Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi a4 b5 by Orbit  (Skaityta 7575 kartus)

Neprisijungęs sashoxx

  • Įrašai: 2559
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Audi a4 b5 by Orbit
« Topic Start: 2015 Spalio 03, 20:51:54 »
Jei koda zinai, tai valanda reikia laikyt ijungta maga, tada vel leis vel ivest. Bent pas rns-d taip. Jei kodo nezinai vezk pas elektronsika ir padarys viska. po kiekvieno uzblokavimo laikas dvigubeja