Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: audi C4 S6 4.2 v8 [oramo]  (Skaityta 190912 kartus)

Neprisijungęs oramo

  • Įrašai: 1049
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kretinga
Re: audi C4 S6 4.2 v8 [oramo]
« Atsakymas #1150: 2017 Rugsėjo 21, 00:13:06 »
Paleidau seip netaip ta VAGA, programa netinkama buvo pridetam cd ir crack nebuvo. Dabar veikia  :yay:
radau 87 klaidas  :-] pratrynus liko 5
Adaptivines lempos pora klaidu ,praso kazkokio aktivavimo, parktronikas vienas nusproges, ventiliatoriai su laidais kazkas tokio dar aiskinsiuos tiksliau.Ir rankinio vienoj pusej varikliuko klaida, bet juos pareguliavus pilnai kad suvaiksciotu atsigavo rankinis, neliko klaidos ir rankinis jau veikia  :H
reikes ryt megynti galiniu lempu svietima pakeisti is US i EU ir lekti isijimti raudonus numerius menesiukuj.

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: audi C4 S6 4.2 v8 [oramo]
« Atsakymas #1151: 2017 Rugsėjo 21, 01:20:04 »

reikes ryt megynti galiniu lempu svietima pakeisti is US i EU ir lekti isijimti raudonus numerius menesiukuj.

Labai pasiseks jeigu taip paprastai persikoduos.

Neprisijungęs oramo

  • Įrašai: 1049
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kretinga
Re: audi C4 S6 4.2 v8 [oramo]
« Atsakymas #1152: 2017 Rugsėjo 21, 09:59:01 »
Aj jo dar pamirsau rodo kaip klaida alarm signal.Kur to beieskoti, seip uzrakinant masina supipsi.

Neprisijungęs concorde

  • Įrašai: 511
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: audi C4 S6 4.2 v8 [oramo]
« Atsakymas #1153: 2017 Rugsėjo 21, 18:34:50 »
Jei apie sirena klausi , tai ji randasi keleivio pusej po valytuvu plastmase ,paciam kampe lango.

Neprisijungęs oramo

  • Įrašai: 1049
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kretinga
Re: audi C4 S6 4.2 v8 [oramo]
« Atsakymas #1154: 2017 Rugsėjo 23, 12:08:23 »
Kas ka girdeje apie  obdeleven? kiek supratau koduoti, adaptacijas daryti eina su juom. Nes tas vag laidas mane jau uzk..so. Vel jis nebeveikia ,be masinos viskas ok test paspaudus, ijungus i masina interface not found.

Neprisijungęs mikasmeskius

  • Įrašai: 2155
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: audi C4 S6 4.2 v8 [oramo]
« Atsakymas #1155: 2017 Rugsėjo 23, 19:15:14 »
Kas ka girdeje apie  obdeleven? kiek supratau koduoti, adaptacijas daryti eina su juom. Nes tas vag laidas mane jau uzk..so. Vel jis nebeveikia ,be masinos viskas ok test paspaudus, ijungus i masina interface not found.
geriausia nusipirk vas 5054a ir rami galva veikia gerai, viska eina koduoti, yra visokie testai netgi rodo ka ir kaip paeiliui tikrinti, netgi elsos nereikia

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: audi C4 S6 4.2 v8 [oramo]
« Atsakymas #1156: 2017 Rugsėjo 23, 19:43:58 »
Vasia daigiau profesionaliam naudojimui, užsiknisi kol daeini iki reikiamo parametro, tuo labiau ir jie būna fufliakas, jeigu turi normaliai veikiantį vcds , kuo puikiausiai viską susitvarkai.

Neprisijungęs oramo

  • Įrašai: 1049
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kretinga
Re: audi C4 S6 4.2 v8 [oramo]
« Atsakymas #1157: 2017 Rugsėjo 23, 21:02:01 »
Vag antra kart nebepirksiu, jei tas pasileis tai pasileis ko netikiu kad normaliai jis veiks, greiciausiai brokas.O pirkau is skelbiu.lt susirades kas klaipedoj prekiauja.Dabar ziuriu is parduotuves siauliuose ,cia gal daugiau garantiju bus kad veiks, tik reikia isirinkti ka pirkti.Daug investuoti nesinori ,tai galvoju rinktis kazka is siu trieju aparaciuku
OBDeleven pro http://www.autodiagnostikosiranga.lt/automobiliu-diagnostikos-iranga/diagnostikos-iranga-pagal-automobilio-marke/audi-diagnostikos-iranga/obdeleven-pro
Kaip kad siule VAS 5054 http://www.autodiagnostikosiranga.lt/automobiliu-diagnostikos-iranga/diagnostikos-iranga-pagal-automobilio-marke/audi-diagnostikos-iranga/vas-5054-a-vag-grupes-diagnostikos-iranga
VASIA PRO 17.9.0 http://www.autodiagnostikosiranga.lt/automobiliu-diagnostikos-iranga/diagnostikos-iranga-pagal-automobilio-marke/audi-diagnostikos-iranga/vasia-diagnost-pro
Tik klaiusimas su kuriuo paprasciau dirbti ir kad nebutu tokiu bajeriu kad atsitrenki kaip i siena kai nepalaiko kazkokiu pagrindiniu funkciju.
Man reikia kad galeciau adaptyvines sviesas susitvarkyti,US galiniu lempu svietima pakeisti i EU.Ir dar daug ko gali prireikti.

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: audi C4 S6 4.2 v8 [oramo]
« Atsakymas #1158: 2017 Rugsėjo 23, 21:06:41 »
Kosmosai cia kazkokie. 10 metu naudoju vagcomus ir nera buve bedu.

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: audi C4 S6 4.2 v8 [oramo]
« Atsakymas #1159: 2017 Rugsėjo 23, 21:18:08 »
Vag antra kart nebepirksiu, jei tas pasileis tai pasileis ko netikiu kad normaliai jis veiks, greiciausiai brokas.O pirkau is skelbiu.lt susirades kas klaipedoj prekiauja.Dabar ziuriu is parduotuves siauliuose ,cia gal daugiau garantiju bus kad veiks, tik reikia isirinkti ka pirkti.Daug investuoti nesinori ,tai galvoju rinktis kazka is siu trieju aparaciuku
OBDeleven pro http://www.autodiagnostikosiranga.lt/automobiliu-diagnostikos-iranga/diagnostikos-iranga-pagal-automobilio-marke/audi-diagnostikos-iranga/obdeleven-pro
Kaip kad siule VAS 5054 http://www.autodiagnostikosiranga.lt/automobiliu-diagnostikos-iranga/diagnostikos-iranga-pagal-automobilio-marke/audi-diagnostikos-iranga/vas-5054-a-vag-grupes-diagnostikos-iranga
VASIA PRO 17.9.0 http://www.autodiagnostikosiranga.lt/automobiliu-diagnostikos-iranga/diagnostikos-iranga-pagal-automobilio-marke/audi-diagnostikos-iranga/vasia-diagnost-pro
Tik klaiusimas su kuriuo paprasciau dirbti ir kad nebutu tokiu bajeriu kad atsitrenki kaip i siena kai nepalaiko kazkokiu pagrindiniu funkciju.
Man reikia kad galeciau adaptyvines sviesas susitvarkyti,US galiniu lempu svietima pakeisti i EU.Ir dar daug ko gali prireikti.
Iš šio sąrašo tai turbūt imčiau Vasia :)

Neprisijungęs Karis

  • Įrašai: 1938
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: audi C4 S6 4.2 v8 [oramo]
« Atsakymas #1160: 2017 Rugsėjo 24, 13:54:42 »
Kosmosai cia kazkokie. 10 metu naudoju vagcomus ir nera buve bedu.
tas pats ir pas mane. visus kiek pirkau(kokius 5) tai visi veike be problemu.
visus siunciausi is ciurku. pradedant 10.6 versija.
aisku 4 per ziopluma sugadinau interneto pagalba :-]
bet paskutinis 11.11 pirktas pries gal kokius 4 metus :think: veikia be jokiu problemu (+)
turiu nusipirkes ir ta obd eleven. toks visai puse velnio daiktas.
koduot leidzia, adaptacijas taip pat daryt leidzia. ir siaip toks visai pofik del patogimo, nes visada vazineju su juo pajungtu, tai lb patogu retkarciais prasiskanuot ar kokia klaidele issitrint (+)

Neprisijungęs raskrivuska

  • Įrašai: 798
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: audi C4 S6 4.2 v8 [oramo]
« Atsakymas #1161: 2017 Rugsėjo 24, 15:35:45 »
originalas is ross techo 350eu ir jokiu bedu su versijom internetu ir tt...

Neprisijungęs oramo

  • Įrašai: 1049
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kretinga
Re: audi C4 S6 4.2 v8 [oramo]
« Atsakymas #1162: 2017 Rugsėjo 24, 20:22:29 »
Diagnostika uzsiiminet nezadu tai ir nepirksiu brangiu diagnostikos yrangu. Gundo mane tas obdeleven pro, idomu kokie minusai jo lyginant su tuo vag laidu 17.1.3 kiek randu info jie savo funkcijom labai panasus.

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: audi C4 S6 4.2 v8 [oramo]
« Atsakymas #1163: 2017 Rugsėjo 24, 21:13:49 »
Diagnostika uzsiiminet nezadu tai ir nepirksiu brangiu diagnostikos yrangu. Gundo mane tas obdeleven pro, idomu kokie minusai jo lyginant su tuo vag laidu 17.1.3 kiek randu info jie savo funkcijom labai panasus.
Aš kažkaip galvoju vcds geriau su gerais label failais, nes realiai obdeleven yra klonas, kaip Pvz ir launch su juo irgi koduoti ir adaptuoti galiu ;)

Neprisijungęs oramo

  • Įrašai: 1049
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kretinga
Re: audi C4 S6 4.2 v8 [oramo]
« Atsakymas #1164: 2017 Rugsėjo 24, 21:30:06 »
launch pranasesnis, jis ir masinu modeliu ima daug, o obdeleven labiau skirtas audi,vw .Bet su launch reikia nulausto softo, nes kitaip su kiekviena masina 20eu kainuoja kazkur, jei teisingai pamenu. Obdeleven gundo tuom, kad jo programa nemokama ir oficiali, paprasta naudotis.

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: audi C4 S6 4.2 v8 [oramo]
« Atsakymas #1165: 2017 Rugsėjo 24, 21:59:44 »
launch pranasesnis, jis ir masinu modeliu ima daug, o obdeleven labiau skirtas audi,vw .Bet su launch reikia nulausto softo, nes kitaip su kiekviena masina 20eu kainuoja kazkur, jei teisingai pamenu. Obdeleven gundo tuom, kad jo programa nemokama ir oficiali, paprasta naudotis.
Dėl oficialumo tai čia dar klausimas :) bet taip tai adaptuotas produktas.

Neprisijungęs Karis

  • Įrašai: 1938
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: audi C4 S6 4.2 v8 [oramo]
« Atsakymas #1166: 2017 Rugsėjo 24, 23:19:11 »
Diagnostika uzsiiminet nezadu tai ir nepirksiu brangiu diagnostikos yrangu. Gundo mane tas obdeleven pro, idomu kokie minusai jo lyginant su tuo vag laidu 17.1.3 kiek randu info jie savo funkcijom labai panasus.
per daug as ten tuo obd eleven nesinaudoju, tik uzkliuvo tas, kad tarkim ziurint gyvus parametrus kanaluose nerodo reiksmiu, tik skaicius. man kaip per daugiausiai nezinanciam ka kuriam kanale rodo, tai minusas. bet siaip tai nusiskundimu neturiu per nepilnus naudojimo metus.

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: audi C4 S6 4.2 v8 [oramo]
« Atsakymas #1167: 2017 Rugsėjo 25, 08:20:12 »
launch pranasesnis, jis ir masinu modeliu ima daug, o obdeleven labiau skirtas audi,vw .Bet su launch reikia nulausto softo, nes kitaip su kiekviena masina 20eu kainuoja kazkur, jei teisingai pamenu. Obdeleven gundo tuom, kad jo programa nemokama ir oficiali, paprasta naudotis.

Koks dar pranašesnis? Gausi kosminį klaidos kodą su tuo launču ir ką tada veiksi su juo? Vagams tik vcds arba vasia ir viskas. Nėra čia ko išradinėti dviračių.

Neprisijungęs oramo

  • Įrašai: 1049
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kretinga
Re: audi C4 S6 4.2 v8 [oramo]
« Atsakymas #1168: 2017 Rugsėjo 25, 09:38:06 »
Koks dar pranašesnis? Gausi kosminį klaidos kodą su tuo launču ir ką tada veiksi su juo? Vagams tik vcds arba vasia ir viskas. Nėra čia ko išradinėti dviračių.
O tas vasia kaip vcds tik rusu kalba, kiek supratau?

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: audi C4 S6 4.2 v8 [oramo]
« Atsakymas #1169: 2017 Rugsėjo 25, 10:57:27 »
Jo, labai panašu.

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: audi C4 S6 4.2 v8 [oramo]
« Atsakymas #1170: 2017 Rugsėjo 25, 11:56:34 »
Uzsiknisi tu su tuo vasia jeigu tau tik retai klaidas paziureti. Perki vcds ir nesuki galvos, na gal tik nepasiseks is pirmo karto gera nupirkti. Perki is lietuvio pardavejo, kad ir brangiau ir sutari del garantiju ir instaliavimo, pasijunhs per team viewer ir tegul sprendzia jeigu kas nepasijungia.

Neprisijungęs oramo

  • Įrašai: 1049
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kretinga
Re: audi C4 S6 4.2 v8 [oramo]
« Atsakymas #1171: 2017 Rugsėjo 25, 13:42:12 »
Uzsiknisi tu su tuo vasia jeigu tau tik retai klaidas paziureti. Perki vcds ir nesuki galvos, na gal tik nepasiseks is pirmo karto gera nupirkti. Perki is lietuvio pardavejo, kad ir brangiau ir sutari del garantiju ir instaliavimo, pasijunhs per team viewer ir tegul sprendzia jeigu kas nepasijungia.
Na as ir pirkau is Lietuvio per skelbiu is ciapat kad nuvaziuot galeciau, tai kai skambinau pasakyti kad neveikia davai man irasyk.Tai pradejo dejuoti mykti kad laiko neturi tokiem dalykam,sako padesiu kiek imanoma per interi.Tai atsiunte kita programa su crack.Pabandzius pasileido, bet as ten trumpai pamaciau kad veikia ir isjungiau.Pranesiau jam kad veikia, o antra diena bandant matau kad pasijungia tik is keliu kartu ir kokiai puse minutes.Perasiau softa ir vel nebeveikia.Man labai nestabilus sitas reikalas pasirode ir ta linkme nebeisiu.Tikiu kad yra tu vcds gerai veikianciu, bet jau nebekyla rankos pirkti dar karta topaties.Noriu nusipirkti isirasyti ir naudotis, o ne mokintis kaip programa nulausti,ieskoti per forumus kaip visokias neprisijungimo problemas ispresti, saugoti nuo interneto ir tt. O vasia tai kaip vcds tik maziau bedu su juom  :think:

Neprisijungęs laimisirko

  • Įrašai: 3001
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: audi C4 S6 4.2 v8 [oramo]
« Atsakymas #1172: 2017 Rugsėjo 25, 13:58:00 »
Na as ir pirkau is Lietuvio per skelbiu is ciapat kad nuvaziuot galeciau, tai kai skambinau pasakyti kad neveikia davai man irasyk.Tai pradejo dejuoti mykti kad laiko neturi tokiem dalykam,sako padesiu kiek imanoma per interi.Tai atsiunte kita programa su crack.Pabandzius pasileido, bet as ten trumpai pamaciau kad veikia ir isjungiau.Pranesiau jam kad veikia, o antra diena bandant matau kad pasijungia tik is keliu kartu ir kokiai puse minutes.Perasiau softa ir vel nebeveikia.Man labai nestabilus sitas reikalas pasirode ir ta linkme nebeisiu.Tikiu kad yra tu vcds gerai veikianciu, bet jau nebekyla rankos pirkti dar karta topaties.Noriu nusipirkti isirasyti ir naudotis, o ne mokintis kaip programa nulausti,ieskoti per forumus kaip visokias neprisijungimo problemas ispresti, saugoti nuo interneto ir tt. O vasia tai kaip vcds tik maziau bedu su juom  :think:

nesprantu is kur jums tiek bedu, tebenaudoju 11.11 versija, viskas veikia ciki, irasymas minutes darbas, jokiu nulauzinejimu nieko nedarau, keliuose kompuose turiu isirases programa, vienintelis minusas ,kad intiko bijo, bet tai zinant, (jau pasimokes 3kartus sudegines kabeli :D ) nesudaro papildomu nesklandumu...

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: audi C4 S6 4.2 v8 [oramo]
« Atsakymas #1173: 2017 Rugsėjo 25, 15:06:45 »
908 turiu jau kokius 7 metus, 12.12 ~3, 15.7 metus ir nė su vienu nekilo nė menkiausių bėdų nė karto. Netgi 908 dar idealiai tebeveikia, neskaitant, kad kai kurių modelių nebesukoduoju dėl naujų metų blokų. Visi pirkti iš skelbimų lt, mokėta max 30e už laidą su cd.

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: audi C4 S6 4.2 v8 [oramo]
« Atsakymas #1174: 2017 Rugsėjo 25, 15:18:37 »
Man nepasiseke tik su 15.7 neleidzia koduoti, turiu 11.11 jau nezinau kiek metu, sukasi kuo puikiausiai