tai va kai uzdejau situos ratus tai vizualiai ji atrodo pasistiebusi,nors ratai R16,tai nezinau gal padangas aukstesnes uzdeti,kadangi dabar stovi 215/45/R16

zeminti tai nelabai noriu,nes megejas pasivazineti visur,o su zema dugna ir slenkscius sudrosiu

,beje prie situ ratu turiu dar ir rastavkes,bet irgi svarstau ar man jas deti.