Labas,
Svečias
. Prašome
prisijungti
arba
užsiregistruoti
. Did you miss your
activation email?
Labas,
Svečias
. Prašome
prisijungti
arba
užsiregistruoti
. Did you miss your
activation email?
1 valandą
1 dieną
1 savaitę
1 mėnesį
Visada
Prisijungti naudojant vartotojo vardą, slaptažodį ir sesijos trukmę
Pradžia
Paieška
Kalendorius
Prisijungimas
Registruoti
Startline chip tunning
Lietuvos Audi klubo forumas
»
AUDI klubo forumas
»
Forumo dalyvių auto garažas
»
audi coupe 2,6
»
Žinutė #119968
« ankstesnis
sekantis »
Spausdinti
Puslapiai:
1
[
2
]
3
Žemyn
Autorius
Tema: audi coupe 2,6 (Skaityta 9337 kartus)
Velsas
Įrašai: 794
audi coupe 2,6
«
Atsakymas #25
:
2008 Kovo 27, 15:38:07 »
mauk 225/45/16 ir viskas bus oki- ratlankiai isliks platesni uz padangas ir aukstis pats tas bus, nes 50 jau perdaug (bandziau)
Prisijungęs
Spausdinti
Puslapiai:
1
[
2
]
3
Viršun
« ankstesnis
sekantis »
Lietuvos Audi klubo forumas
»
AUDI klubo forumas
»
Forumo dalyvių auto garažas
»
audi coupe 2,6
»
Žinutė #119968