 8mm voztuvai.gal del to (H-) buciau sudvejojes ar tikrai pas mane turi but 1 spirale, jei nebuciau mates ano indentisko matoro is a4 spiraliu

Neprisijungęs Karolis080

  • Įrašai: 5466
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
manau del vibraciju taip atsitinka :)
Galimas variantas, bet kodel man atsisuko, kitiems ne :D Ir vibruoja mano palyginus nedaug (nu kaip normaliai dyzelis kiek ir turi ), pyst ir nusisuko :D Is esmes buciau laiku stojes ,buciau issaugojes motora, bet ne,dar reik uzvest vel per prievarta, pareguliuot degima ir tik kai jau sukimba voztuvai ,tada jau ai remontuot reik :-]:-]

Neprisijungęs ArasCL

  • Įrašai: 7063
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
kur dvigubos spirales, ten ejo 8mm voztuvai.gal del to (H-) buciau sudvejojes ar tikrai pas mane turi but 1 spirale, jei nebuciau mates ano indentisko matoro is a4 spiraliu
ant 2.3 20v irgi 7mm ir 2 spyruoklės
įdomu naujesnėse automobiliuose visur pradėjo dėti viengubas spyruokles ar čia nuo kokio konstrukcinio sprendimo priklauso tas spyruokliu kiekis ?

Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5448
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
ant 2.3 20v irgi 7mm ir 2 spyruoklės
įdomu naujesnėse automobiliuose visur pradėjo dėti viengubas spyruokles ar čia nuo kokio konstrukcinio sprendimo priklauso tas spyruokliu kiekis ?
butu idomu paskaitinet apie spyraliu kieki tuose matoruose.del ko butent viena dejo (z)

Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5448
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
surinkta ir uzdeta keleivio puses galva, uzdeti nauji dirzai, guolis, itempejas.beliks uzdet  ausinimo vamzdyna, isiurbimo kolektoriu, voztuvu dangtelius ir surinkt smulkmenas.
















« Paskutinį kartą keitė: 2014 Rugsėjo 18, 00:54:11 sukūrė Shotokan »

Neprisijungęs ArasCL

  • Įrašai: 7063
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
čia jau konkrečiai darbas savo malonumui :)

Neprisijungęs StingerX

  • Dalys
  • Įrašai: 2626
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
Liux darbai. (y) Motoras bus islaizytas kaip katino pautai. :D

Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5448
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
katino pautai islaizyti? (z) :think: (wow):O :D joks cia malonumas kai aplink dar dvi auto, viena surinkt, o kitos matora skerst.man tik ramu dabar, kad bus totali svara matoro.uzkurus tikiuosi veiks geriau nei veike ir neislys kokiu tai briedu :)
« Paskutinį kartą keitė: 2013 Gegužės 12, 23:10:29 sukūrė Shotokan »

Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5448
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
siandiena pakeisti/sudeti ausinimo vamzdynai, pakeisti ju salnykai,prisuktas ismetimas










Neprisijungęs \/ainius

  • Įrašai: 1470
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
Liux darbai. (y) Motoras bus islaizytas kaip katino pautai. :D
Turbut katino pautai nebuna tokie svarus :-]

Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5448
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas

Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5448
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
per vakar surinkau beweik po kapotu.pakeisti detonaciniai davikliai, nes patrupeje tokie buwo, beliko duju purkstukus pakabint ir bandysim uzkurt snd.













« Paskutinį kartą keitė: 2013 Kovo 24, 10:21:04 sukūrė Shotokan »

Neprisijungęs ArasCL

  • Įrašai: 7063
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
pagal įsiurbimo koliko tarpine irgi matosi potencialo yra :)
tos galvutės gal vienodos yra ir galima sukeisti vietomis ?

Neprisijungęs Shotokan

  • Įrašai: 5448
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
matoro galvos? ausinimo vamzdynam prisukt tai abieju galvu abiejose pusese yra zagluskes padarytos ir pora skylu su sriegiais, tai gal ir galima apkeist pusem galvas.nebandziau.niuansu gal islystu apsukant.